Po kastrácií

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Granule pre menšiu fenku

Poslaťod bela2001 » Ned 24.06.2012 13:10

Ahojte!
Neviem ci tu takato tema uz je,ale nenasla som ju.Chcela by som poradit,ze ake granule mam davat mensej fenke.Ma 7 rokov,je kastrovana a trosku by potrebovala schudnut.Teraz ma granule s 15 percent tuku.Tak jej by stacilo okolo 12-13 percent.Teraz ma 14 kg,pred operáciou mala 12,5-13 kg.Je vidiet,ze trosku pribrala.Budem vdacna za nejake dobre granulky a hlavne dostupne.Teraz papa Trainer Natural a Taste of the wild rybacie.
Dakujem za odpovede.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Granule pre menšiu fenku

Poslaťod larisa » Str 27.06.2012 23:03

akekolvek krmivko typu light ma obsah tuku v rozpati od tych 9% do 12%, znacku davajte podla skusenosti co jej chutilo a aj sedelo (je ich vela a kazdemu psovi sadne inak)
www.pespes.sk
larisa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Granule pre menšiu fenku

Poslaťod bela2001 » Štv 28.06.2012 12:44

no...jej chuti zo zaciatku vsetko,ale potom uz nie,takze jej musim stale striedat granule
a aku znacku??
acana nechutila skoro vobec,royal trochu viac ako vsetky statne,trainer trocha viac ako acana a taste of the... skoro vobec

rozmyslam nad exclusion light
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Po kastrácií

Poslaťod bela2001 » Str 04.07.2012 20:28

Ahojte.
Co by ste mi doporucili pre kastroavanu fenku krizenca ,ma 13,5 kg.Ma 7 rokov a je maleho vzrastu.Malo by tam byt okolo 12-13 percent tuku.Chcela by som granule ktore su prirodne konzervovane a kde je viac mäsovej zlozky,ale nie zasa nejake extra drahe.Teraz ma Taste of the wild,mala trainer natural,royal canin,acana.
Jej granule dlho nechutia,takze musim striedat.Poradte nejake.
Objednavam zo zoohitu a zoofastu,ale zo zoofastu neobjednavam a radsej sa vyhybam royal canin,eukanuba,hills.
Dakujem.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy