Pronature

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Pronature

Poslaťod Júlia » Štv 23.08.2007 7:10

Ahojte :ahoj:
no ja môjho psíčka kŕmim krmivo Pro Nature myslím že 28/16.
Nikde som zatial o ňom moc nečítala, ale bolo mi doporučené ako dobrá stredná cesta ako dať šteniatku všetko čo potrebuje :smile:
Teda aspoň dúfam :angel:
Ak máte niekto skúsenosti s týmto krmivom budem rada ak o ňom napíšete čo viete :otaznik: :no:
Tak do toho :jupi:
Júlia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56

Poslaťod jefima » Štv 23.08.2007 15:54

ja som kŕmila ProNature svoje šteniatko,no nejak zvlášť mu nechutilo,len z ruky."Hovienka" boli dosť veľké čo teraz po zmene granúl sa nedá porovnať.Stolica je akurát a nové granule mu chutia.
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73

Re: Pro Nature

Poslaťod Amaguk » Štv 23.08.2007 16:20

Júlia píše:ako dať šteniatku všetko čo potrebuje

v prvom rade pri krmeni granulami zabudni, ze toto moze byt naozaj pravda. vsetko co tvoje pes potrebuje mu ziadne granule nedaju, aj ked sa nam to vyrobcovia snazia nakukat. (jedine, ak za "vsetko co potrebuje" povazujes odpadove suroviny doplnene umelymi mineralmi a vitaminmi, plus v pripade mnohych krmiv aj chemickymi konzervatami a farbivami...)
ku kazdemu priemyselne vyrabanemu krmivu treba pristupovat so zdravou davkou kritickeho myslenia :no:
Naposledy upravil Amaguk dňa Ned 26.08.2007 22:56, celkovo upravené 1
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Barta » Ned 26.08.2007 21:01

Pro Nature 28 je dobre mi s nim krmime steniatka a neni su problemi :D :ach: :ach: :cool: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale mliecko od mamicky je nailepsie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Barta
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Rony » Uto 27.11.2007 19:34

ja krmim steniatko s pro nature 28, su to jedine granule z ktorych jej nieje zle. skusali sme uz vselico (royal canin, eukanuba...), ale tieto su naj
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Re: Pro Nature

Poslaťod Aris » Uto 27.11.2007 21:04

Amaguk píše:
Júlia píše:ako dať šteniatku všetko čo potrebuje

v prvom rade pri krmeni granulami zabudni, ze toto moze byt naozaj pravda. vsetko co tvoje pes potrebuje mu ziadne granule nedaju, aj ked sa nam to vyrobcovia snazia nakukat. (jedine, ak za "vsetko co potrebuje" povazujes odpadove suroviny doplnene umelymi mineralmi a vitaminmi, plus v pripade mnohych krmiv aj chemickymi konzervatami a farbivami...)
ku kazdemu priemyselne vyrabanemu krmivu treba pristupovat so zdravou davkou kritickeho myslenia :no:


Presne Amaguk má pravdu. Aj ja som najskor krmila granulami na ake som mala, ale potom mi par ludi otvorilo oči(medzi nimi aj Amaguk) a teraz krmim surovym masom(niečo fakt neporovnatelne ako ked som krmila varenym) krasna srst, proste uplne vsetko. A myslim, že varenou prekrímiš pokojne do 300sk mesacne(teda aspon myslim) a je to menej ako granule a tvoj psík je ovela zdravsi a je to prenho prirodzenejšie :no:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Pro Nature

Poslaťod kikula22 » Sob 16.02.2008 10:57

Neviete niekto zlozenie ProNature 28? Mne to v chovprodukte odporucila predavacka lebo ona ma tiez bigla a krmi ho nim. A je to dobre krmivo?
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pro Nature

Poslaťod Lucifer » Sob 16.02.2008 12:17

Pozri si stranku http://www.pronature.cz/...tam mas presne zlozenia :no: Podla mna je ProNature velmi kvalitne krmivo, ale POZOR!!! Predavaju sa 2 druhy ProNature...Zistis to podla obalu...Ten pravy ProNature je presne v tych farbach, ako na tej stranke...A potom je taka "kopia" ProNature, ktora sa predava pod tym istym menom a je to velky :censored: Ma ine balenie - tusim cierno-biele a to urcite nekupuj!!! Vzdy kup neotvorene olivovo-hnede balenie!!!
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Pro Nature

Poslaťod kikula22 » Sob 16.02.2008 12:24

do r...i!! ja som kupila asi s toho cierno bieleho balenia. Kilo stalo 69sk. A su to take koliecka v strede dierka.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pro Nature

Poslaťod Lucifer » Sob 16.02.2008 12:36

Kikula, tak to je problem :nie: Sice aj pravy ProNature (niektore druhy ) ma tvarovo take gulate granulky v strede s dierkou, ale to zlozenie je uplne ine...Kupuj naozaj iba neotvorene balenia a v tych farbach, co som Ti spomenula vyssie a najdes ich na uvedenej stranke!!! :no:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Pro Nature

Poslaťod kikula22 » Sob 16.02.2008 12:38

Ale teraz som si nie istá. Kolko stoja tie normalne ProNatur?
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pro Nature

Poslaťod Lucifer » Sob 16.02.2008 12:50

pozri si stranku http://www.saurus.sk/pronature.html

Tam mas aj tvary jednotlivych granul...Ja neviem presne predajnu cenu, lebo ja som to brala za inu cenu...Skus pozriet napr. nejaky Petshop...Vies, ale cena nie je smerodatna...Myslim to tak, ze aj tie cierno-biele balenia mozu mat podobnu cenu, ako to original balenie...
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Pro Nature

Poslaťod kikula22 » Sob 16.02.2008 16:29

Ja som asi kupila z tohto http://www.psici.sk/produkt.php?id=82&cat=40 toto je to zle??
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pro Nature

Poslaťod Marco Varhol » Sob 16.02.2008 17:46

Saurus: Hydinová múčka, kukurica, ryža, hydinový tuk...

Zda sa, ze niektori su nepoucitelni a su ochotni este platit za krmiva tzv. privatnych znaciek vyrobene za par korun ...

Tu mate link na kanadsky Pro nature: http://www.pronature.ca
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Pro Nature

Poslaťod Amaguk » Sob 16.02.2008 17:50

presne tak
tiez nerozumiem, co ludi vedie k tomu, ze su ochotni za toto platit, ba dokonca si myslia, ze kupuju kvalitu. :ach:
a pritom si staci precitat zlozenie. :nie:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Granule a konzervy