Acana

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Granule ACANA

Poslaťod bullmastiff » Pon 15.09.2008 13:36

tá nová acana bude už lepšia ako táto :nwm:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: Granule ACANA

Poslaťod conny » Str 01.10.2008 20:31

ja mam taku skusenost ze na acanach sa moja kokrica odnaucila jest granule .Teraz uz nechce ziadne este vyskusam firstmate ktore ked som podla zlozenia porovnavala s ostatnymi tak su take da sa povedat dost dobre ale ked je pes granulovsezravec tak myslim ze nic zle sa nestane aj ked zlozenie podla mna neni zrovna naj.
Nezabudnite,že pes verí úprimne,preto je také ľahké ho zradiť!
conny
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Martin

Re: Granule ACANA

Poslaťod Maruška » Pia 10.10.2008 21:09

Ja som teraz chvílu kŕmila Animondou a teraz skúšame Acanu( v kombinácii so surovým mäsom). Zdá sa mi že ma veľmi dobré zloženie, určite lepšie ako niektoré iné nemenované a hrozne predražené a prereklamované granule.Ved mrknite aj ked len anlýzu:
GARANTOVANÁ ANALÝZA
Proteiny (min.) --- 28.0% Vitamín C (min.) --- 50 mg/kg *
Tuk (min.) --- 15.0% Vitamín E (min.) --- 250 mg/kg *
Vláknina (max.) --- 3.5% Lutein (min.) --- 10 mg/kg *
Vlhkost (max.) --- 10.0% L-karnitin (min.) --- 100 mg/kg *
Vápník (min.) --- 1.4% ME (min.) --- 4 250 kcal/kg
Fosfor (min.) --- 1.2% DE (min.) --- kcal/kg
Omega 6 (min.) --- 2.9% * Vitamín A (min.) --- 33 000 m.j./kg
Omega 3 (min.) --- 0.7% *
Vitamín D (min.) --- 2 000 m.j./kg
Alebo na http://www.acana-vyhradnydovozca.sk/adult_small.php
ja teda neviem, ale z toho k čomu sa dostanem je to celkom slušné....Váš názor?
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: Granule ACANA

Poslaťod bullmastiff » Sob 11.10.2008 12:13

Maruška píše:teraz skúšame Acanu( v kombinácii so surovým mäsom)

neiem ako si to myslela, ale granule by sa v jednej dávke, alebo najlepšie v jeden deň nemali kombinovať :yes:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: Granule ACANA

Poslaťod Maruška » Sob 18.10.2008 12:24

No najprv som im dávala mäso s granulami, ale granule vždy nechali, takže teraz mám iný režim - ráno granule, večer mäso. A sťažovať sa nemôžem, psom výborne trávi, sú spokojné, energické, chutí im jesť ako nikdy predtým ( a všetko, nielen mäso, ale aj granule a ovocie) a hovienka - maličké a takmer bez zápachu... :oo: Jack Russellka nemá problém s ničím, hoci bola vždy veľmi fajnová ( ked mala v miske granule ktoré sa jej nepáčili kludne dva dni nežrala) ale čivave to mäso až tak nevonia - ale spapá ... Takže asi to budeme skúšobne takto robiť aspoň pár mesiacov a uvidíme... problém bol u mňa zvoliť granule,do užšieho kola prešli acana, animonda Gran Carno a Club prolife, najlepšie sa mi osvedčila tá acana :smile: Tak teraz sme na nej :yes:
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: Granule ACANA

Poslaťod bernacik » Pon 20.10.2008 21:52

nemali ste niekto problém, že psíkovi z tohto krmiva zčervenala srsť?
bernacik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

Re: Granule ACANA

Poslaťod Raso » Str 22.10.2008 11:11

tiez sme krmili Acanou ked bol moj westik este stena, asi po 2 mesiacoch mu prestala chutit a presli sme na animondu,
za ten cas nebol ziadny problem, ani so sfrabnenim srsti, ked som kupoval Acanu u vet. tak ma uistoval ze maju najnizsi obsah betakarotenu, ci to je pravda to neviem ale problem sme nemali.
Raso
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Prešov

Re: Granule ACANA

Poslaťod katya » Pon 27.10.2008 21:23

Ja som doteraz tiez krmila acanou, ale teraz neviem ci v tom pokracovat.. Kedze nam minule doslo vrece, ako vzdy som ich sla kupit do chovaku.. pes a macka a tam ma predavacka sokovala, ze uz ju vyradili z predaja, lebo sa vela ludi stazovalo na kozne problemy psikov :oo: . Vraj asi zmenili recepturu alebo co.. Normalne som z toho zostala zarazena.. :ua:
Co vy na to?
katya
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Granule ACANA

Poslaťod Marco Varhol » Pon 27.10.2008 22:16

Acana je premiove krmivo takze treba ho tak aj brat. Vyrobca je vo vyssej kvalite u krmiva Orijen.

predavacka sokovala, ze uz ju vyradili z predaja, lebo sa vela ludi stazovalo na kozne problemy psikov...

Keby hlupost nadnasala, tak predavacka tu este stale lieta... Potravinova intolerancia a kozne problemy nemusia vobec spolu suvisiet. Skoda, ze neporadila nahradu.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule ACANA

Poslaťod katya » Uto 28.10.2008 8:02

No ako nahradu mi radila fitmin.. ale tomu ja moc neverim. Skusis poradit nejake kvalitnejsie granule v podobnej cene ako je acana..hmm? Moj psisko ma tiez mensie problemy s kozou ale neviem ci to moze suvisiet s acanou.. no som z toho :ua:
katya
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Granule ACANA

Poslaťod Marco Varhol » Uto 28.10.2008 10:41

Fitmin? Nahrada no to musi byt odbornicka na pohladanie. Takze nabuduce nech ti ukaze zlozenie na obale ...
Fitmin obsahuje Drůbeží moučka to je to co maju veterinari radi ked maju urcit intoleranciu.
Psenica silny alergen zvlast jej gluten.
Ryza dalsi i ked menej casty alergen.

Zozen si tu Acanu niekde inde a nemusis pocuvat tarananiny.

Hydinova mucka je najlacnejsia surovina na trhu a preto ju tak z oblubou vyrobcovia pouzivaju.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule ACANA

Poslaťod Amaguk » Uto 28.10.2008 14:28

//info o granulach Ontario presunute do prislusnej temy : viewtopic.php?f=4&t=3023&hilit=Ontario
/A.
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Acana

Poslaťod Tatiana » Uto 04.11.2008 22:24

Koncom roka by sa mala objavit u nas Acana -holistic ,stara receprura sa dopredava ,nova receptura ma obsahovat az 20 % ovocia a zeleniny,menej sacharidov,bylinky a az 50 % zivocisnej zlozky,bez konzervacie,takze ak bude mat niekto info blizsie sem s tym ,aspon ja som teda zvedava :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Acana-nova receptura

Poslaťod calwen » Uto 04.11.2008 22:40

No znie to skvelo! :smile: Marco...? :lol:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Acana-nova receptura

Poslaťod katya » Str 05.11.2008 10:58

veru znie to skvelo.. som vazne zvedava. Acanou krmime a zatial spokojnost. Uz sa tesim na tuto novinku :jop:
katya
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy