Imagine

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod michaelak » Štv 26.11.2009 22:17

ambra, ono je to v skutočnosti jedno, či je tam uvedené Hydinová múčka, Kuracia múčka, Morčacia múčka, surovina je totožná.Je to len taký psychologický moment, ktorému na základe demagógie a marketingu niektorí uveria... Dala som to sem už skôr, ale téma akosi zapadla prachom, najvyšší čas ju oprášiť .Kuk sem: viewtopic.php?f=4&t=5818
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod compaq25 » Pia 27.11.2009 9:32

Marco Varhol píše:Pozor na zavadzanie. Vsetky zlozenia oboch krmiv su klamlive a zavadzajuce. Visan pouziva hydinove mucky podobne ako RC. Takze ziadne kuracie mucky.

Ceski dovozca si urcite dokaze prelozit spanielsky text ale lepsie znie pozmeneie textov. Zvlast slovenske internetove obchody pozmenuju zlozenia za ucelom lepsieho predaja. Zlozenie na originalnom obale je zaklad pre hodnotenie krmiva a v novych vyrobkoch uz aj udaj o konzervacii. Co doteraz nebolo povinne. Ale staci sa pozriet na mnozstvo vit.E a je to jasne.

Cerpanie informacii. Zdroj: visan.es a royalcanin.com

Kedze je u oboch hydinova mucka tak asi to budu velmi drahe krmiva. :aaa:

Neodpovedal si na podiel masa v krmive Imagine. Pri predaji je dolezite vediet co najviac o krmive ktore budes predavat.

Kvalitne krmiva maju podiel 40-50% v prepocte na susina/vlhkost.


No podiel masa v krmive Imagine ti neviem odpovedat ,musim sa na tieto veci viac popytat mojho dodavatela :),ako pisem ja som zaciatocnik ,ale nebranim sa novym veciam :ha:
To ze su kvalitne krmiva s podielom 40-50% to je fajn ,ale co uz je horsie natom tak taketo krmivo stoji na nase pomery cca 70-80 EUR na 15Kg,co uz podla mna rovno mozem kupit 7,5kg cerstvych kuracich prs 7,5kg ryze a mozem si to varit rovno doma a urcite to bude vyssia kvalita ako to krmivo.
Tak ci onak zastavam nazor ze suche krmivo teda granule ci uz maju 20% podiel masa alebo 50% by nemalo byt jedniny zdroj potravi pre psa, clovek tiez neje iba ovsene vlocky s vitaminy ale pre telo su pritom zdravsie ako keby sa od rano do vecera napchaval masom.
Ja teda nepoznam cloveka ktory by svojmu psovi sypal od rano do vecera len same granule,to uz musi byt fakt pripad pre psichosa. Ale ako pri vsetkom aj tu sa najdu vynimky a urcite taky existuju :ua:
compaq25
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod Marco Varhol » Pia 27.11.2009 9:53

Samozrejme s tymto nazorom sa da len suhlasit.
tak taketo krmivo stoji na nase pomery cca 70-80 EUR na 15Kg... Pokial je prekupovane cez niekolko firiem tak ano.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod Amaguk » Pia 27.11.2009 10:24

Offtopic:
Ja teda nepoznam cloveka ktory by svojmu psovi sypal od rano do vecera len same granule,to uz musi byt fakt pripad pre psichosa.

ja ich teda poznam hodne a este sa tym aj hrdia, aki su oni uzasni majitelia, ze ich pes neje nic ine len granule
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod AlicaGGG » Pia 27.11.2009 20:15

ja asi teraz prejdem na imagine, lebo puffinsky do obchodu prestali dodavat :hmm: a eukanubu alebo RC nechcem davat...alebo este orijen, ale ako som tu citala tak orijen neni tiez nic super, ci...? :ua:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod krista » Pia 27.11.2009 20:22

Amaguk píše:Offtopic:
Ja teda nepoznam cloveka ktory by svojmu psovi sypal od rano do vecera len same granule,to uz musi byt fakt pripad pre psichosa.

ja ich teda poznam hodne a este sa tym aj hrdia, aki su oni uzasni majitelia, ze ich pes neje nic ine len granule

Offtopic: Ja ich tiež poznám neúrekom,dokonca je ich viac ako mäsom orientovaných.Ba priznám sa bez mučenia,tiež som medzi nich patrila :hi: .Nie vždy je to ale z lenivosti,pohodlnosti,skôr si myslím že z nevedomosti a zlej informovanosti... :nwm:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod AlicaGGG » Pia 27.11.2009 20:24

Offtopic: ja tiez davam vo vacsine granule, ale davam jej aj ovocie, surove maso atd. atd.
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod Amaguk » Pia 27.11.2009 20:46

AlicaGGG píše:ja asi teraz prejdem na imagine, lebo puffinsky do obchodu prestali dodavat :hmm: a eukanubu alebo RC nechcem davat...alebo este orijen, ale ako som tu citala tak orijen neni tiez nic super, ci...? :ua:

a preco zrovna tieto? ako to tu citam, tak veru nic moc :ua:

krista píše:
Amaguk píše:Offtopic:
Ja teda nepoznam cloveka ktory by svojmu psovi sypal od rano do vecera len same granule,to uz musi byt fakt pripad pre psichosa.

ja ich teda poznam hodne a este sa tym aj hrdia, aki su oni uzasni majitelia, ze ich pes neje nic ine len granule

Offtopic: Ja ich tiež poznám neúrekom,dokonca je ich viac ako mäsom orientovaných.Ba priznám sa bez mučenia,tiež som medzi nich patrila :hi: .Nie vždy je to ale z lenivosti,pohodlnosti,skôr si myslím že z nevedomosti a zlej informovanosti... :nwm:

Offtopic: jo, to som bola aj ja, a tiez to bolo kvoli tomu, ze som bola zblbnuta kalerabmi, ze granule su pre psa to najlepsie :pac: :hi:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod krista » Pia 27.11.2009 20:50

Alica,keby som si mala vybrať medzi orijen a imagine,určo zvolím tie prvé :yes:
Dovolím si citovať Marca :"Ak budes prepocitavat podiel masa a chciet predavat krmiva postavene na mase tak zacnes s Orijenom cez Applaws k Firstmate, Almo Nature az po novu Acanu. A samozrejme dalsie hlavne zamorske znacky krmiv. Tu vsak musis pocitat s vyssou cenou " :lol:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod AlicaGGG » Pia 27.11.2009 21:08

Amaguk: lebo u nas v NM moc dobrych granul neni, a toto su tie naj. :ua:
Offtopic: uz som tu raz davala zoznam, ake u nas maju:
Golosi
Eukanuba
Pro Plan
Canter
Arion
Aramis
Integra Sensitive
Imagine
Eminent
Yako
Puffins
Ciuffi
Eddy
Dynamic 7
+ budu objednavat Orijen


Eukanuba,Proplan,Imagine,Puffins - toto poradil Marco, ale tu eukanubu a pro planko akosi nemusim :ach:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod Zooey » Pia 27.11.2009 21:14

Offtopic: Alica a co mas proti Puffins? Ja krmim aj nimi a zdaju sa mi fajn :lol: ... :kak: pekne, srste pekna a chutia!
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod AlicaGGG » Pia 27.11.2009 21:15

Offtopic: ved zatial aj ja, lenze uz som pisala vyssie - prestali ich dodavat do obchodu :ua: inak su super :jop:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod Zooey » Pia 27.11.2009 21:17

Offtopic: Juuuj, slepa som!
Ved skus ich objednat cez net ked vam vyhovuju! ..a mozno ta to vyjde aj lacnejsie :jop:
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod compaq25 » Pia 27.11.2009 21:21

AlicaGGG píše:ja asi teraz prejdem na imagine, lebo puffinsky do obchodu prestali dodavat :hmm: a eukanubu alebo RC nechcem davat...alebo este orijen, ale ako som tu citala tak orijen neni tiez nic super, ci...? :ua:


To sa mi paci uz som myslel ze to nebudem mat komu predavat ,len tak dalej :jop:
kazde suche krmivo je len doplnok stravy,treba dokrmovat psa aj normalnym cerstvym masom,to ziadne granule nenahradi !! a hlavne vitaminmy ovocim
MOj Malamut zerie pekne ovocie sam od seba ,beha po cely rok v zahrade a vsade su ovocne stromy ktore maju konare skoro az po zem,takze vzdy ked pridem do zahrady ,chrume nieco podla toho co prave dozrieva ,zacina to na jar skorymi ceresnami ,potom su to marule,cez jablka a hrusky ,je to radost sa na neho pozerat ako si to sam obera zo stromu :joint:
compaq25
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: superpremiovka imagine

Poslaťod AlicaGGG » Pia 27.11.2009 21:22

Offtopic: lenze ono je to zlozitejsie objednavat ich - napr. ich objednam ked mi zostane ale kilo z minuleho sacku a ked nestihnu prist vcas tak aj tak budem muset kupovat nieco ine :ach: preto by som radsej brala rovno z obchodu...a aj keby som chcela objednavat, tak rodicia ee
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy