Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Aku značku kupujete ??

Royal Canin
373
19%
Eukanuba
124
6%
Trainer (natural, fitness)
176
9%
Eagle Pack
7
0%
Puffins
16
1%
Nutra Gold
9
0%
Frist Mate
56
3%
Purina Pro Plan
271
14%
Acana
148
8%
Darling,Pedigree,Chappi
101
5%
Tesco,Hypernova,Jednota,Bila,Bala a pod.
36
2%
Iné
622
32%

Celkom hlasov : 1939

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod Puk » Sob 28.05.2016 10:26

Offtopic: Len malý dodatok k tomu zdraviu u krížencov - keďže nie som útlocitný, napíšem to na plnú hubu : Keď sa predsa len ukáže, že daný jedinec až taký zdravý nie je, nejde sa väčšinou k vetovi, ale sa "zavolá známy poľovník"... Pretože utratenie u veta je finančne náročnejšie, ako zaobstarať si nového kríženca. To, že ten pôvodný by mal niečo pre majiteľa znamenať, to radšej nekomentujem... U tých s PP je takéto jednanie skôr výnimkou. Ale dosť podrobne to popísala vyššie Shel - chan, nejdem opakovať.

Lemon, aby som nikoho geograficky neurazil, tak takto (Rusi na toto fórum sotva prídu a v boršči ma neutopia) : v Moskve je tisíc lekárov a majú vždy plnú prdel v čakárni. Na Sibíri nie je lekár, teda ľudia nemajú kam ísť.. . Čo myslíš (ale podľa Tvojej logiky to tak bude), ľudia v Moskve sú chorľavejší a majú vyššiu úmrtnosť, ako tí zo Sibíri?
Puk
Big Dog

Barfer.sk

Poslaťod citroniq84 » Sob 28.05.2016 11:15

neviem odkial mas kravinu ze krizencov sa nestaraju ja som mal krizenca a staral som sa v com je akoze rozdiel ked mam psov rad a mam psa tak urcite nehledim nato ze ci je citokrvny alebo nie a poznam x ludi co krizence maju alebo mali v mnulosti ale vzivote by som si nedovolil povedat ze sa nestaraju lebo sa staraju aj ja ked som mal krizenca ziadny problem nikdy nemal akuat raz mal hnacky dosol vet povedal daj mu caj a rizu dal som caj a rizu a pes bol zdravi dosol raz za rok vet kumne zaockoval a bol pokoj .. starostlivost o psa je zalezitost ludská ked niekto je lajdak tak si zanedba tak isto cistokrvneho ako krizenca ja osobne psi lubim cely zivot kazdeho jedneho mam rad a ked am nieakeho tak sa o neh postaram tak jak potrebuje a to ze nikto da prachy neni dovod to su vatsinov ludia jak ja poznam ze tuec nema ani zakladnu skolu akurat sa dobre narodil alebo mu visiel jeden obchod chlapec ma miliony kupy si psa za 10 tisic a keby si mu povedal ze ma draheho psa tak sa to do papule zasmeje lebo nema ani sajn o hodnote penazi a tak isto mnohy polovnicky psi tiez ziju vseliako cize ci sa o psa staram alebo nestaram neni vobec o tom kolko za psa zaplatim je o o tom ako sa chcem alebo nechcem starat
citroniq84
Junior

Poslaťod Puk » Sob 28.05.2016 11:20

citroniq84 píše:neviem odkial mas kravinu ze krizencov

Offtopic: Zo života, veru zo života... :nwm:
Puk
Big Dog

Poslaťod citroniq84 » Sob 28.05.2016 11:29

tak ono je to dost o tom medzi akymi ludmi si ono ano su aj lajdaci ktori sa o psa nestaraju lenze to neni o psoch ale o ludoch sak ja mam takeho suseda ten ked mal krizenca bol na retazi ked mal nemeckeho ovciaka bol na retazi teraz ma dvoch safordov a necham ta hadat kde su a darmo že su čistokrvný
citroniq84
Junior

Poslaťod Shel-chan » Sob 28.05.2016 16:35

Offtopic: tak áno, ale to bolo povedané hneď, že sa to líši majiteľ od majiteľa. ak by si sa zaujímal aj s kým sa vôbec bavis, vedel by si, že aj ja mám kríženku... a dokonca vyšetrenú a "se vším všudy"... ale aj sa priznám, že pri DBK mi u nej stačil ortolaniho test, kým sheltia má vystavený ofiko certifikát.

ešte k tomu "keď sa predsa len ukáže, že nie je až taký zdravý"... vieš jak, u PP psa je to DBK - u kríženca to volajú "staroba"...

Sent from my BlackBerry Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Laetitia » Ned 29.05.2016 20:06

Tak zatiaľ sme na Brit premium, snaď časom sa posunieme aspoň na Brit care.. :ach:
Laetitia
Okoloidúci

Poslaťod pigie » Pon 30.05.2016 13:40

Offtopic: Som rada, ze som v sobotu stravila cas zmysluplnejsie, lebo vidim, ze bola zabava :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lukky1988 » Pon 18.07.2016 10:13

Aktualne druha varka: EMINENT Senior Light 15 + 2 kg GRATIS - boston a čiva
Brokaton Runner 20kg - bullterrier
lukky1988
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod SKguy » Ned 07.08.2016 11:17

Čo poviete na granule ontario?
SKguy
Okoloidúci

Poslaťod lenli » Ned 07.08.2016 18:36

SKguy píše:Čo poviete na granule ontario?

Pozri profine - podobna receptura, ta ista tovaren, nizsia cena. Inak je to take to minimum v granuliach, co sa odporuca, ked penazenka viac nedovoli.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod turistka » Ned 21.08.2016 17:48

lenli píše:

Pozri profine - podobna receptura, ta ista tovaren, nizsia cena. Inak je to take to minimum v granuliach, co sa odporuca, ked penazenka viac nedovoli.

Takže Ontario granule podľa teba nieje sú až také kvalitne?? Ja ich tiež pre psíka používam..
turistka
Okoloidúci

Poslaťod lenli » Ned 21.08.2016 18:28

turistka píše:
lenli píše:

Takže Ontario granule podľa teba nieje sú až také kvalitne?? Ja ich tiež pre psíka používam..

Co myslis konkretne pod az take kvalitne? Nepatria medzi top granule to nie, ale zlozenim su taky ten zaklad na com sa da fungovat, pokial psovi sadnu.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod dugy » Ned 21.08.2016 19:51

Moja suka je od šteňaťa na Canter energy ... :-) daval som aj ine no canter energy s občasnou prímesou Husse .. jej byhovuje najviac ... + primiesavam jej občas nejaku fresh hovadziu konzervu alebo nejaku tu sardinku :D ...
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod henry » Pon 29.08.2016 21:16

My krmíme jednoznačne značkou Fitmin! :smile:
Hafík si to obľúbil tak, že už inú značku granúl nechce, a nyvše aspoň vieme čo v tom krmive je :smile: :lol:
henry
Okoloidúci

Poslaťod Shel-chan » Uto 30.08.2016 12:57

a odkiaľ to viete

Sent from my Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión