Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod moschino » Štv 16.12.2010 18:55

My kupujeme od veterinára. Ale dostať ich aj v lekárni Med - Art (v Nitre sú na Čermáni). Ale počula som, že obsahujú priveľa sójových bielkovín. A sója je alergén, takže... My ich kupujeme pre psíkov po kastrácii aby nepribrali (a nepribral :jupi: ), ale striedame ich s inými (po 3kg)
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod Yanka » Štv 03.03.2011 20:18

Ahojky, vedeli by ste mi poradiť :otaznik: Potrebovala by som pre rocneho Cane corso hypoalergenne krmivo - veterinarnu radu (je alergicky na nejaku zlozku krmiva ale zatial nevedia na co). Vet mi dal na vyber Royalku, Hills, Eukanubu alebo Purinu.... Neviem sa rozhodnut ktore.... Vzhladom na to co som si tu precitala :oo: konzervanty a blá blá :pac: vo vet krmive... to uz je co. :au:
Tak preto sem píšem.
Dakujem
Yanka
Snoopy
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod Pinklady » Pon 14.03.2011 11:49

My sme skusali viacero hypoalergennych Eukanubu, Hills, potom nejaky trainer, ale to bola taka mala vzorka a nakoniec to skoncilo pri Fish for dogs. RC sme neskusali, tak neviem. A co tak skusit varenie? Poznam viacerych, co tak dopadli a nelutuju. Tam sa da aj lahsie prist na to, co sposobuje alergiu.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod Astra.Malinois » Str 04.01.2012 20:26

Takže odteraz kŕmime veterinárnym royalom pre veľkého juniora. Veľmi jej to chutí a aj dobre vonia.
A prečo? Pretože sme boli u veterinárky a vetka zistila že má zle vyvinuté predné kĺby, dokonca jej aj uško padlo ktoré jej stálo keď sme začali kŕmiť Arionom. Má len 5 mesiacov povedala že je to len v strave a že toto krmivo jej tieto chyby napraví po dlhšom kŕmení. Čo myslíte, nieje to len peňažný ťah?
Pes má krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ludské cnosti bez ludských nectností.
Astra.Malinois
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: BA-okolie

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod Verba » Str 04.01.2012 22:56

Ja moju drndu kŕmim Royal Canin-veterinary sterilised,vyskúšali sme už naozaj všetky typy krmenia BARF-ovali sme ale to uplne odmietala cuvala od toho,vareným krmiť nechcem,kedže je sterilizovana aby mi z toho nepribrala,tak krmime tymto odporučili nam to na PET VET klinike v petržalke a jej to naozaj chutí, stolica je dobrá,srsť lesklá hustá,možem pre sterilizované feny malych plemien vrelo odporučiť :jop:
Verba
    Kód: Vybrať všetko
    [u][i][color=#FF80BF][color=#00BFFF][/color][/color][/i][/u]
Verba
Nováčik
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Bratislava-petržalka

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod Marco Varhol » Str 04.01.2012 23:19

Tento tvoj zazrak ma len dva hlavne kvalitne zdroje psylium a borákový olej. Ten si kupis volne. Opytaj sa tvojho veterinara z coho je krmivo vyrobene a co tam robi hydinova mucka, zivocisne hydrolizovane bielkoviny, rastlinny bielkovinovy izolat alias soja a sojovy olej. :haha:

Jedinym liecivom pre sterilizovane feny je vela vody a vela mokrej stravy. Suchou stravou len zatazujes oblicky a tento typ krmiv je pre hydinu a nie pre psov. Co myslis preco je tam borakovy olej a psyllium?
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod dany » Pon 23.01.2012 20:37

Skuste si pozriet aj ine medzinarodne stranky, co hovoria o krmivach ktorymi krmite Vasich psov.

www.dogfoodadvisor.com
www.dogfoodanalysis.com

Odporucam si pozriet krmiva Royal Canin, Hills a Eukanubu co Vam radia veterinari. Ked uz nic ine, tak Vam jednotlive informacie poskytnu aspon aky taky prehlad sa zorientovat v krmivach pre psov.

Stranky su sice v angl. ale pre menej zdatnych - kludne pouzite google transl na prelozenie jednotlivych hodnoteni.
dany
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod florence » Sob 28.01.2012 11:24

Ahojte, chcela by som sa opýtať našla som na internete www.royalcanin.sk krmivaá pre chovateľov, tie čo kúpime v e-shopoch a krmivá veterinárne chcela by som vedieť aký je tam rozdiel medzi tými krmivami a prípadne kde sa dajú tie krmiva pre chovateľov kupiť lebo bežne v e-shopoch nie sú tak neviem
Veľmi pekne dakujem
florence
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod Lucy1221 » Pia 15.03.2013 9:29

Chcela by som sa spýtať či má už niekto skusenosti s RC obesity managment ... či naozaj po tom pes schudol ... :smile: mám sterilizovanu fenku čivavy ... strašne pribrala tak sme jej začali dávať RC pre sterilizovaných psov ale nejak po tom nechudne aj ked sa držíme tabulky ... vet sa rozhodol pre silnejšie granule tak dúfam že zaberu a moja malička zhodí to kilo :)
Lucy1221
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod hriva » Pia 15.03.2013 11:06

Na RC obesity sa chudne dobre a satiety support je ešte "silnejšie" neda sa tým ale krmit dlhodobo treba potom dozivotne upraviť stravovanie ked ma pes sklon k priberaniu
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod Marco Varhol » Pia 15.03.2013 17:45

Bohuzial vsetky diety sa presunuli do Polska a tymto pre mna tato znacka ma STOP. Game over RC!
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod Patuska » Pia 15.03.2013 18:31

Zachvílu skončí všetko v Polsku? :pac:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod hriva » Pia 15.03.2013 19:06

Marco Varhol píše:Bohuzial vsetky diety sa presunuli do Polska a tymto pre mna tato znacka ma STOP. Game over RC!

Odvtedy uz ich nekupujem ani ja...
Škoda toho
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod henyinnsbruck » Ned 30.06.2013 9:33

Ja som na odporucenie veta krmila rc obesity.....dodrziavala som vsetky pokyny veta,pes mi nechudol...
Na obale konzervy som sa nedocitala,co vsetko to obsahuje.... :hmm:
Co sa mne nepacilo,konzerva ma vzhlad,, pastety,,

Presli sme na barf, za 2 mesiace schudol na idealnu vahu :winner:
henyinnsbruck
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: Royal Canin Veterinary / Veterinary Diet

Poslaťod ada.h » Str 25.05.2016 22:24

Ahojte chcem sa opytat ake mate skusenosti s RC renal ? Pomohli ? :no: a mozem granule zalievat vyvarom bez masa?
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy