Bosch

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Bosch

Poslaťod QuintipaNO » Str 09.03.2011 19:47

No, a zas to isté. A aj tak neviem ktoré granule teda áno a ktoré nie. Konkrétnejšie sa už nedalo, čo.
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1439

Re: Bosch

Poslaťod flipper » Pon 04.06.2012 10:42

Zdravím,
chcem prejsť na túto značku granúl konkrétne Bosch maxi junior, doteraz som mal Royal canin maxi junior.
Zmenily sa tieto granule alebo ich už nikto nepoužíva?
flipper
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Bosch

Poslaťod Marco Varhol » Pon 04.06.2012 11:48

flipper preco chces ist s kvalitou tak dole. Koli cene?
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Bosch

Poslaťod flipper » Pon 04.06.2012 12:55

Čo je na týchto granuliach také zlé? Niekto si ich chváli.
flipper
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Bosch

Poslaťod Marco Varhol » Pon 04.06.2012 20:20

A vies kolki si chvalia granule Jednota... Na druhej strane je to nemecke premiove krmivo a tych 20euro/15kg je v podohe za tuto hydinovu zmesku s neuvedenymi chemickymi konzervantami. Nieco podobne ako Josera ci ine nemecke krmiva.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Bosch

Poslaťod danissimo » Str 13.06.2012 8:37

Viem, ze je tu pisane o granulach znacky BOSCH dost, ale bola by som rada keby mi niekto poradil ci teda odporucate tymto krmit 6 mesacnu sucku moskovskeho strazneho psa ?? ĎAKUJEEEEM !!! :smile: :smile:
danissimo
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 596
Bydlisko: Okres Senec

Re: Bosch

Poslaťod Marco Varhol » Str 13.06.2012 13:56

Moscow Watchdog ale ved sa rozhodni sama. Stena vyzaduje kvalitnu stravu.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Bosch

Poslaťod mekkapu » Ned 24.06.2012 11:53

Ja by som sa rada podelila o svoje "dojmy". Psíkov kŕmim odjakživa Royalom, lenže teraz, keď ich je viac a som na ne sama, z 1 výplaty nie je ľahké kupovať mesačne veľké vrece granulí (psov je dokopy 11..), hlavne ak sa pritrafí i nejaká tá výstava.... a keďže by sa mi v súčasnosti zišlo každé ušetrené euro, skúsila som niečo iné, lacnejšie, a objednala Bosh Lamb and Rice pre malé plemené, 3 x 3 kg, čo vyšlo finančne lacnejšie. Moje spozorovania: 2 x väčšie hovienka, čo si všimla aj moja mama "prechádzkou po záhrade". A tiež mi tak "nevoňajú", teraz myslím granule :lol:
Offtopic: Vedel by mi prosím niekto poradiť granule, ktoré sú cenovo prijateľné, t.j. momentálne do 3 €/kg (myslím väčšie: 12 - 15 kilové balenia), aspoň ako dočasné riešenie, pre jorkšírov a biewrov? Tiež aby im nesfarbili srsť, takže s menším obsahom betakaroténu. Nemusí to byť jeden druh, pre biewrov môže byť iná značka. Ďakujem za všetky rady.. :smile:
mekkapu
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1039
Bydlisko: okres Komárno

Re: Bosch

Poslaťod Marco Varhol » Ned 24.06.2012 12:24

Mekkapu nechapem ako mozes krmivom pre hydinu krmit psa!
Napis ake krmiva mas dostupne...
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Bosch

Poslaťod mekkapu » Ned 24.06.2012 12:36

Marco, ktoré považuješ za krmivo pre hydinu?? S Royalom som za 8 rokov nemala problémy nikdy. Ani teraz, okrem ceny. :smile: Míňalo sa mi vrece, psi jesť potrebujú, a Bosch bol akurát v akcii na jednom e-shope.
Ja príjmem každý názor a každú radu, pretože nechcem kŕmiť niečím, čo im neprospeje. V robote som 9 hodín denne, + cesta, takže variť im neviem. Na granule sú zvyknutí roky, to meniť nechcem. A teraz som sa ocitla v takej situácii, že im zo svojho platu nedokážem kupovať drahé krmivo, a kvôli tomu sa nevzdám ani jedného svojho psa, aby som znížila množstvo zjedených granulí. Preto potrebujem radu - lacnejšie krmivo, ktoré nie je pre "hydinu". Ďakujem.
mekkapu
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1039
Bydlisko: okres Komárno

Re: Bosch

Poslaťod Marco Varhol » Ned 24.06.2012 13:00

3x12 ci 3x15 kupis slusne krmiva. Testovat psa Boschom co s jahnacimou ma spolocny len ten nazov!
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Bosch

Poslaťod Cony » Pon 20.08.2012 11:48

Krmite niekto dlhsiu dobu krmivom BOSCH ADULT LIFE AND CARE?

http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/b ... ion/292001

Ak by ste mali doma toto krmivo, neposlal by mi niekto vzorku? Zaplatim samozrejme, stacilo by cca 15-20dkg.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Bosch

Poslaťod Faya » Sob 25.08.2012 10:28

Nedá mi nereagovať na celú túto "hádku a názory". Marco tak ako to tu bolo spomenuté už viacej krát tak každý ťa tu ohodnotil ako profesionála, ktorý sa vyzná v granuliach ako takých, ale úprimne každe granule o ktoré som mala záujem si okomentoval, tak, že nie su vhodné ako cenovo, tak ani kvalitou a ani ničím iným. (cena nezodpovedá kvalite /hodnotam granul - nutričná výživa). Všetci čo sme tu registrovaný máme skúsenosti s roznymi granulami...Veľmi dobre si pametám ako si okomentoval granule Brit, Brit Care, Natural Trainer...
Moja fena prešla za tu dobu niekolkými granulami od roznych značiek...samozrejme, ovplivní to i cena ako taká, ale ja si rada necham poradiť či je to dobre na to či na to...Ale vyslovene Trainerky si okomentoval ako jedno z najhorších granuly ako takých...Kŕmim nimi už 9mes. a teraz hladám novu alternatívu lebo sa mi ich prežrala... (a hlavne mi schudla) ja jej dosť toho doprajem (to popierať nebudem, mám ju rozmaznanú) ale i tak chcem ju tu mať ešte dlho...a tým že sme mali zdravotné problémy, tak som musela vylúčiť všetky drahé značky, pretože všetky obsahujú kura, alebo kuraciu múčku A teraz zrazu prideš sem, a keď sa priamo opýta nejaký uživateľ nikdy nedostane priamu odpoveď...a hlavne nie od teba...(som jedna z nich, čo si pýtala priamo odpovedať) a do dnešhého dňa som ju nedostala...Takže, prepáč, prikláňam sa na stranu, že všetko okomentuješ, ale priamu odpoveď nedáš...to znamená, že nevieš ani presne povedať koľko čoho by malo čoho byť...a to je to čo sa tu všetci pýtame...Bosh mi odporučila kamarátka...že sú dobre, nikde v kamennom obchode som ich nezohnala a priznám sa ja si potrebujem prečítať i brožúru... Sem si chodím, už len čítať názori ako také...úprimne ma to zaujíma, aké majú skusenosti alebo názory ostatný, pretože tak si vieme pomocť navzájom...A úprimne, hoci to sem nepatrí, rozmýšlam že prejdem na Happy Dog granule...a podotýkam cena za 13,5kg vrece (na internete) je presne taká ako za Natural Trajner 12,5kg v kamenom obchode...Každá drahá značka (napr. RC) majú vo svojich receptúrach kura, kuraciu múčku. A ja práve potrebujem bez tohoto...Jedine čo v granuliach ako takých tolerujem je kurací tuk, lebo ten je všade a ten tu i vždy bude. Trainer a Acana a Happy Dog sú zatial jediné granule kde som nikde nenašla spomenuté kura...podotýkam, hladala som granule bez obsahu kuracieho mesa, kurčata a kuracaj mučky, samozrejme že ich majú, ale majú i granule bez tohto obsahu... Takže aby som to celé uzavrela, každý tu má svoj názor na rozne granule a ako to bolo i spomenute BARFáci sa nezhodnu s tými čo dávajú granule a opačne, ale tak isto sa nezhodneme ani mi GRANULáci, pretože každemu psu chutí niečo iné, a koľko psov, toľko chutí a toľko druhov granulí.

PS: ak by doma našiel niekto brožuru s Bosh alebo inej značky a bol by ochotný ju požičať na preštudovanie, budem len rada. Ďakujem
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Bosch

Poslaťod hriva » Sob 25.08.2012 11:51

tak napriklad tuto, bez kuracej mucky
http://www.fish4dog.sk/index.php/komple ... ch-plemien
http://www.barkingheads.sk/produkty/krm ... foot-lamb/
takisto orijen 6fish
a neviem ci aj taste of the wild pacific stream
treba hladat :ahoj:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4813

Re: Bosch

Poslaťod Amis » Ned 26.08.2012 10:55

myslím že najlepšie krmivo je také, aké psíkovi sadne. Poznám fenu NO ktorá chce len granule z Tesca. A o Bosch som už počula, kŕmi nimi známa labradorku a vsecko ok :yes:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy