Husse

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Husse

Poslaťod Buldocek274 » Ned 07.09.2008 21:38

Ma niekdo skusenosti s granulami husse?Chcel by som ich zacat davat steniatkam konkretne Husse Valp.
Buldocek274
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Granule Husse

Poslaťod Marco Varhol » Pon 08.09.2008 8:42

Uz sme to tu rozoberali.

- chemicka konzervacia :hmm:
- podla analyzy určené skor pre male plemena steniat
- rozlozena kukurica aby sa nedostala na prve miesto v zlozeni.
- 7,5% popol nieco naznacuje
- obal trochu pripominajuci stare casy

Co to stoji? 600-800,/Sk/15kg ? Viac asi tazko. Potom si ale polozme otazku, ako sa to svedskym sudruhom podarilo.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule Husse

Poslaťod Buldocek274 » Pon 08.09.2008 8:59

Poradis kedy sa tato tema rozoberala som tu novy a neviem ju najst.Ako citam tak kazde granule maju svoje plusi aj minusi,tak teraz neviem hm,kamos dava steniatkam RC starter,ale ako pozeram zase mnoho nazorov a väcsina negativnych.Tak neviem co mam zacat davat,mam steniatka fr.buldockov a uz pojdu na granule.Poradte,dakujem :hi:
Buldocek274
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Granule Husse

Poslaťod Amaguk » Pon 08.09.2008 9:05

myslim, ze o Husse tu este debata nebola
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Granule Husse

Poslaťod Silwuska » Pon 08.09.2008 9:21

O Husse ne ale o podobnom "Hnusse" ano...tych tu uz bolo viac :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule Husse

Poslaťod Puk » Pon 08.09.2008 9:27

[quote="Buldocek274Tak neviem co mam zacat davat,mam steniatka fr.buldockov a uz pojdu na granule.Poradte,dakujem :hi:[/quote]

Sú isté všeobecné zásady hodnotenia krmív. Ale sú len všeobecné, pretože každý pes bude reagovať na dané krmivo inak, ako druhý pes. Je to v rozdielnosti ich metabolizmu a v iných individuálnych rozdieloch (ak nerátame záujmy rôznych výrobcov, lebo tam je "záujem" spoločný :ha: ). To, čo prospieva jednému psovi, nemusí druhému, to čo sadne jednému, nemusí druhému, hoci by to bolo to najmenej škodlivé, či najviac kvalitné krmivo... Myslím, že ti neostáva nič iné, len skúšať, skúšať a skúšať a ostať pri tom, čo tvojim psom prospieva najviac. Viacgeneračné kŕmenia a iné mýty - pokiaľ ich niekto nezdôvodní pádnymi dôlazmi (nie pokusmi pomaly na pĺžoch či žubrienkách :lol: ) a nie formou JPP, pusť za hlavu. Svet sa vyvíja trochu rýchlejšie - v názoroch, v poznatkoch, v technike, ale i v záujmoch jednotlivých ľudí... :heh: :ahoj:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Granule Husse

Poslaťod Marco Varhol » Pon 08.09.2008 11:37

No neviem ci myty , ale viacgeneracne krmenie a jeho vysledky vidis dnes jasne na pocte veterinarov a ich klientov.
Samozrejme u nas neziskas ziadnu serioznu statistiku a dokaz mozes robit testovanim. Ale takto skoncis v nie moc popularnom zariadeni. Ostatne co si napisal sa da len suhlasit.

Aha tak to bolo na inom fore. :fizel:

www.minibazar.sk
Ako výhradný dovozca vysokokvalitných švédskych krmív pre psov a mačky značky HUSSE sa obraciam na Vás s ponukou tejto novinky na našom trhu. Krmivo je už roky osvedčené v celej západnej európe .
Obchodná značka HUSSE zachováva vedúce postavenie na EU trhu medzi krmivami doručovanými priamo k chovateľom / krmivá sa vyrovnajú vysokokvalitným krmivám predávanými na našom trhu ale cenovo oveľa prístupnejšie.
Na vyžiadanie pošlem cenník a popis výrobkov...

www.inzerat.sk

Predám kvalitné švédské krmivá pre psov a mačky značky HUSSE...

Prisiel dalsi bojovnik na Sk s krmivom. Drzim palce. :jop:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule Husse

Poslaťod Puk » Pon 08.09.2008 12:53

Marco, ja som skrátka skeptický neveriaci Tomáš. Pokiaľ sa jedná o vetov a nárast pacientov, máš isto pravdu, nárast tu bezpochyby je. Ale zároveň je tu aj hodne veľký nárast domácich zvierat. Nárast počtu vetov je ale asi len optický, lebo veti z bývalých JRD sa presunuli do "mestského" sektoru... Isto máš pravdu aj v tom, že do určitej miery má na tom náraste pacientov svoj podiel aj pofidérna strava! To je holý fakt. Je myslím ale otázne, že či dnes je ten nárast len od zlého viacgeneračného kŕmenia? No neviem... Dnes nie je jasné, akou mierou do tohto nárastu chorých zvierat pristupuje ovzdušie, voda, radiácia, ochorenia, genetika, nedostatočná selekcia na zdravie, ľudské hýčkanie a tisíc ďalších vecí, ja osobne si nedovolím ani odhadnúť. Preto mám názor, aký mám. To je asi všetko.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Granule Husse

Poslaťod michaelak » Pon 08.09.2008 18:12

Čo ešte môžeme čakať od PREDAJCU :pac: , ktorý sa automaticky pasoval do pozície výhradného dovozcu? :haha: Taký totiž zatiaľ na SK neexistuje... Zdroj: http://www.husse.com/slovakia/ Najpravdepodobnejšie je krmivo sem dovážané z HU. Aká je potom ale cena, keď potrebuje na tom zarobiť cca 5 medzičlánkov? V predaji na nete som našla, že 20 kg kuracie stojí v predaji 816,00 Sk Zdroj info: http://psici2.royal-hosting.sk/detail/2 ... ura/cat/54
Podľa mňa vysoké číslo popola 8,5% , nejak pozabudli na spôsob konzervácie. Napr. rada Aktiv z originálnej stránky uvádza vit. E 100 mg na kilogram. Kde je potom skrytá konzervácia? :oo: Zdroj : http://www2.husse.com/
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: Granule Husse

Poslaťod Marco Varhol » Pon 08.09.2008 18:48

Ja len dodam este jedno slovo. Franchisees. Takze tazko nejaky importer. Myslim, ze sialencov sa najde este dost, ktori si myslia, ze ludia nebudu citat ale kupovat. Bohuzial doba zlatych casov sa skoncila a ked nemas kvalitny produkt a silny marketing mas len minimalnu sancu. Snad po dedinach sa este da celkom slusne predavat. :jop:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule Husse

Poslaťod Buldocek274 » Pon 08.09.2008 20:39

Dakujem za Vase nazori,ale teraz ozaj neviem co.Ako tak citam asi teda kanadske granule maju nieco v sebe?
Buldocek274
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Granule Husse

Poslaťod bullmastiff » Uto 30.09.2008 19:17

Marco Varhol píše:Snad po dedinach sa este da celkom slusne predavat.


po dedinách sa krmi čo pride pod ruky, čo je už staré alebo čo sa zvýšilo :nie:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: Granule Husse

Poslaťod Baarbora » Uto 30.09.2008 19:48

bullmastiff, toto nemyslis vazne, ja napriklad byvam na dedine a nekrmim co pride pod ruky. A rozhodne tak napriklad nekrmi ani majitel CHS samojedov, ani polovnici, ktorych je tu vcelku dost.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Granule Husse

Poslaťod bullmastiff » Uto 30.09.2008 20:18

Ja takisto bývam na dedine a kŕmim proplanom, trainerom a teraz si robím zálusk na guabi natural :jop: , ja som myslel
uzavretú staršiu skupinku obyvateľov, z tých zaostalejších dedín :yes:
napr.: moja babka :plac:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: Granule Husse

Poslaťod arturroxy » Štv 16.10.2008 17:38

Čo ešte môžeme čakať od PREDAJCU :pac: , ktorý sa automaticky pasoval do pozície výhradného dovozcu? :haha: Taký totiž zatiaľ na SK neexistuje... Zdroj: http://www.husse.com/slovakia/ Najpravdepodobnejšie je krmivo sem dovážané z HU.
.................................................................................................................................................
Hahahaha a vieš že už existuje, len ešte nie je vytvorená internetová stránka po slovensky? Nie je to kupované cez žiadne medzičlánky, preto je tá cena taká výhodná oproti iným krmivám podobnej kvality. Ja od toho pána už nakupujem 3 mesiace a krmivo je výborné. Krmim nim fr. buldočkov- šteniatka VALP-om, dospelých PRO EXTRA. Psom to veľmi chutí,majú super stolice,stačí sa na tie granule pozrieť a privoňať a hned vidíš že to nie je žiadna sračka. Kupujú ho aj moji kamaráti a sú tiež veľmi spokojní.
Takže ja by som sa nevyjadroval k niečomu, čo som ešte nevidel a nemám informácie.
arturroxy
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Ďalší

Späť na Granule a konzervy