Trainer

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Trainer

Poslaťod lusy » Pon 11.02.2008 23:58

co znamena c/d krmivo???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Uto 12.02.2008 0:28

Buona sera,
lower urinary tract disease...
krmivo urcene na znizovanie ph mocu a tym napomocne pri rozpustani struvitov teda mocovych kamenov. Hlavnym zakladom su znizene davky magnezia v krmive. Napr u maciek zname ochorenie s oznacenim FLUTD. :ua:
Naposledy upravil Marco Varhol dňa Uto 12.02.2008 9:07, celkovo upravené 1
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod lusy » Uto 12.02.2008 0:32

buona sera anche a te :smile:
o ktorych krmivach konkretne hovoris???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Uto 12.02.2008 9:07

V podstate o vsetkych, ktore nesu toto oznacenie c/d ci k/d
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod rybka » Štv 16.04.2009 15:18

my krmime trainer daily maxi, sme spokojný psíkovy chutí. len jedno mi furt nejde do hlavy - píšu, že pre 70 kg psa približne 450 g granúl a my dávame okolo 700 a váha ostáva tá istá. krmivo dávame 4 mesiace.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Trainer

Poslaťod pigie » Štv 16.04.2009 15:19

My sme boli na tom taky tak. Dokonca papaval aj viac a vaha bola stale rovnaka, nepribral :no:
Kamaratka dava zase fene ovela menej a tiez rovnaka vaha. Zalezi asi od toho, ako ten psik to krmivo spracuva a co si z neho zoberie :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trainer

Poslaťod rybka » Štv 16.04.2009 16:12

som rada, že je to takto už som rozmýšlala aj nad tým či to nie je nejaký podfuk. ako sa má hugo?
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Trainer

Poslaťod pigie » Štv 16.04.2009 16:17

Podfuk nie, spytam sa tej kamaratky, kolko im presne dava na vahu, mam pocit, ze im dava este menej ako je ta odporucana davka, lebo jej priberali...

Inak sa mame fajn, zacala plavecka sezona :D A vy ako? A na Fed cup teda pojdete? Oba dni?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trainer

Poslaťod rybka » Štv 16.04.2009 16:33

minule som pozerala Huga s člnom je to paráda. no my chodíme iba plávať akúrát dnes som na fóre našla tému HOT SPOT a na nás to sedí ako riť na šerbel, takže po každom plávaní ideme na maxa s antibakteriálnym šampónom a čistou vodou (mala by si vidieť ten jeho nadšený pohľad). ale vďaka bohu aspoň vieme, že to nie je žiadna alergia, pretože to má iba keď je teplo a ide do vody. Čo sa týka FED CUP ideme s partiou na chatu na 4 dni 10 km (ozaj blízko chaty sú zatopené lomy takže maxo bude šťastný) od Hradca nad Moravicí takže sme sa prihlásili. ale nejak to beriem s rezervou, pretože už človek vie ako to chodí.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Trainer

Poslaťod pigie » Štv 16.04.2009 16:36

Fuha, no ak casto plavate, tak ten sampon nebude dobra volba. Vysusis ho po plavani do sucha? Nezostane lezat?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trainer

Poslaťod rybka » Štv 16.04.2009 16:49

šampón dávame iba na postihnuté miesta a má sa nanášať 1 x za 4 dni, ale teraz keď som si prečítala o hot spot tak mu to vysuším uterákom. ležať sme ho nenechávali ale keď je mokrý tak zo spodu sa mu to nevysuší ( postihnuté miesta okolo genitálií, pod pazuchami, nohy). ak sa mu to znova vyhodí skúsim to baby mydlo.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Trainer

Poslaťod pigie » Štv 16.04.2009 16:52

sampon ked uz je zle, tka v pohode, ale ako prevencia som myslela, ze nie :D

Inak, vyrazne pomaha, ak ten pes ide uz do kludu naozaj suchy. Nie bohuzial vzdy, obcas pes dostane hotspot aj ked je suchy a neplaval x dni :ua: Takze my behame a lietame, kym sa nevysusime a kontrolujem, ci uz je OK, ked nie, tak pome, este behaj :lol: Ak mam malo casu, tak ho prebehnem uterakom po otraseni vacsiny vody z kozuchu a preschynam ho do sucha takeho polovysuseneho :jop:

Inak, ja pouzivam este vyvar z repika a potom betadine. A stale dokola umyvam a vysusujem. Zvycajne ako rychlo prislo, tak odislo :jop:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trainer

Poslaťod rybka » Štv 16.04.2009 16:58

veľmi dik za rady, budeme s ním behať nech uschne hlavne že už viem čo s tým, minulý rok sme sa trápili celé leto a 3 vet nám nevedeli povedať čo to je
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Trainer

Poslaťod Lena » Štv 23.04.2009 20:26

veľmo silno sa ospravedlňujem ak to tu už je....


no idem trochu pootravovať skúsenejších...kúpili sme hafčovi TRAINER TOP BREEDER - Power Top Horse - čo na to hovoríte?

umiditá,proteina greggia,grassi greggi,fibra grezza, cenera gregge, calsio, fosforo

carne fresca di pollo e tacchino, carne disidratata di pollo e tacchino, riso, carne didratata di cavallo, strutto suino, farina disidratata di pesce, cicciolo suino, polpe di barbabietola, idrolizzato proteico di pollo, lievito di birra, uova disidratate, vitamine e minerali, glucosamina e condroitin-solfato, bioflavonoidi,l-carnitina, vitamina E. Contiene inoltre Acido

preklad:(aký taký)

vlhkost 8%,
dusíkaté látky32,50%,
surový tuk 23%,
vláknina 2%,
popol 6,50%,
kalcium 1,35%,
fosfor 0,85%

čerstvé kuracie a morčacie mäso, sušené mäso, kuracie a morčacie mäso, ryža, mäso dehydrované konské, bravčová masť, múka, sušené ryby, bravčové praskanie(asi paprčky a kože), repné orezky, kuracie bielkoviny hydrolyzate, kvasnice, dehydrované vajcia, vitamíny a minerálne látky, glukozamín a chondroitín-sulfátu, bioflavonoids, L-karnitín, vitamín E. Obsahuje aj kyselina linolová

tak čo na to vravíte?edit: po dohode 80Sk / kg

Itar tri dni vkuse spapal celé tri odmerky...samozrejme teraz má útlm tak ako vždy a vypil komplet celú misku vody....tak som zvedavá či mu to bude aj potom chutiťi...chceli sme viac tukové aby pribral...tak poprosím vaše názory...ďakujem.... :ahoj:
Naposledy upravil Lena dňa Štv 23.04.2009 20:59, celkovo upravené 1
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Štv 23.04.2009 20:56

Kde si to kupovala bez blocku u Vietnamcov na ringu. :haha: Danovy urad bude mat radost.

cicciolo suino su bravcove oskvarky...
Naposledy upravil Marco Varhol dňa Štv 23.04.2009 21:00, celkovo upravené 1
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy