Brit

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Brit

Poslaťod Puk » Ned 13.12.2015 17:03

Nuž, vyrobiť "lepšie" granule ako v ČR ozaj nie je problém... :joint:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Brit

Poslaťod citroniq84 » Ned 13.12.2015 18:02

ako zase sme u toho v čom lepšie alebo čo je lepšie? :D ako su všeliake a prakticky všetky sa vyrabaju s odpadu po ludskej produkcii takže vpodstate všetky a všade zjednodušene vzate su odpad rozdiel je len v sposobe konzervacie ako ja osobne davam psom popri granuliach aj maso a myslim že tak to ma byť ale jako podla mna su vsetky granule cca to iste ten isty odpad afakt jako ci si mučku doneseš s česka či s talianska furt je to mučka jako čista neni ani jedna podla mna len ide o formulaciu hej ako napr RC sa bucha do prs že si sami chovaju kravy na granule :D ako ak im toto niekto veri tak dobre no :lol: :lol: :lol: ale ja si mysim že je to všetko len marketing dam ti pekny obal dam ti plny reči ake natural a ciste je moje krmivo presolim ho tak aby ti to pes hltal jak divi 4x na tebe zarobim a ty mas super pocit co dobre si dal psovy podla mna rozdiel je v cenach a obaloch ale realne su skoro to iste ako tam co ine mozes dat do granule? jeden d obylie druhy da zemiak jeden da jeden koonzervant druhy dal iny moj pes je alrgicky na ten ptvy tvoj bude na ddruhy a teraz ktore tie granule su lepšie? :D je to skoro to iste a najvačši rozdiel je fakt v dvoch veciach v obaloch a cenach inac dost do neba su chvalene Artemisi ale čo ja viem jako stale su to granuleale tieto veci tipu čistota mučky ako ruka hore kto ju videl? :D na každe jedny granule sa da povedať že ale je špinava mučka no všade je a niako nedokažeš že nie a ked tam nedaju mučku daju tam ine svystva ale približne si stale na tom istom
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Brit

Poslaťod Puk » Ned 13.12.2015 22:33

Počuj lemon, čistota múčky nie je o tom, či je v nej špina, alebo je zabalená v celofáne! Číslo čistoty udáva pomer mäsových a kostných častí v tej ktorej múčke. Každá múčka má svoju šaržu, nejde to miešať. A výrobcovia nekúpia kamión takej múčky dnes a hentaký druhý zajtra a čo ostane, to pomiešajú!. Skús si predstaviť výrobcu, ktorý vychrlí 15 ton granúl za hodinu a fachčí 330 dní v roku v 24 hodinovej prevádzke. Vieš si predstaviť, aké musí mať zásobníky? Hybaj raz na vlastné oči kuk do nejakej fabriky... Budeš mať na čo pozerať a upravíš si "granulový svetonázor"! Preto dnes máloktorý výrobca v Európe má na to, aby vyrábal kvalitu, nemá na to suroviny. Nie ceny a obaly, ale kvalita vstupných surovín a analýza je rozhodujúca! A potom to, čo konkrétnemu psovi sadne! Ak chceš robiť experimenty na vlastnom psovi, môžeš začať Inšpektorom, Rexom a podobnými "značkami" a keď túto tortúru prežije, potom fakt ten poľský RC bude pre neho manna nebeská... Ten racionálnejší začne na vyššej kvalite a hlavne u šteňaťa, tam nenašetríš nič. Mnohí ľudia si myslia, že pes je vlk a má žrať len mäso (laickí "BARFisti mu ešte k tomu postrúhajú mrkvičku). :no: Lenže pes dnes nie je vlk, a dokonca dnešný pes je niekde inde ako bol pred štvrťstoročím! Myslím, (neskromne), že o výžive a psoch čosi za pár desaťročí viem, ale poviem ti, že dnes by som sa bál odchovávať šteňa veľkého plemena len na varenej, či surovej strave.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Brit

Poslaťod citroniq84 » Pon 14.12.2015 0:06

v principe stebou suhlasim krmit psa len masom ci varenim ci hoci cim dnes je hazard a zvlast ked to mas kupyt v kauflande tak stoho je zle aj ludom to ani neni meso to su prirodne balene antibiotika ototo pokoj čo sa tyka udajov na obale tomuto veriť nemôžeš lebo tam su často take skôsty popisane že až čiže držať sa obalov ja ti teda neviem kolega no čo sa tyka života osa vetšina psov kedže pes sice je masožravec ale je dosť mrchožrut kedže viac ako lovom sa živil dopadom po človeku tym sa de facto socializoval ale kdnesku dnes vatsina posv zije z nedojedkov obeda a granuliach z hypermarketu tipu tesko kaufland lidl a ti psi žiju normalne preživaju často nemaju ani problemi niak extra dožije sa priemernej dlžy života a uhinie suseda mala vlčiaka krmeny čisto polievka chleba na sviatky darling :D a predstav si dokonca na retazi ale dozil sa 17 rokov ani nemala že by mala hnačky alebo bola chuda bol to normalny vlčiak bez toho že by vizerala jak kolvek zanedbane alebo choro normalne žila akurat pohyb jej chybal ako to ano ale tak sa dožila 17 rokov čo na vlčiaka je uctihodny vekmoj koker rony sa s granulami pedigre od šťenata dožil 20 rokv a potom sa stratil tak potom o čom to je? a takychto psov v SR maš 99% tu pre psa je šťastim ak každy den dostane vôbec niečo a tu sa kokos bavite jak keby to bola vražda dať britky royali alebo hociake normalne krmiva všetko je šmejd pritom keby aspon 50% psov malo to čo tu je vydavane za šmejdy tak by sa im niekolko krat dvihla uroven ak by sa dvihla vobec lebo poznam mnohych co chovaju rozkami polievkov a najlacnejsimi granulam a psi im ani nekapu a ani nemaju žiadne prišerne problemi takže fakt nechapem o čom sa chcete bavit :D
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Brit

Poslaťod Soni a Ivka » Str 25.05.2016 17:23

Dobrý deň
Kupujem na kilá Brit premium...Doteraz Puppy ale už sme prešli na dospelácke Brit premium... Dnes som bola kúpiť v obchode kilo Brit Premium Small a majú úplne inú farbu (sú také svetle hnedé) ako tie šteňacie (tie boli tmavé) :D možno to je blbé ale rozmýšľala som či sú to fakt pravé Brit :D (záleži mi na tom čo jedia)... Takže som sa chcela opýtať či by niekto nebol taký milý a či by mi nesfotil tie jeho konkrétne by to mali byť tieto http://m.heureka.sk/krmivo-pre-psov/bri ... -s-3-kg/... Takto vyzerajú moje :)
Prílohy
Snapchat-3876132662494028367.jpg
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Brit

Poslaťod Soni a Ivka » Str 25.05.2016 17:25

Pardón zlý odkaz tieto: http://m.ceneo.pl/22867896
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Brit

Poslaťod sovienka » Štv 02.08.2018 15:34

Dostala sa ku mne info, ze Brit Premium rada bude nahradena o nieco drahsou radou Brit Premium by Nature. Vie o tom niekto nieco ? Nase psy su na Brit Premium Adult zvyknute, ak sa maju prestat vyrabat, tak to aby som zacala pomaly prechadzat na nove!

Netusim ci to je len poplasna sprava, alebo o co ide, a google mi nie je napomocny. Na ich stranke https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/ ... l-do-45-kg sa uz povodne granule nenachadzaju.
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Brit

Poslaťod lenli » Pia 03.08.2018 7:59

Ziadna poplasna sprava ani novinka - Brit Premium by nature je uz zopar tyzdnov v predaji. Stary Brit Premium uz jedine niekde zo skladovych zasob.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Brit

Poslaťod Elis » Pia 03.08.2018 8:46

Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Brit

Poslaťod sovienka » Štv 09.08.2018 10:04

Objednavam Britky kazdy mesiac uz 2 roky, a az teraz mi vyskocili v ponuke na Heureke :nwm: Zrejme ma to nejak obislo. Chjaj, to aby som ich zacala sledovat na FB. Snad bude ozaj aj ta receptura lepsia, nie len cena vyssia.
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Brit

Poslaťod aramis3 » Uto 04.12.2018 15:31

taktiež sme brit fanúšikovia a teraz kŕmime najma s brit monoproteinom a psovi chuti brutalne az mlaska a to mame problem so stravou aby sme ju do neho dostali
aramis3
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Brit

Poslaťod dusanka23 » Str 12.12.2018 19:22

my sme presli plynule z brit premium na brit premium by nature, bella si zmenu nevsimla a pri brit určite zostaneme, lebo kupujeme už asi treti rok a vďaka nim normalne žera aj vyzera!
dusanka23
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Brit

Poslaťod elfinka » Str 12.12.2018 19:48

dusanka23 píše:my sme presli plynule z brit premium na brit premium by nature, bella si zmenu nevsimla a pri brit určite zostaneme, lebo kupujeme už asi treti rok a vďaka nim normalne žera aj vyzera!

Vazne? Nejake kratke tri roky ale, kedze pred ani nie 2 rokmi si pisalo toto:

dusanka23 » Uto 07.02.2017 20:27 píše:Mojou značkou čislo 1 je optimanova, jedine takéto granule kupujem pre svojho psa :)) odporúčam

:haha:

Kazdopadne, kazdu dalsiu reklamu od teba alebo inych tvojich alter-uctov rovno mazem, ani sa nesnaz...
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Brit

Poslaťod Margita » Sob 16.11.2019 17:44

To je vyhoda,ked pes hlce granule??moj ty boh,by ma zaujimalo o co Britu kde tymto komickym marketingom,ze postrkuje takéto vtipne volavky,to je asi niečo ako mystery shoping
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy