Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Nechuť na granule

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Nechuť na granule

Poslaťod wer » Uto 28.02.2017 15:26

co ste povarili? co ste zmiesali? na kadejake kombinovanie pozor - granule su vyvazene krmivo a ked tam budete cosi primiesavat halabala, rozhasite spravne pomery zivin... dlhodobo nie prilis vhodna forma krmenia
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Snezienka123 » Uto 28.02.2017 17:47

Wer, súhlasím...
...ale čisto teoreticky, z vyvážených granúl a vyváženej konzervy by nemala vzniknúť nevyvážená strava, nie?
(To, že to vyvážené krmivo je čo druh, to iné zloženie, pomlčím...a všetky sú prezentované ako vyvážené)
...až na to varenie teda...variť už tepelne upravenú konzervu asi zmysel nemá, keď tak iba to prihriať...ibaže by som to nesprávne pochopila a varil ešte niečo iné k tej konzerve a granuliam a to by už naozaj nevyvážené bolo :nwm:
Obrázok

Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 28.02.2017 18:03

Hej, varenie som skor myslela, hoci aj konzervy vedia byt cisto masove
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Psík nechce papat granule

Poslaťod Roman7 » Ned 21.05.2017 16:38

Dobry deň možno tu je taká téma už no nenašiel som , mam psíka labradora ma 5 mesiacov / cca 17 kg / vzdy papal risdne kolko sme mi dali stále si pýtal viac , no asi 4 dni s5 uplne prestal papat nič Nepapal a len mal hnačky tak som ho odcervil a šli sme k veterinarovi mal parazity pomohlo mu to uz viac behal a vsetko ale Nepapal nič mysleli sme ze to je tym ze je taký ze sa boji papat dal nám aj taku striekačku aby mu chutilo nepočkala sa len tam boli presne dávky to sa dávalo do papulku 2ml na 10 kg , a potom sme mu skúsili dat ryžu to spapal hned riadne no chceme nech papa granule ako pred tym mame pre šteniatka RC aj pred rým balenie sme mali RC pomoc prosim
Roman7
Okoloidúci

Poslaťod wer » Ned 21.05.2017 18:01

A uz je zdravy? Moze to byt priznak ochorenia... (toboz u pazraveho labrosa :lol: )
Inak by som urcite zmenila znacku granul. RC je len zasla slava, s kvalitou to nema nic spolocne.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Roman7 » Ned 21.05.2017 20:18

On jedol práveže tie granule aj pred tym a riadne proste stále by ich jedol no po tom incidente co kal tie parazity tak uplne ixh prestal len privona a odíde
Roman7
Okoloidúci

Poslaťod wer » Ned 21.05.2017 21:10

Este moze byt, ze prezubuje - skuste granule namocit, moze sa to zle hryzt...
Ked stena nezerie, je to problem - je v raste, nemoze hladovat, treba riesit.

Ale tie granule by som zmenila kazdopadne :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Roman7 » Ned 21.05.2017 22:11

Granule sú uplne malinké take hviezdičky pre šteniatka do 1 roka nie veľké a skúšali sme ich aj namáčat druhé granule uz pre dospelejšie psy sme mu dávali no papa len z ruky
Roman7
Okoloidúci

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy