Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Aku značku kupujete ??

Royal Canin
374
19%
Eukanuba
124
6%
Trainer (natural, fitness)
176
9%
Eagle Pack
7
0%
Puffins
17
1%
Nutra Gold
9
0%
Frist Mate
57
3%
Purina Pro Plan
269
14%
Acana
154
8%
Darling,Pedigree,Chappi
101
5%
Tesco,Hypernova,Jednota,Bila,Bala a pod.
36
2%
Iné
641
33%
 
Celkom hlasov : 1965

Poslaťod BIGBOSSS » Štv 16.08.2007 8:41

no ja som krmil moju dianu neapolsku mastinku najskor granulami darling potom pedigree ale z nich nic nepriberala tak som sa spytal jedneho a ten mi odporucil royal canin a os vtedy len royal canin professional
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

Poslaťod Anulqua » Štv 16.08.2007 11:56

My sme malemu dávali Royal Canin Light keď že ma dosť veľku nadvahu ale teraz sme mu kúpili Darling a občas si da aj Chappi :D
Anulqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Trebišov

Poslaťod Jack » Štv 16.08.2007 20:25

tak dnes som sa stretol z jednim ujkom ktory je Diler granul takže viem kupit granule za velkoobchodne ceny...a odporučil mi Holistick EAGLEPACK
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

krmivo

Poslaťod Marco » Štv 16.08.2007 22:05

Najskor som varil potom Eukanuba,RC avsak vela problemov ale uz dlhsie krmim Trainerom a teraz skusam Trainerom Fitness. Momentalne mam kralika. Avsak hlavna je varena strava. :ha:
Marco
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Poslaťod Bára » Ned 19.08.2007 8:20

Ja som začala kŕmiť Eukanubou, tá mu moc nechutila, granule nepríjemne smrdeli a dosť veľa z neho "vyšlo" :lol: Potom som chvíľu mala Hill´sku, s tou som bola ceelkom spokojná, mali sme aj Anku(síce mu dosť chutila, ale nemyslím si,že patrím k super kvalitám), medzičasom som mu dávala aj RC a to bola asi najlepšia varianta. Keď sme zmenili značku, začali sa mu dosť kaziť zuby. Dovtedy nás stále vet pochválil, že má krásne zúbky...Takže sme opäť na RC :ha:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 11:29

varim kurata a ryzu a zemiaky, acanovske granule mam ako prikrm. v zime kupim zatazovku + tuk (olej, alebo sadlo)
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod peťo » Ned 19.08.2007 12:55

cawte ako moze poskodit zdravie psa napriklad velmi farbene granule ako su Tesco a tak :otaznik:
peťo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Poslaťod petka_akim » Ned 19.08.2007 12:57

NO MY KRMIME ROYAL CANINOM ALE KED NEMAME OBIEDNANE (U NASEJ VETERINARKY) TAK MU DAVAME TO TAKE MäSKO V SACKOCH PEDIGREE A KED NEMAME ANI TO... CO SA NIEKEDY STAVA :ach: TAK KUPIME NEJAKE MALE BALENIE GRANULIEK VECSINOU TIEZ PEDIGREE ABO FRISKIES.... :lol:
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 12:58

peto: asi tak ako keby si cey zivot jedol nejake tesco parky,a lebo konzervy nabombovane chemiou. takze odpalena pecen, ladviny, chut a cuch, rakovina.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 19.08.2007 13:01

my krmime podla BARF-u. :no:
a ako nudzovka: Trainer
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod peťo » Ned 19.08.2007 13:02

aha dik
peťo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 19:58

ble, ja to radsej necitam a verim ze tych 150 gramov popri tom vsetkom mu az tak neuskodi. je mi jasne ze su to masokostne mucky z Azie, o.i. Tusim ze len Trainer ma svoj domaci zdroj hydiny
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod semy » Ned 19.08.2007 23:04

mozem sa opytat kde je ten "BARF" ? :)
Prajem pekne prezity zvysok dna. :P
semy
Nováčik
 
Príspevky: 45

Poslaťod Mima » Pon 20.08.2007 10:48

ja som kŕmila eukanubou, ale tie mu nejako nechutili, teraz má v oblube Friskies, tie mu celkom chutia...
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod jefima » Pon 20.08.2007 15:49

prvé granule boli Eukanuba. Pes ich vôbec nechcel. Druhé granule boli Pronature. Jedol ich už lepšie,no len z ruky. Tak som začala dávať aj varenú stravu,čo samozrejme bolo najlepšie.Teraz to striedam s novými granulami ProPlan-jahňacie mäso+ryža a mám už kúpené aj losos+ryža. Keď ich ochutnal,nestačila som sa diviť ako mu chutia,dokonca mu nevadila ani miska.Len neviem,či predpísaná dávka nie je malá lebo mu nestačí.Takže zatiaľ som spokojná s ProPlan.
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy