Chappi

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Chappi

Poslaťod nono » Ned 10.05.2009 19:47

nikolletttka píše:no neviem ci by pomohlo zmenit prichut a je mi to vlastne jedno lebo vidim sposob krmenia omnoho kvalitnejsi ako su granule hocijake a som to aj v jednej teme napisala co si myslim o vsetkych granuliach preto som sa pytala co som sa pytala a vlastne som rada ze granulami krmit nemusim a budem propagovat barf vsade ved ma kopu vyhod a granule menej a niektore ziadne ...a presne viem co som pisala aj v teme o maltezakoch zial tam som sa odpovede nedockala a mnohy co sa pytali to iste tiez ...a k tej kupe psika na zaciatku som mala jasno co a ako ale zmylila som sa a to je predsa ludske

Vieš podľa mňa na fóre sú ludia, ktorý sú zástanci granúl a na opačnej strane BARF-isti. A ani jeden nepresvedčí toho druhého. Takže podľa mňa táto diskusia nemá asi moc veľký význam.
Môj názor-ja by som celý život granule nežral.
nono
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 107
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Chappi

Poslaťod nikolletttka » Ned 10.05.2009 19:50

nono asi mas pravdu sak vlastne mne je jedno kto cim krmi sam si urobi obraz ja len vyjadrujem svoj nazor a uplne s tebou suhlasim ani ja by som nezrala cely zivot granule
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Chappi

Poslaťod anemika » Pon 11.05.2009 14:34

nikolletttka píše:nono asi mas pravdu sak vlastne mne je jedno kto cim krmi sam si urobi obraz ja len vyjadrujem svoj nazor a uplne s tebou suhlasim ani ja by som nezrala cely zivot granule

ty svoj nazor vyjadris. A preco nechces akceptovat nazor ineho.
Napisem to na rovinu- mna len zarazil styl tvojho pisania, utocne, konfrontacne, hadave. Prepac, ja nie som tvoja rovesnicka, ani ...nast rocne dieta a aj ked je toto forum anonymne, tak by sa urcita davka slusnosti mala dodrziavat aj tu. To je vsetko, co som ti chcela napisat.

p.s. inak, ja som si s tebou nepisala, zamiesala si sa to temy maltezaci a utocila si, aj ked moj prispevok nepatril tebe.Poprosim ta, venuj sa tu niekomu inemu. Ja naozaj nemam zaujem.
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Chappi

Poslaťod nikolletttka » Pon 11.05.2009 15:24

tak sorry ja tak isto vyjadrujem nazor nemusela si vobec reagovat :pac: a ak sa ti zda moje pisanie utocne to ma mrzi ja sa snazim pisat slusne :heh: a ja respektujem tvoj nazor ale mam predsa len dotazy a otazky a to je zakazane? :nwm:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Chappi

Poslaťod Shel-chan » Str 13.05.2009 22:34

Sony píše:Čo???To ako myslíš?Že nemá dobré jedlo?Že mu niečo chýba?Vôbec nie je tučný ani chudý.Ja nemôžem za to,že keď kúpime nejaké iné granule tak ich tam má deň pokial ich zie.


Ja sa len tak zamiesam, vidim, ze nikto sa k tomuto moc nevyjadril:
prepac, ale ako cakas, ze ti pes zareaguje, ked mu zo dna na den zmenis stravu, na ktoru je zvyknuty? V kazdej psej knizke pre deti sa pise, ze psika treba zvykat postupne a pridavat male, ale zvacsujuce sa davky noveho do pomaly ustupujuceho stareho krmiva :ahoj:

Samozrejme ze nebude jest hned nieco ine. A myslim, ze na to "nie je ani chudy ani tucny" sa uz zopar ludi vyjadrilo...

Nikoletttka:
aj ja mam len 18, ale ten styl pisania je u teba fakt poburujuci. Skus aspon interpunkciu (ciraky, otazniky, bodky, vykricniky) a odseky, mozno to tvojim prispevkom doda na citatelnosti :no:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Chappi

Poslaťod 6mia6 » Str 27.05.2009 12:13

Tiež som sa tu stretla s ľuďmi, ktorí len útočia ale rady nikde, česť výnimkám. Nikto učený z neba nespadol. Fórum je na to aby sme si pomohli a nie urážali.
Moja fenka Cavalier mi nechce žrať skoro nič, každé granule len raz ale teraz mi poradili Pro plan losos&ryža tak skúšame zatial chutia uvidíme po dlhšom kŕmení. Aby to nebolo jednotvárne tak občes spestrujem stravu niečím vareným (mäso, zelenina) dokonca má strášne rada banán. :jop:
6mia6
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Re: Chappi

Poslaťod Riky » Uto 09.06.2009 17:50

Ahojte. My sme tiež dlho krmili propeskom, no to sme sa ešte do krmív nevyznali. Teraz sme prešli na granulky z chováku, teda na taký mix. Vraveli, že sú vraj dobré, pýtala som sa aj pár kamarátok že čo si o nich myslia. Myslíte si, že môžu byť dobré? Chceme prejsť na Pro Plan, ale nevieme zohnať nikoho kto by ich tu v okolí predával. Aj keď mu väčšinou dávame kosti z chováku, a varíme mu nejakú ryžu, mäsko alebo polievky špeciálne pre neho, to mu chutí oveľa viac ako granule. A nie je to vôbec drahé.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Chappi

Poslaťod Amaguk » Uto 09.06.2009 18:03

Ale preco to davas sem??? tu si v teme Chappi, nie Propesko :nwm:

Chceme prejsť na Pro Plan,

V inej teme pises, ze ste na ten ProPlan uz presli... :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Chappi

Poslaťod kikula22 » Uto 09.06.2009 20:34

Amaguk píše:Ale preco to davas sem??? tu si v teme Chappi, nie Propesko :nwm:


Ja si myslím že humus ako humus :ach:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Chappi

Poslaťod Amaguk » Uto 09.06.2009 20:36

to hej, ale aj tak nemusi byt uplne OT :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Chappi

Poslaťod A.N.E.T.A » Pia 19.06.2009 14:54

ja som zo zaciatku ked som sa moc nevyznala do granul krmila moju cavalierku timto humusom :pac: ,
nebolo to na nic dobre, iba s toho psik priberal :nie: . Krmila som aj BARFom ale myslim ze stale to nieje nutne, psovy z vela masa nerobi dobre na srdce,ked pridam zeleninu je to lepsie a aj viac jej to chuti :yes: . Takties jej chuti ryza, ale nie sama. Potom som presla na RC :yes: . Fenka ma dobru srst,stolicu aale jej aj velmi chutia :aaa: .
Myslim ze krmit Chappi,Frikies,Bono,Propesko,Pedigree a podobne, neni na nic dobre ani pre psika ani pre svorku. Ak pocitate s kazdou korunou, myslim ze taketo graule sa neoplatia, bud si dolozit a kupit poriadne :yes: . A ak nie tak prejst na ten BARF.

Whoever may think that no one but your dog knows that the center of the universe. (Pam Brown)
A.N.E.T.A
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 63
Bydlisko: Trstená

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy