Bosch

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Bosch

Poslaťod Nanakey » Uto 18.09.2012 6:01

Prosim vas, ti, co krmite Boschom, tak si pozrite zlozenie, oni maju tri druhy krmiva a a u dvoch by som povedala, ze je konzervovany hydinovy tuk BHA, kedze je tam maly obsah vit. E. :pac: :nie: Najlepsie z nich vychadza Life Protection Concept. Tak pozor na to. :jop:
Nanakey
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Bosch

Poslaťod Cony » Uto 18.09.2012 9:19

ANo tieto nove formuly su podla mna zlozenim a hlavne konzervaciou uplne super, ked porovnas mnozstvo vit. E u predoslej klasickej rady, je tam neuveritelny rozdiel :smile: .

O pouzitej mucke by sa este dalo diskutovat, ale konzervacia je podla mna uz uplne OK, a vyrovna sa aj Orijenu anpriklad.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Bosch

Poslaťod sgtmajfoley » Sob 22.09.2012 10:22

Mám fenku NO (2r) a krmili sme ju s Roayl Caninom (čo sa mi moc nepozdávalo) a potom sme presli na Bosh Junior Maxi a potom Adult Lamb and Rice a bez problemov. Srsť má kvalitnú a všetko naokolo je OK. Stačí zakričať "Papať" a otvorí trojo dverí a hneď sa na to vrhne.
sgtmajfoley
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bosch

Poslaťod helenus » Štv 01.11.2012 2:29

Kupovala som pre útulok Bosch Active a Bosch Adult Lamb & Rice. Na Zoohite im ľudia dali dobré hodnotenie, v tejto téme väčšinou zlé. V útulkoch kŕmia aj značkami ako Propesko, Chappi, Darling, Frieskies, Tesco granule, Darling (to, čo sa dá kúpiť v hyper/supermarketoch). Keď sa porovná kvalita Bosch s tými ostatnými menovanými značkami, sú Bosch lepšie/horšie/rovnaké? Je niečo za rovnakú cenu (cca 2 EUR/kg) ako Bosch, ale kvalitnejšie a také, aby to krmivo bolo "univerzálne" pre všetky psy bez ohľadu na hmotnosť, rasu a aktivitu (lebo toto sa dopredu nedá odhadnúť, akých psov budú mať v útulku)?
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Bosch

Poslaťod Nanakey » Štv 01.11.2012 6:56

Helenus, pri cene za dve eura sa neda hovorit o kvalitnom krmive. Ja prave dokrmujem Bosch Protection concept a toto je snad jednine krmivo od Bosch, ktore by som odporucila dalej, lebo len toto jedine je konzervovane vit E. Kazdopadne, nam aj tak nesadlo, Molca robi velke kopy, tusim co zozerie, aj z nej vylezie, nas problem, ze cast :kak: je v takmer kasovitej forme a zvysok normalnej, zberatelnej, to nam nevyriesilo, takze hladame dalej. Ale krmivo nie je vyslovene zle a ublizit by nemalo, kazdopadne je neporovnatelne s Pedigree, Darling a spol.
Nanakey
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Bosch

Poslaťod helenus » Str 14.11.2012 12:02

Nanakey, ďakujem :smile:
Takže toto by bolo vhodné pre šteniatka http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/b ... ion/165427 ?
Predtým som kúpila http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/b ... ata/165534 - malo dobré hodnotenie od ľudí.
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Bosch

Poslaťod Nanakey » Štv 15.11.2012 17:14

Helenus ano, to prave dokrmujeme. Oni tam sice pri tom high premium pisu, ze netreba konzervaciu pri setrnom vysusani, ale ja by som sa radsej poistila, kde vec konzervovania aj vidim na zlozeni.
Nanakey
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Bosch

Poslaťod Gingulka » Pon 02.09.2013 10:54

Ahojte,
chcela by som sa vyjadriť: kúpila som svojmu pažravému psíkovi čo zje všetko, Bosch Renal&Sensible, (krmivo s nízkym obsahom bielkovín) musím povedať že som veľmi sklamaná, granule sú hnusne veľké, nejakého plochého "céčkového" tvaru, smrdia a vôbec ich nechce jesť, dokonca ani hladné mačky z ulice :pac:
doteraz jedával RC Hepatic, mal pekné :kak: 1-2 šulčeky, teraz ich má 3-5 a to toho toľko ani nezje... :ua:
Osobne toto krmivo nedoporučujem!!! :nie: Nevyznám sa v zložení, ale laickým okom vidím že to je odpad...
Gingulka
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Bratislava

Re: Bosch

Poslaťod wolverine » Štv 17.10.2013 16:55

Cital som pozorne tieto vase diskusie a porovnavania.
Nemyslim si, ze je mozne klasifikovat krmivo na zle a dobre podla toho aka je aktualna maloobchodna cena na SVK. (alebo aspon nie tak radikalne... bavime sa o krmivach Premium a SP) Ako bolo napisane v roznej krajine je cena vyrobku rozna. zoofast napr. je z polska, kde maju len 7% DPH, takze cena bude vzdy nizzsia, ako ked to iste krmivo kupite od slovenskeho predajcu, ktory ma nakupnu cenu zrovnatelnu s predajom na zoofaste. (nakupujem za VOC s DPH, takze viem o com hovorim). V nemecku sa vyrabaju viacere zvucne znacky krmiva pre psy a macky, BOSCH patri medzi najlepsie predavane vo svojej triede. Kto sa rozumie do tabuliek so zlozenim krmiva resp. receptur vyroby, najde v kazdom, aj tom najluxusnejsom, krmive (granule, konzerva) nieco s cim nebuude spokojny ...
wolverine
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58

Re: Bosch

Poslaťod TaraWillow » Str 13.07.2016 14:35

Ahoj, nemá niekto skúsenosť s týmito Boschkami verzie Soft? Len ma zaujíma aké sú a či sú naozaj mäkké. Ďakujem :smile:

http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/bosch/hpc_plus/511049
TaraWillow
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 731

Re: Bosch

Poslaťod lenli » Str 13.07.2016 17:05

Mala som tak pred 2 rokmi. Je to take suchsie ako napriklad platina a vzhladom sa to skor podoba na klasicke suche granule.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Bosch

Poslaťod TaraWillow » Pia 15.07.2016 10:10

Ďakujem, takže to nemá konštrukciu ako Alpha Spirit že sú mäkšie a vlkejšie? Nepoznáte také ľahko požuteľné granulky? AS sú dosť drahé aby som ich furt kupovala, ale ak iné nenájdem budem kupovať ďalej toľko toho zas nezje :no:
TaraWillow
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 731

Re: Bosch

Poslaťod lenli » Pia 15.07.2016 10:52

TaraWillow píše:Ďakujem, takže to nemá konštrukciu ako Alpha Spirit že sú mäkšie a vlkejšie? Nepoznáte také ľahko požuteľné granulky?


Nie ako Alpha Spirit to vobec nie je. Mozno kupit vacsie balenie alpha spirit s niekym na pol.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Bosch

Poslaťod Luko » Uto 19.12.2017 20:32

Chcel by som sa touto cestou spýtať ľudí, čo kŕmia týmto krmivom, čo na ňom vidia.
Okrem ceny.
Chváli hodné recenzie na internetových stránkach.
Veď to je super marketové krmivo!
Prečítajte si najprv zloženie a až potom rozmýšľajte či to dáte svojmu psovi, alebo nemáte radi svojich psov?
Ja svojich psov mám rád.
Luko
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy