Trainer Top Breeder Professional

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod calwen » Str 14.01.2009 10:12

Poculi ste uz? Nahodou som to nasla na http://www.animale.sk/eshop?page=shop.b ... gory_id=78
Pozeram akurat dake granule pre psy v zatazi na leto, tak neviem ci vziat z tohto alebo Trainer Proffesional Energy :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod Amaguk » Uto 20.01.2009 23:19

kukam na to zlozenie (uvedene na stranke animale) a jedine, co sa mi tam vramci tej performansky pozdava je Adult Top Power
SUROVINY:
Čerstvé kuracie a morčacie mäso (min.25%), ryža(min.20%), dehydrované kuracie mäso(min.20%), upravená bravčová masť, kukurica, kukuričný glutén, čistý kurací proteín(min.5%), dužina repy (4%), pivné kvasnice, DL metionín, bioflavonoidy, vitamíny, minerálne soli, kyselina linolenová (3,2%)

VITAMÍNY:
Vit. A 14400 m.j., Vit. D3 1080 m.j., Vit. E ( alfa-tokoferol) 290mg.

ANALÝZA:
Proteíny 30%, vlhkosť 8%, tuky 21%, vláknina 2,15%, popol 7,2%, vápnik 1,5%, fosfor 1,1%, meď 16mg

ale aky velky rozdiel je medzi touto a Professional Energy co sa zlozenia a pouzitych surovin tyka :nwm:
SUROVINY:
Čerstvé kuracie a morčacie mäso(kuracie a morčacie mäso 25%), dehydrované kuracie mäso, kukurica, upravená bravčová masť, bezlepková pšenica, čistý kurací proteín, dužina z cukrovej repy (4%), pivovarské kvasnice, vitamíny a minerálne látky, bioflavonoidy, L-karnitín, žraločia chrupavka, kyselina linolenová (3,7%).

VITAMÍNY:
Vit. A 18000 m.j., Vit. D3 1350 m.j., Vit. E 200mg.

ANALÝZA:
Proteíny 31%, vlhkosť 8%, tuky 19%, vláknina 2,2%, Popol 7,2%, vápnik 1,5%, fosfor 1,1%, Meď 20mg.
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod calwen » Str 21.01.2009 16:05

Je to fakt skoro to iste :nwm: ...no asi najprv skusim ten adult top power...je tam viac tukov a to nam neni na skodu...
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod lara » Pon 27.07.2009 16:59

aj ked som povodne objednávala iný Trainer, nakoniec mame Top Breeder Power (ale nebudem preto zakladať novu temu) maxi puppy and junior.. vyzera dobre, psica ho žerie, bez problemov :smile:

SUROVINY

Čerstvé kuracie a morčacie mäso, kukurica, ryža , dehydrované kuracie a morčacie mäso, bravčové škvarky, dehydrované bravčové mäso, ľanové semeno , dužina repy, kukuričný olej, dehydrovaná rybacia múčka, extrakt čakanky ( obsahuje inulin), FOS (fructo oligo-sacharidy), pivné kvasinky , vláknina hrachu, vitamíny a minerály. Alga spirulina, nukleotidy, Slávka zelenoustá (Perna canaliculus), jablkový extrakt, soľ, cholin chlorid, Metionín, konzervácia , vit. E ( alfatokoferol ).
Obsah kyseliny linolenovej 2,9%.

GARANTOVANÁ ANALÝZA

Vlhkosť 8%
Proteíny 30%
Tuky 16%
Vláknina 2,1%
Popol 6,9%
Vápnik 1,1%
Fosfor 0,9%

VITAMÍNY A MINERÁLY

Vitamín A mj 18000
Vitamín D3 1350 IU
Vitamín E (alfatokoferol) 265 mg
Med (síran meďnatý pentahydrát) 20 mg
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1946
Bydlisko: Galanta

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod meggie26 » Pon 04.10.2010 23:00

ak chcete komplet zloženia chovateľských rád TOP BREEDER nájdete ich na www.schnauzer.sk v prípade záujmu ma kontaktujte na havlikova.ml@gmail.com alebo 0918 814 570 :no:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod meggie26 » Uto 07.12.2010 17:36

Ako obchodná zástupkyňa fi. Novapet.Sk výhradného distribútora krmiva Trainer pre Slovenskú republiku ponúkam rozvoz krmiva Trainer priamo domov.

Zatiaľ je možnosť rozvozu pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj za týchto podmienok:

- rozvoz sa vzťahuje na 7,5kg, 12,5kg, 15kg a 20kg balenia z každej rady krmiva
- rozvoz každý párny týždeň v mesiaci - utorok
- pri objednávke nad 5 vriec - zľava 5%


Možnosť individuálneho dovozu krmiva po telefonickej dohode a nad 10 vriec.

Objednať krmivo si môžte na tel. čísle: 0918 814 570 alebo na mail. adrese havlikova.ml@gmail.com
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod extreme » Štv 02.08.2012 19:47

Dá sa niekde na SK zohnať Trainer Top Breeder Power Puppy Med & Max ?
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod Marco Varhol » Štv 02.08.2012 21:17

Hore mas telefon a ujo google tiez vie poradit...
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod extreme » Pia 03.08.2012 7:06

No ponuka hore už nieje aktuálna (písal som mail) a google mi tiež veľmi neporadil. :ua:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod Marco Varhol » Pia 03.08.2012 9:49

Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod vlatkoth » Ned 24.03.2013 10:50

Skusal som zistit na nete aj na oficialnych strankach novafood, presne zlozenie krmiv no na moje pocudovanie nikde nie je uvedene percentualne zlozenie, co ma na super premiovych krmivach velmi prekvapuje. Momentalne krmim Trainer Top Breeder Power Baby, ale zo zlozenia viem tak urcit ze obsahuje 17% ryze, ale to je asi ta najmenej podstatna polozka pre mna :), vyssie uvedenu linku neotvaram je zavirena. Vie mi niekto poradit, alebo aspon sa vyjadrit k takymto obsahom.
vlatkoth
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod wendy1 » Štv 13.06.2013 10:26

Meggie pripadne Marco Varhol kupila som predvcerom kacku s ryzou, akurat ma zaskocilo to, ze po AJ a taliansky je uvedene dehydrovane kacacie maso, ale na SVK obale bol prelep z trainaer fitness kacica s ryzou, co percentualne ryza tam nesedi, aj kacacie maso ci mucka? ale co ma najviac prekvapilo je to ze je tam napisana po SVK kacacia mucka, tak ako to je? Je to dehydrovane kacacie maso alebo ta mucka u tychto granul? Preco nie je ten prelep na granulach spravny? Kupila som ale z atosu.
Dakujem.
Meggie vies sa k tomu vyjadrit? Prip. kacacie dehydrovane maso je tiez mucka alebo ako to je?
Este sa chcem opytat ci je nutne pridavat nieco na klby k tymto granulam? Ak ano tak co?
Teraz jej davam k tomu kazdy druhy den lososovy olej z Fish4Dog a 2 x do tyzdna 2 CL roboran. Nemozem jej uskodit? Akurat na roborane je velmi vela vit. A co maju aj tieto granule. Co s tym? Moze vit. A uskodit hnedemu psovi aj co sa tyka farby?
Meggie kolko vit. A obsahuju tieto granule? Dakujem. Klikala som aj na link co si dala ale nic tam nie je.
Meggie posli mi prosim spravne a pravdive zlozenie. :poklona:
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod meggie26 » Štv 13.06.2013 11:55

S trainerom už nepracujem cca 2 roky aj nejaké drobné. Tým pádom neviem ani o zloženiach či tam boli zmeny alebo neboli. Originál zloženie je v ITA jazyku lebo Trainer pochádza z ITA.
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer Top Breeder Professional

Poslaťod Marco Varhol » Štv 13.06.2013 19:40

wendy1 ak Ti mam poradit napis presny nazov krmiva.
vlatkoth percentualne podiely ineho ako suseneho masa na obchodnom baleni by sa nemali uvadzat, pretoze pri analyze moze byt tento udaj zavadzajuci a firma moze niest za tuto informaciu zodpovednost.

Napr. kuracie maso min 20% v zlozeni po analyze tam bude snad max. 3%. Aby zavadzanie pokracovalo tak na obaloch casto najdeme texty o vysokom podiele masa casto az 70% ale ked zacneme prepocitavat na susinu tak zistime, ze sen o mase teda cistej svalovine v mucke alebo v cerstvom mase je maximalne 20-30%.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Ďalší

Späť na Granule a konzervy