Pažravo žerie

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Pažravo žerie

Poslaťod domimorča » Štv 26.03.2009 18:48

Môj havo berňák (šteniatko)strašne pažravo žerie a neviem ako ho to mám odučiť .Poraďte prosím najprv tak žral granule teraz skúšam varenú stravu a nič :plac: :plac: bojím sa aby sqa mu niečo nestalo môže z toho jiečo dostať? :nwm: :nwm:
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Re: pažravo žerie

Poslaťod meraja » Štv 26.03.2009 19:29

tak o hltaní máš písané aj tu alebo http://www.efauna.sk/pes/lekar/ukaz.php ... 1-31-1.014
pri hltaní sa mu veľmi plnia črevá vzduchom a úplne sa môže sfúknuť.Alebo môže dôjsť aj k torzii.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: pažravo žerie

Poslaťod 9niki&angie9 » Pia 27.03.2009 12:51

aj moje steniatko 4 mesiace hlce jak keby tyzden nejedlo.. a pritom papa 3-4x denne. glanule vobec nehryzie.. a varene uz duplom, radsej jej vsetko mixujem aj masko.. a granule namacam.. bojim sa ze sa zadusi tak hlce..
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: pažravo žerie

Poslaťod Sofia » Pia 27.03.2009 22:23

Možno by si mohla skúsiť tie misky s obráteným dnom, ktoré by mali slúžiť presne proti tomuto hltavému jedeniu. Psík by mal mať trošku väčší problém pri jedení z misky...
Sofia
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46

Re: pažravo žerie

Poslaťod 9niki&angie9 » Sob 28.03.2009 1:18

:oo: mozes o tom napisat nieco viac, prip. daky link.. este som o tom nepocula.. :hi:
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: pažravo žerie

Poslaťod domimorča » Sob 28.03.2009 20:09

jaj aj ja by som chcela o tom niečo vedieť kde sa to dá kúpiť?? ako to vyzerá?? dikes :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Re: pažravo žerie

Poslaťod domimorča » Sob 28.03.2009 20:36

čítala som si to a môžem sa spýtať že mám tomu chápať ako že mu mám dávať viackrát denne a viacej potravy?? ak som dobre čítala spomenul tam aj niečo že zožral veľa granúl a napil sa vody potom bol nafúknutý. No neviem či to pomôže pretože aj on to raz spravil ze zožral aj granule nieurčené preňho a dosť veľa. Potom sa nafúkol až som nenedela čo robiť a či sa mu niečo nestane :nwm: a potom to všetko vyvrátil a stále sa nepoučil a to vždy je v pokoji a všetko a aj dostáva dosť žrať (niekedy aj viac) a nič nepomáha :ua: :ua:
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Re: pažravo žerie

Poslaťod Sofia » Ned 29.03.2009 0:52

No tak skúste pozrieť... Mali sme už na ňu pár zákazníkov, ktorí si to pochvaľovali... Ale tiež by som od toho nečakala zázraky. Má to pravdepodobne splniť to, aby si nedokázal tak rýchlo všetko napchať do papuľky... :no: Možno ich to aspoň trošíčku spomalí. Myslím, že takéto sa používajú aj pre šteňatá... Je to aj s protišmykovou gumou zospodu.

Obrázok
Obrázok
Sofia
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46

Re: pažravo žerie

Poslaťod domimorča » Pon 30.03.2009 20:45

môžem sa psýtať? ten prvý obrázok to je akože kde mám nesypať granule??? a ten druhý to je prevrátená miska?? dakujem
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Re: pažravo žerie

Poslaťod domimorča » Pon 30.03.2009 20:51

ešte niečo nevieš náhodou kde sa dajú kúpiť???
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Re: pažravo žerie

Poslaťod Sofia » Pon 30.03.2009 23:30

Tak, tak, ten horný obrázok - tam sa sypú granulky. Protišmyková guma je zospodu... Kúpiť sa dajú u nás, len neviem, čo povie admin na túto reklamku, ale skúsme - www.atos-dog.sk
Sofia
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46

Re: pažravo žerie

Poslaťod krista » Uto 31.03.2009 8:46

No neviem čo admin,ja som ti vďačná za tento tip :poklona: a určite to vyskúšam,pretože aj ja mám "bezodného šroťáka" ktorý vcucne krmivo bez rozdielu veľkosi a tvaru.Papanie má v sebe do 15 sekúnd.....Stane sa že to velmo rychlo vyvráti,to potom papá pomalšie(čo vy :blee: )
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: pažravo žerie

Poslaťod domimorča » Uto 31.03.2009 15:27

Ďakujem pekne dnes som skúšala prevrátit obyčajnú nerezový misku a jedol pomalšie ale stále to nepokusal ale rozmyšľala som že mu kúpim teraj ze v jednom obchode akcia alebo mozno nozmálna cena neviem že kuracie krídla a vypadajú dobre a myslim že zdravšie a výživnejšie ako granule .Co myslite moze to dlhsie papat?? alebo keby som mu kosticky alebo nieco take nejaku varenu stravu lebo teraz na nu prechadzame tak nieco takeho :nwm: :nwm: :smile: :smile:
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Re: pažravo žerie

Poslaťod Baarbora » Uto 31.03.2009 19:14

pokial mas zaujem psika krmit aj inym ako granulami, skus tu na fore precitat temy Varena/Surova strava :ahoj:
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: pažravo žerie

Poslaťod domimorča » Str 01.04.2009 19:07

citam citam hladam a nic som nenasla o kuracich kridlach asi som slepa :nwm: jaj hrozne.
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Ďalší

Späť na Granule a konzervy