Purina JM Joint Mobility (Veterinary Diet)

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Purina JM Joint Mobility (Veterinary Diet)

Poslaťod Sana » Sob 21.02.2009 13:26

uz som otravovala asi v troch temach, nikto sa nevyjadril
skusali ste niekedy tieto granule? u mojej som po varenej strave presla na tieto...asi tri mes. a zatial spokojna. zda sa, ze je vitalna, a mala luxaciu plus moze mat kostne problemy tak jej to odporucili. Hovinko ma jemne do zelena-taka olivova, to trosku nemchapem.inac ok.srst uz nema ciernu, ael ona na na jar leto celkovo meni srst,ma mahagonovy ci orange nadych.takze ok.
je niekto kto tuto dietu pouziva? popripade neviete o cenovo dobrom zdroji?
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Purina JM mobility

Poslaťod lucik » Sob 21.02.2009 21:16

Sana, ja som pisala v nejakej teme o tom, ako som tieto granule kupila hurasystemom od veterinara, napriek tomu, ze granulami krmim len doplnkovo = vet tvrdil, ze je to Proplan, psica mi vtedy krivala.. no uz po dvoch dnoch zacala hrozne prdiet a neskor kazdy raz, ked som jej ich dala, po pol dni vracala.. okrem toho som medzitym precitala zlozenie - su chemicky konzervovane s otrasnym zlozenim, vobec nechapem, preco to nazyvaju veterinarna dieta.. howgh :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Purina JM mobility

Poslaťod Sana » Ned 22.02.2009 9:26

do..ri.
ahc jaj
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Purina JM mobility

Poslaťod lucik » Ned 22.02.2009 9:45

to som si povedala aj ja.. kupila som rovno 14kilove vrece a potom som 12kg isla vratit s vierou, ze veterinar dobre vie, ze odmietam granule s chemickou konzervaciou a napriek tomu mi take predal.. nastastie bez problemov ich vzal spat a vratil mi peniaze.. nechala som si do rezervy asi kilo, kedze som nemala nakupene ani maso ani granule, no ked som nasledne dala vecernu davku, nadranom mi vyvratila trosku akokeby nestravenej kase, po ranajsej davke vracala vecer zase to iste.. neviempreco, lebo ona nezvykne reagovat na zradlo, ma zelezny zaludok..
no a nehovoriac o tom, ze to nie je Proplan, ale nejaka nizsia rada od Puriny..
uz som nasla, kde som o tom pisala - v teme Purina Pro Plan, strana 11 a 12
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Purina JM mobility

Poslaťod Sana » Ned 22.02.2009 19:34

ja viem lucik poctivo som vsetko citala, ale prispevky su iba od teba...je toto mozne aby nikto iny tieto granule nepouzival, na fore? Uz ma ide dr...zase menit, tie zmeny tiez niesu nic moc. varena jej nerobila dobre, predtym kombinacie a teraz toto. hold klasicky problem. kt granule su teda the best?
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin


Späť na Granule a konzervy