Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne granúl.
Odoslať odpoveď

Re: Trainer

Str 18.07.2012 21:42

vyskusal som krmit tymto krmivom a som velmi sklamany. :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Re: Trainer

Str 18.07.2012 21:45

ani ja nim nie som ocarena,ako ho kazdy ospevoval

Re: Trainer

Str 18.07.2012 22:07

Preto sa tak tazko radi pri otazkach cim mam krmit. Na druhej strane treba vzdy uviest presny nazov krmiva, plemeno a vek psa, pretoze takto sa velmi tazko reaguje. A na koniec je dolezite vediet cim bol krmeny pes pred zmenou krmiva.
Novafoods ma podla casopisu http://www.vimaxmagazine.it/sito/it/ 242 svojich produktov.

Re: Trainer

Str 18.07.2012 22:27

Lubo krmil si nim rotvika? Nam tiez u velkeho psa absolutne nesadol. Zato u civaviaka sedi ukazkovo.
A tak ako Marco pise. Je vela druhov jeden sediet moze druhy nie.

Re: Trainer

Str 18.07.2012 22:43

tak marco,prosim ta porad mi nejake dobre granule,mam 7 rocnu kastrovanu fenku maleho vzrastu,potrebuje okolo 14 percent tuku,mali sme :royal canin,acanu,taste of...,trainer natural,ani z jednych nebola nadsena.teraz mame taste of the wild a vobec jej nechutia-rybacie.Rpzmyslam nad puffins,myslis,ze je to dobre volba?

Re: Trainer

Str 18.07.2012 22:48

7 rocnu kastrovanu fenku maleho vzrastu,potrebuje okolo 14 percent tuku... hmm natural? Preco prave toto krmivo? Nevidim v tejto rade ziadne pre tvojho psa.
Puffins nie dobra myslienka spatna realizacia. A konkurencia vid ceske Ontario ho predbehlo.

Re: Trainer

Štv 19.07.2012 12:17

takze puffins nie je dobre volba?radsej ontario?
natural som vybrala preto,lebo mi pisali a radili na dogfore,ze je lepsie ked nema ziadne alergie
a preco nie puffins??

Re: Trainer

Štv 19.07.2012 18:25

luciiik píše:Lubo krmil si nim rotvika? Nam tiez u velkeho psa absolutne nesadol. Zato u civaviaka sedi ukazkovo.
A tak ako Marco pise. Je vela druhov jeden sediet moze druhy nie.

Ano krmil som s nim asi 3 mesiac no naozaj sklamany :hmm:

Kedysi davno asi 4 roky dozadu som ho skusal vtedy to bol myslim TRAINER PROFESIONAL 20kg balenia vtedy som si povedal uz nikdy viac. No teraz nedavno som skusil zasa a to POWER JUNIOR MAX a POWER ADULT MAXI a musim konstatovat zasa 0 bodov. Pre TRAINER som sa rozhodol po tom co som cital tu na fore dost dobre recenzie ale ako som uz napisal nie som spokojny. Hovienka skor riedke ako normalne a k tomu dost neprijemne zapachaju ( nie ze by mali vonat ale bolo to naozaj fuuuuj) ...zhorsena kvalita srsti ...zacali sa objavovat biele lupiny :hmm: :hmm: :hmm:

Moje rozhodnutie padlo ze TRAINER uz nie a cim dalej tym silnejsie uvazujem o krmeni BARF lebo zatial som este stale nenasiel naozaj kvalitne granule podla mojich predstav. Teda aby som bol presnejsi nasiel ale tie sa prestali do europy dovazat je EAGLE PACK. To boli jedine granule pri ktorych som bol naozaj super spokojny.

Re: Trainer

Štv 19.07.2012 18:30

Tak potom nevahaj a krm barfom. Ani jedny granule sa vyzivovo k barfu nepriblizia ani zdaleka. :yes: Uvidis rozdiel velmi rychlo. :smile:

Re: Trainer

Štv 19.07.2012 18:53

Ono je to tazke rozhodnutie mam z toho trosku obavu ci dokazem vyvazit tu stravu a druha vec trochu sa bojim ze to bude ovela narocnejsie na cas a starost. Zatial neviem sam som v stadiu ze aj chcem aj sa obavam. Este idem teraz vyskusat ARTEMIS lebo som nan zvedavy a potom sa uvidi. ARTEMIS je tiez z USA ako bol aj EAGLE PACK tak dufam v kutiku duse ze mozno ta kvalita tam bude.

Re: Trainer

Pia 20.07.2012 17:59

Ja krmim Trainer Natural adult maxi svoju 2,5 rocnu NO davam telacie aj kuracie.Krmim takto uz viac ako pol roka a sucke vyhovuje.
Pred tym som krmila Pro planom s ktorym nebol problem, ale nepacilo sa mi ze krmivo islo nizsie s kvalitou.Skusala som aj Acanu ktora vobec nesadla.

Tak by som sa chcela spytat Marco ci je pre Nemeckeho ovciaka Trainer Natural adult maxi dobrym krmivom alebo ci by nebolo vhodnejsie sa zamerat na inu radu od nich (fitness3,personal...). Resp. co konkretne treba aby obsahovalo krmivo pre NO.
Dakujem :smile:

Re: Trainer

Sob 21.07.2012 10:24

German Shepherd Dog nie je velmi narocny na vyber stravy. Preto mu stacia aj menej kvalitne krmiva a nejako nestrada.
Jeho denna davka by mala pozostavat z nejakeho zakladneho druhu masa kacica, kura, morka a dolezite je nejake percento hovadzieho masa. Potrebuje vacsi podiel uhlohydratov z kukurice, psenice atd. Ryza sa davkuje v mensom pomere a u dospelych jedincov davat len pri intelerancnej metode alebo pri gastrointes problemoch. Ryby z jedalnicka vyradit.
V tomto pripade je teda dolezite vybrat krmivo pre maxi plemena, ktore obsahuje aj hovadzie maso, uhlohydraty psenica alebo kukurica s chondroprotektivami, Z listovej zeleniny kapusta a lucerka.

Znacka nie je dolezita, dolezite je zlozenie.

Z Trainera najviac vyhovuje http://www.atos-dog.sk/product/adult-ma ... gingsen-72

ale aj ine znacky su pre toto plemeno velmi hodne.

Re: Trainer

Sob 21.07.2012 11:45

Dakujem za vysvetlenie budem sa tym riadit :poklona: presne tym momentalne krmim.

Re: Trainer

Sob 21.07.2012 11:51

Offtopic: aj ja :lol:

Re: Trainer

Sob 21.07.2012 12:04

Marco Varhol píše:German Shepherd Dog nie je velmi narocny na vyber stravy. Preto mu stacia aj menej kvalitne krmiva a nejako nestrada.
Jeho denna davka by mala pozostavat z nejakeho zakladneho druhu masa kacica, ..........


Marco podla coko dokazes urcit co je pre ake plemeno najlepsie???
A poradis co je bajlepsie pre rottweilerov???
Som velmi ale naozaj velmi zvedavy na tvoj nazor.
Dakujem vopred.
Odoslať odpoveď