Husse

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Granule Husse

Poslaťod steinar » Pia 31.10.2008 0:02

je to až na smiech ako tu obchodní zastupcovia medzi sebou bojuju,porovnavaju tu desatinne miesta v zložení krmiva,presviedcaju primitivnymi argumentami ludi že to či ono krmivo-ale normalneho chovatela taketo dristy vobec nezaujimaju.Pokial bude Husse jednotkou :heh: na SK-Davno sa tu zruti výkup aj chov psov v takomto družstevnom meradle :jupi: A to porovnavanie super kvality ako je RC,Ped...CHap..Trai..ved to nie su krmiva ale chemoterapia-samozrejme komercii a reklame hlupak vzdy uverí :jazyk: Čím menej chemikalii a jednoduchšia výroba,tým zdravšia strava.A to co tu prezentuje niekto ako super kvalitu,to vo SV a v Turecku predavaju ako naše krmiva Aro,tie su tiež 1,ale vo svojej triede.A ešte Na porovnanie,omega 3-6 možu byt v krmive ked to prechadza cez extruder pod teplotou 160 stupnov C?TAK asi tak.A je to rovnake aj so špec.krmivom na klby,srst,oči,atd...Kupte si celu radu od RC,Euk a poskladate si psa ako lego-no čo už,čistá komercia.TO iste mozme povedat aj o diete,akurat pri znackovom krmive zaplatis za ten istý srot bez tuku 160 a v obch.sieti za taky istý hnoj 19sk.Zhrnutie-vsetko je to klam a Váš sebaklam,a za hlupost platte peniazmi-hotový drukos výnos. :jop: Ale ved ako sa vravi,AJ sprostost je dar boží.Odkaz(ludí zaujima slušná cena,čiže do 40sk,Dobrá kvalita,najlepšie jahnacina s ryžou a na zaciatok nejaký ten štarterik,a nejaku tu tabletku na odčervnenie-nič iné ten váš psík nepotrebuje-už len lásku a starostlivost.Neplatte zbytočne prehnane ceny za zbytocnu Značku,ta vašho psíka nezaujíma-to radšej tie peniaze premrhajte na nejaký ten Leasing alebo dovolenku.Majte sa a otvorte si oči :foto: Všetko toto su len nezmysli dealerov,skusenosti chovatelov nikto nevyvráti. :aplause:
steinar
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Granule Husse

Poslaťod Silwuska » Pia 31.10.2008 8:21

Zaujma ma ked uz si v takom zapale otvarat ludom oci, kde sa ti v tom literarnom diele nabral Trainer coby predstavitel chemickej konzervacie :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule Husse

Poslaťod Marco Varhol » Pia 31.10.2008 8:34

Kým začneš svoje básnické prejavy skus najskôr presnejšie získať informácie o výrobe a až potom sa snažiť svoje myšlienky nám zdelit.

NMK sa aplikujú bud vo vakuovej komore a na starsich linkach nastrekom uz na hotovu granulu. Samozrejme mas pravdu v tom, ze pri vysokej teplote sa v mase znednocuju, ale opat zalezi co je setrne a co nie. Teplota pri miesani je cca 80C a robi sa na modernych linkach nad parou a v extruderi dojde kratkodobo k prudkemu zvyseniu teploty. Tu sa bavime o sekundach.
Uvediem priklad lososie maso mozeme povarit, vyudit a tabulkova hodnota Omega 3 po tepelnom spracovani je 1,8g v 100g suroviny.

Chemoterapia - hmm to som nepochopil ale...

Slusna cena 40,-/kg predpokladam v maloobchodnej sieti. Takto vyrobca realne ponukne na trh produkt do 10,-/kg. Teraz už ostáva len jedna otázka. Piliny, bunicina, rastlinne produkty a ich derivaty, maso a jeho derivaty, prepaleny rastlinny olej... To je to cím chces krmit?

Potom dobre nerozumiem tvojej rade:
Dobrá kvalita,najlepšie jahnacina s ryžou ... Hmm len sa v tomto pripade pozri lepsie na zlozenie aby si nebol prekvapeny, ze jahna toto krmivo videlo len tie kosti a humus co pomleli a dali do mucky a nasledne doplnili hydinovou muckou.

Toto je potom fakt vystizne... Majte sa a otvorte si oči :pivko:
Naposledy upravil Marco Varhol dňa Ned 30.11.2008 0:40, celkovo upravené 1
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule Husse

Poslaťod rados » Sob 29.11.2008 15:44

na zaciatok. tymto krmivom nekrmim a asi ani nebudem.
ja sa naozaj nestacim cudovat...ak je na prvom mieste zlozenia obilnina-je to srot, ak je na prvom mieste mucka-je to odpad a ak sa najde krmivo kde je na prvom mieste maso a nie je to puffins alebo trainer(nedajboze aby tu bola rec o RC alebo EUKANUBE), tak sa zacne o krmivve pochybovat, ze to nemoze byt pravda. skuste si pozriet kolko stoji toto krmivo napr. v polsku(169PZL/15kg), kde su VSETKY krmiva lacnejsie ako u nas, alebo inde v europe(cca60EUR/15kg). je to cudne, ze u nas stoji iba tolko, ale pre mnohych "odbornikov" tu na fore, ktori maju doma v sope laboratoria na rozbor krmiv to aj tak nie je dobre... :ua:
rados
Okoloidúci
 
Príspevky: 23
Bydlisko: Michalovce

Re: Granule Husse

Poslaťod Baarbora » Pon 01.12.2008 21:45

no ved, ludia su taki blbi, ze uz nemaju chut nechat sa manipulovat reklamou a veterinarmi, ktori povacsine o granuliach houby vedia a podujali sa zhanat si info o vyzive sami....A potom zrazu zistia, ze tie granule naozaj neobsahuju stavnate kusky masa a kopu zeleniny, ale obilie a maso podivneho povodu, zakonzerovane pofidernou chemiou a chcu za to 100 az 300 sk/kg...
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Granule Husse

Poslaťod Ppx » Pia 19.02.2010 17:31

Dobre som? ;)
Obrázok
Ppx
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122

Re: Husse

Poslaťod gaya » Ned 03.10.2010 19:29

dobre ludkovia, nechce sa mi to tu citat.....polozim jednu otazku a cakam na nu odpoved ANO alebo NIE

takze su dobre????
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Husse

Poslaťod luna » Pon 04.10.2010 10:28

:aaa: ja krmim Husse granulami,nosila som ich z Rakúska.....som spokojná,vrhy máme krásne,vyvinité šteniatka,suka sa rýchlo regeneruje....vravím som spokojná a konečne sú aj tu :jop:
luna
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Husse

Poslaťod katkariinka » Pon 04.10.2010 11:28

Offtopic: Je strasne zaujimave, ze novy uzivatel sa zaregistruje prave v momente, ked sa niekto pyta na nejake menej zname granule a hned ma s nimi dobru skusenost... :no:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Husse

Poslaťod Mackie » Pon 04.10.2010 13:39

gaya píše:takze su dobre????

chutovo? kto vie?
zlozenim? NIE
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Husse

Poslaťod luna » Pon 18.10.2010 17:09

:dancing: Sorry,nevedela som,že na Slovensku je múdrosť a skúsennosť o počte príspevkov.....12 rokov som žila vo Švédsku,takže pre mna nie sú nové,len ma teší,že ich nemusím nosiť z Viedne ako posledných 7 mesiacov :jazyk: A registrovala som sa hlavne preto,že sú tu nové a iste ich nepozná veľa ludí,ja moje psy nikdy problém nemali...ale podla tohto fóra by naše psy nemali jesť nič :aplause: Pááá a krmte ako uznáte za vhodné :king:
luna
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Husse

Poslaťod dobrekrmivo » Ned 29.05.2011 17:01

Nerozumiem o čom to tu sudruhovia pište krmivo husse je velmi dobre, preto nemalo problem presadit sa natrhoch celej europy a skoro aj sveta , je to stary švedsky mpdel dovoz ludom až domov preto je velmi vyhodne pre chovatelov kde sa da dojednat velmi zaujimava zlava nakolko to nejde cez 5 ruk , jednou nevyhodou je to že na našom trhu je viac ako 5- rokov ale majitel masters licencie na slovensky trh nepripisoval propagacia žiadnu doležitost a uspokojil sa z par desiatok odberatelov. Važeny mudrci pozrite si stranku , dostanete zadarmo vzorku skuste a potom kecajte ...,
dobrekrmivo
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Husse

Poslaťod Marco Varhol » Ned 29.05.2011 18:41

Mudrci si precitaju zlozenie pousmeju sa nad slovenskym prekladom a ked to ten mastering franchisees ci iny cavo pat rokov nic nerobil a v case krizy sa prebera, tak mu prajem vela elanu pri predaji tohoto uspesneho produktu na celom svete.
kde sa da dojednat velmi zaujimava zlava nakolko to nejde cez 5 ruk... Toto ma fakt potesilo. :lol:
Ked uz sme u tych sudruhov, kdepak nam udelali chybu? (len na ceskej stranke)

Husse Lamm& Ris (jehněčí a rýže) a Lamm& Ris Valp (jehněčí a rýže pro štěnata) jsou tak ideální krmiva pro zvířata s potravinovou alergií. Omyl snad chyba oprava s potravinovou intoleranciou...

Lamm& Ris:

Rýže neobsahuje lepek
Jehněčí jako jediný zdroj živočišných bílkovin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ryby jako vysoce kvalitní zdroj Omega – 3 mastných kyselin

a teraz zlozenie z originalu. Nejako tych ziv. bielkovin tam je kapanek vice. :jop:

Ris, lamm, animaliskt fett, betfibrer, kycklingleverolja, linfrö, fiskmjöl, laxolja, jäst, salt, vitaminer och mineraler, frukto-oligosackarider, lecitin, tagetesextrakt, havsalger, extrakt från druvkärnor.
Vitamin A 12 000 IE/kg Vitamin D3 12000 IE/kg Vitamin E120 mg/kg Koppar (koppar(II) sulfat) 10 mg/kg Innehåller EG- godkända
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Husse

Poslaťod dobrekrmivo » Pon 30.05.2011 20:37

Mne je jedno ako kto preklada zloženie na stranke v Čechach,každemu sa neda určite vyhoviet ale radšej stavim na určite original ako na royal vyrobeny bohvie kde a prebalovany bohvie kde , potom maš jedno ake zloženie maš na obale ked si prave kupil akože kvalitu a čo sa ceny tyka stači si pozriet ako je to postavene v okolitych krajinach , kvalita sa určite časom presadi, mnoho ludi je naučenych na krmiva ktore su vo vyspelej europe krmiva zo supermarketov, určite tu nebude pisat žiadny rakušan čo ma z krmivom HUSSE viac ako 10- ročnu skusenost , ale naco koho prehovarat a vyvracat každy mame svoje skusenosti a ja zatial len velmi dobre, dva krat by som nepovedal že na diskusiach su tu len obchodny zastupcovia čo potrebuju predat, na kvalitnom krmive maju max 8 % a na len na tom ostatnom hnoji si dokžu čo to zarobit, je potom tažke konkurovat kto pride priamo k chovatelovi a ponukne zlavu okolo 30% a to je odber 5 vriec. Tak obchodaci pretahujte sa to dalej
dobrekrmivo
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Husse

Poslaťod Mackie » Pon 30.05.2011 22:53

a ty k nim nepatris?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy