Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne granúl.
Odoslať odpoveď

Aku značku kupujete ??

Royal Canin
374
19%
Eukanuba
124
6%
Trainer (natural, fitness)
176
9%
Eagle Pack
7
0%
Puffins
17
1%
Nutra Gold
9
0%
Frist Mate
57
3%
Purina Pro Plan
269
14%
Acana
154
8%
Darling,Pedigree,Chappi
101
5%
Tesco,Hypernova,Jednota,Bila,Bala a pod.
36
2%
Iné
641
33%
 
Celkom hlasov : 1965

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Str 02.05.2018 12:38

My sme teraz začali krmiť granulami Beyond od Puriny.Príchuť majú losos a bataty alebo jahňa a celozrnný jačmeň.Obsahujú 9 hlavných surovín,sú bez pridaných umelých arom,farbív a konzervantov.Čo je veľké plus sú bez pridanej pšenice.Obsahujú kombináciu celozrnného jačmeňa,ryže a ovsa.Sú malého srdiečkového tvaru čiže sú vhodné aj pre psíkov,ktorí už majú problém so zúbkami.Mne sa pri tejto značke veľmi páči hlavne to,že Purina má vlastný závod,kde krmivá pripravuje.Ja som sa k tejto značke dostala vdaka testovaniu cez projekt Trnd a som veľmi rada,že som sa k týmto granulám dostala.Mám 3 psíkov a jednému granule nesadli na žalúdok,ale další 2 s nimi nemali žiaden problém.Hltali ich tak,ako keby sme im pred tým nedávali jesť :smile:

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sob 05.05.2018 10:01

vlastny zavod maju na co?na vyrobu instantnych kav a mlieka?Purina=Nestle,cize maju aj instantne granule

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sob 05.05.2018 12:44

Offtopic: a su ludia, ktori bojkotuju Nestle, kvoli vyjadreniu, ze voda ma byt sprivatizovana.
Zrovna som nedavno citala clanok, ako sa vo Vevey znizilo mnozstvo podzemnej vody.
To ja len tak, pomimo.

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sob 05.05.2018 18:52

Offtopic: Vevey? Čo to je?

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sob 05.05.2018 19:47

město ve Svajcu, sidlo Nestle?

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sob 05.05.2018 20:02

Nič mi google nenašiel, len priezviská. Myslela som, že preklep.

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sob 05.05.2018 21:46

Offtopic: ano Elis dobre. Vevey je mesto. Hlavne sidlo Nestle. Snazila som sa dohladat clanok, pre upresnenie, s tou podzemnou vodou sa to tykalo mesta Vittel. https://svet.sme.sk/c/20815589/vittelu- ... nicia.html . Som mimo temu, ja viem. Len ma to napadlo v suvislosti s nestle.

Aby som bola k veci. Krmil vas niekto granulami Belcando?

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Ned 06.05.2018 9:34

Offtopic: citam ten clanok, to je sila

nie. my sme kedysi na OB dostavali vzorky, pozrela som zlozenie, nic moc, tak som sa im dalej nevenovala.

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Ned 06.05.2018 9:51

Mozem ti odfotit zlozenie, ze sa k tomu vyjadris? Ja sa tomu nevenujem, tak nemam prehlad. Dostala som ponuku a maju fajn ceny. Ja by som kupovala Reico, ale materska. Chapes. :lol:

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Ned 06.05.2018 10:03

s Belcandom krmila myslim Viki skus sa jej spytat,nieco som volakedy niekde zahliadla

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Ned 06.05.2018 12:06

dik

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Ned 06.05.2018 12:31

vsak posli. mozno zmenili recepturu. idem kuknut ci tu je tema.

edit: belcando http://dogforum.sk/viewtopic.php?f=4&t=2374&hilit=belcando

Odporúčanie na kvalitné granule?

Štv 20.09.2018 8:24

Vedel by mi niekto poradiť najlepšie krmivo pre dvojročného vlčiaka. Je veľmi aktívny vypustený 24hod. denne. Skúšal som už určité značky, zatiaľ mu najviac sedelo Brit premium Len som stále nespokojný s výkalmi, ktoré má vždy veľmi riedke. Môže to byť však chyba tráviaceho traktu a nie granúl? Mám mu do stravy zaradiť nejaké tráviace enzými? Nechce sa mi s ňou chodiť k zverolekárovi a dávať peniaze za 10-minútovú kontrolu. Ďakujem. :smile: :smile:
Naposledy upravil elfinka dňa Pia 26.10.2018 13:11, celkovo upravené 1
Dôvod: Odstranena reklama

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Uto 04.12.2018 15:28

my krmime brit adultom a k tomu davame brit monoprotein lebo je taký šťavnatejší a bohatší a psovi chutí

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Str 05.12.2018 17:25

ake traviace enzymy?? ak ma pes dlhodobo hnacky, tak ho treba zobrat k veterinarovi na komplexne vysetrenie. nemusis sa bat, ze sa ta budes musiet otocit kvoli desiatim minutam - chcelo by to totiz okrem 10m bezneho vysetrenia aj krvny obraz, parazitologiu a sono brucha, takze sa kludne priprav na niekolko hodin a vela desiatok eur. no a nezabudni doniest vzorky vykalov z aspon troch dni.
zaradenie traviacoch enzymov do stravy ma zmysel len na odporucanie veterinara po tom, ako sa vylucia ine priciny (neviem o tom, ze by sa to vobec robilo). a teda ak je pes konstantne na dvore tak ostatne priciny sa nedaju vylucit tak jednoducho, lebo nevies zabezpecit prostredie. mne pride najpravdepodobnejsie, ze pes ma parazity, alebo ze zerie aj nieco ine okrem granul (zvysky jedla, macacie vykaly, veci ktore mu okoloiduci prehodia cez plot, rastliny...).
Odoslať odpoveď