Pronature

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Pro Nature

Poslaťod zuzka:) » Pia 03.04.2009 12:07

moj hafan tiez papa stale saurus a nemal nikdy nejake problemy ktore by suviseli s nespravnou stravou. vsetci mu chvalia srst ze je krasna leskla ze ci mu davam nieco specialne :smile: a aj travenie celkom v pohode :smile:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Pro Nature

Poslaťod miruš » Pon 06.04.2009 16:51

ja si myslím,že by sa nemalo až tak odsudzovať toto krmivo, vždy lepšie ako hypermarketové krmivá,mne osobne sa nepáči,že každé tomuto podobné krmivo sa total sprdne ako keby bolo také ako sú tie s 4% mäsa a bht,ja ako laik v tomto potom fakt neviem odhadnúť na akej úrovni je...(hadam ste ma pochopili ako som to myslela) :plac:
miruš
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99

Re: Pro Nature

Poslaťod martinkaaa4 » Pia 10.04.2009 20:23

aj ja kŕmim pro nature a myslím že havo je spokojný :jop: ...ale už by trebalo nejakú zmenu tak uvidíme že či budeme pokračovať v týchto granuliach alebo nejaké iné :no:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1255

Re: Pro Nature

Poslaťod chelsy » Sob 25.04.2009 18:34

prosim poradte co mama robit ked moj hafan nechce pro natur iba z ruky a za friskies sa vrha.nechcela by som ho krmit takym humusom alebo je to dobre.Poradili mi to v kypermarkete. :otaznik:
chelsy
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Pro Nature

Poslaťod Roninus » Ned 26.04.2009 10:58

No tie friskies snad chutia kazdemu psovi.Musia do nich miesat riadne :kak:
Roninus
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Re: Pro Nature

Poslaťod Lucifer » Ned 26.04.2009 12:03

chelsy píše:prosim poradte co mama robit ked moj hafan nechce pro natur iba z ruky a za friskies sa vrha.nechcela by som ho krmit takym humusom alebo je to dobre.Poradili mi to v kypermarkete. :otaznik:

Chelsy...ktore Pro Nature granule Ti nechce zrat? Mozes mi prosim blizsie opisat sposob balenia, eventualne celkovo obal, v ktorom mu tie Pro Nature granule kupujes? Dakujem :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Pro Nature

Poslaťod Dingo » Uto 28.04.2009 15:19

podla mna su najlepsie mojmu psovi chutia a ma dostenergie na zabavu aj vicvik :jop:
Dingo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Pro Nature

Poslaťod Gombicka333 » Uto 16.06.2009 18:12

Pocujte ja som tiez teraz vyskusala Pro nature a velmi mu chutia
Ale chcem sa opýtat ze ci nevadi ked som kupila Pro nature zabalene v takom priesvitnom obale...Neviem ci ste si vsimli ale v pet shopoch zvyknu mat granule "akokeby vzorky" zabalene v takom prisvitnom obale a na obale je napísane na takom bielom papieriku zloženiie a značka krmiva....Ja som kupila pro nature 2 balicky
Je to to prave Pro nature alebo ten falsovany ?
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: Pro Nature

Poslaťod majja » Pia 19.06.2009 19:06

Gombička keby si si prečítala celú tému, tak by si zistila že tu už niečo o balení krmiva do fólie bolo písané.
Niečo v tom zmysle že nie vždy je v balíčku to čo je na ňom napísané. Či už sa to stane omylom alebo úmyselne to už nikto nevie. Ja osobne by som dala prednosť granulám balených v originálnom obale. :smile:
majja
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 679
Bydlisko: Lučenec

Re: Pro Nature

Poslaťod Lucifer » Pia 19.06.2009 20:22

Gombicka...uplny suhlas s Majjou :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Pro Nature

Poslaťod bullmastiff » Pia 26.06.2009 8:54

ktore su lepsie: guabi natural alebo pronature :nwm:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: Pro Nature

Poslaťod Nancy2 » Ned 01.11.2009 11:35

mi sme vyskušali hrozne vela druhov granúl ale ani jedni jej tak nechutili ako pro-nature ....takže môžem odporučiť :yes: :yes:
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pro Nature

Poslaťod benica » Štv 14.01.2010 16:00

Ahojte,
chcela som sa spytat, ci ma niekto aj negativne skusenosti s tymito granulami, my mame doma 7mesacneho psa a krmila som ho tymito granulkami, no asi po mesiaci a pol sa dostavila taka faza ze mu moc nechutia (nezenie sa k miske ako kedysi..) a tiez ma taku redsiu stolicu.. nejako sa mi to nepozdava, neviem co ale robit dalej - mam mu ich prestat davat? a cim potom nahradit ked tieto mali "v pohode" zlozenie? dakujem za rady
benica
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pro Nature

Poslaťod Nancy2 » Pon 29.03.2010 14:24

benica - a aký druh Pro Nature papá ??
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pro Nature

Poslaťod zuzulka232 » Str 31.03.2010 12:14

A nemal psik nejaky iny problem ako nechutenstvo a redsiu stolicu, ktory nesuvisel s granulkami?
zuzulka232
Šteniatko
 
Príspevky: 71

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy