Star Pro

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Star Pro

Poslaťod bullmastiff » Ned 14.09.2008 9:00

co hovoríte na toto krmivo??? :nwm:
obsah sa mi zdá celkom fajn rovnako aj cena je dosť dobrá a nieje chemický konzervované, ale ešte som ho nemal takže preto sa pýtam na Vaše skúsenosti :no:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: star pro

Poslaťod bullmastiff » Ned 14.09.2008 9:01

Názov: Star-Pro Puppy formula 18,2kg (do 24 hodín)

Popis: Prémiové krmivo pre šteňatá všetkých plemien.

Kompletná výživa, vysoký obsah proteínov z čerstvého kuracieho mäsa a rýb v kombinácii s obilninami. Neobsahuje sóju.
Veľmi dobre strávitelné, vyvážený pomer omega kyselín pre zdravú a lesklú srsť.
Konzervované prírodnými antioxidantmi, bez chemických látok.
Kompletné krmivo, nie je potrebné podávať ďalšie doplnky výživy.

Využiteľná energia : 1786 kcal/ 0,5 kg

Garantovaný rozbor :
Bielkoviny 29,00%(min), Tuky 19,00%(min), Vláknina ,50%(max),Vlhkosť 10,00%(max)
Omega6 3,00%, Omega3 0,50%

Suroviny :
Kuracie mäso, mletá žltá kukurica, mletá celá pšenica, hydinový tuk, dužina cukrovej repy, kukuričná lepková múčka, rybia múčka, sušené celé vajcia, prírodná hydinová aróma, sušené pivovarské kvasnice, sušená srvátka, sušený syr, lecitín

Vitamíny :
biotín, cholín, kyselina listová, niacín, kyselina pantotenová, karotén,
pyridoxín, riboflavín, tiamín, B12, A, D3, E, K, C

Minerály:
vápnik, meď, jód, železo, magnézium, mangán, fosfor, draslík, sodík, selén, zinok

Amino kyseliny :
arginin, cystín, histinín, isoleucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, tyrozín, valín, leucín, omega mastné kyseliny
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: star pro

Poslaťod dianka » Ned 14.09.2008 9:18

Neviem... ja taketo veci velmi ee... take overene proplan, RC, eukanuba..... kde si to videl? aj v PO v chovatelskych???
dianka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 87
Bydlisko: Prešov

Re: star pro

Poslaťod Marco Varhol » Ned 14.09.2008 9:38

Skor nez opat zacnes basnit o zlozeniach krmiv uverejnuj originalne udaje bud z vreca alebo z oficialnych stranok, lebo takto podporujes tych, ktori tieto nezmysli v preklade pisu.

Poultry by-product meal, ground yellow corn, ground whole wheat, poultry fat (preserved with mixed tocopherols and ascorbyl palmitate), beet pulp, corn gluten meal, fish meal...

Uz teraz vies co to je. Dalsi predrazeny lacak na SK.

Predpokladam, ze to opisujes zo stranok internetovych obchodov, ktore takymto zavadanim jednoznacne klamu svojich zakaznikov. :joint:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: star pro

Poslaťod bullmastiff » Pon 15.09.2008 13:39

Marco Varhol píše:Predpokladam, ze to opisujes zo stranok internetovych obchodov, ktore takymto zavadanim jednoznacne klamu svojich zakaznikov.


predpokladaš dobre, ja sa sice anglicky učím ale nikdy sme sa neučili take voloviny takže si to newiem preložiť :ua:
a to ako možu tak klamať :nie: šak na to nemajú licenciu :haha:
to nieje trestné :heh:

dianka Napísal:
Neviem... ja taketo veci velmi ee... take overene proplan, RC, eukanuba..... kde si to videl? aj v PO v chovatelskych???


v prešove som to zatial nevidel iba na nete
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Star Pro Premium

Poslaťod AL75 » Ned 28.12.2008 15:03

Ahoj. Chcem sa opytat, ci ma niekto skusenosti s tymto krmivom Star Pro Premium Puppy. http://www.granule.sk/inshop/ Ked pozeram to zlozenie tak je to to iste ako aj tie prehnane drahe krmiva, len za prijatelnu cenu. Neviem moc tomu nerozumiem. Chcel by som s tym zacat krmit psa. Zatial krmim s Trainer profesional (teraz natural), ale ostavaju za nim nejake velke kopy oproti predoslemu RC ktory mi prestal papat.
AL75
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Star Pro Premium

Poslaťod michaelak » Ned 28.12.2008 15:16

načo zakladáš duplicitnú tému? :nwm: o tomto krmivku tu už je diskusia (síce malá, asi nieje veľmi o čom) viewtopic.php?f=4&t=3248&p=98773&hilit=star+pro#p98773 Použi prosím funkciu Hľadať - nájdeš hore :aaa:

Čo už môže byť dobré na vedľajších produktoch živ. pôvodu ako hlavného zdroja živ. proteínov? :ua:
Ingredients:
Poultry by-product meal, ground yellow corn, ground whole wheat, poultry fat (preserved with mixed tocopherols and ascorbyl palmitate), beet pulp, corn gluten meal, fish meal, dehydrated whole egg, natural chicken flavor, brewers dried yeast, dried whey, dried cheese, lecithin, dicalcium phosphate, potassium chloride, salt, ascorbic acid, vitamin A acetate, vitamin D3 supplement, vitamin E supplement, vitamin B12 supplement, riboflavin supplement, dl-methionine, niacin, calcium pantothenate, choline chloride, menadione sodium bisulfite complex (source of vitamin K activity), folic acid, biotin, thiamine mononitrate, pyridoxine hydrochloride, sodium selenite, calcium iodate, ferrous sulfate, manganese sulfate, zinc sulfate, copper sulfate.
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: Star Pro Premium

Poslaťod AL75 » Ned 28.12.2008 16:05

No ked som pouzil funkciu hladania tak mi to prd naslo. Klikol som na ten Tvoj odkaz a tam bolo ze to je dalsi predrazeny lacak na sk. 18.5kg za cca 1300sk je predrazne? A co potom ten RC 15kg 2400sk a ostatne tie drahe sracky. A najviac ma vie vytocit ked ho kupite za tych 2400sk a za mesiac ho ma za 1500sk a este stale na tom zarobi. Co je potom predrazene? A este k tomu RC daval som ho psovi asi prvych 5mes. a mal som ho kazdu chvilu hrcateho ako hrocha. Ked som presiel na Trainer profesional tak to prestalo, ale zas ta obrovska stolica.
AL75
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38


Späť na Granule a konzervy