Trainer

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Trainer

Poslaťod Areg » Štv 27.03.2014 20:38

Dobrý deň!
Chcem sa opýtať aké granule by boli vhodne pre moju 10 ročnú fenku NO,je kastrovaná a máva časte zápali uší,počula som že spravnym krmivom sa dajú tie uši dosť eliminovať,dokonca sa v niektorých prípadoch aj vyliečia.Pači sa mi Trainer,ale neviem či je vhodný pre ňu...
Ďakujem za odpovede :jop:
Nie všetci anjeli majú krídla,niektorý z nich dostali vlhký ňufák :)
Areg
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trainer

Poslaťod Exor » Pia 28.03.2014 17:27

čím si kŕmila doteraz?
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer

Poslaťod Areg » Pia 28.03.2014 18:37

Cez zimu verená strava a cez leto granule Pronature ,RC Energy,ProPlan,Brit a momentalne Eminent jahňa a ryža.
Nie všetci anjeli majú krídla,niektorý z nich dostali vlhký ňufák :)
Areg
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trainer

Poslaťod Poshtola » Sob 26.04.2014 9:58

Dobrý deň prajem,
mám asi ročného psíka z útulku (stredný vzrast) no a potrebujem mu nájsť granule ktoré by mu sadli, máme problémy s hnačkami...Hneď po prevzatí sme ho asi týžden a pol kŕmili Brit-om (z nevedomosti, ale hovienka celkom ušli, nie moc pevné ale vyslovene hnačka to nebola, i keď s postupom dňa boli výkali stále redšie), potom som hľadala niečo lepšie, a skúsili sme mu dať pár dní Acanu (dog adult) no ale hnačkuje z nej, až ho bolí riťka chudáka z toho že sa mu nedá dobre vykakať :ua: čiže to pozastavujeme, vraciame sa zatiaľ opať k Brit, dočasne kým nebude niečo iné. Chcem skúsiť niečo zo značky Trainer, no a rozmýšlam či skúsiť niečo z rady Trainer Natural, alebo radšej rovno vyskúšať Trainer Personal Sensiintestinal, že by mu to lepšie pomohlo s trávením?

A ak Trainer Natural, tak neviem ktorý konkrétny druh by mohol byť najlepší na prechod:
ADULT MEDIUM - VEAL & RICE & GINSENG
ADULT MEDIUM - PROSCIUTTO & RICE & PAPPA REALE
CHICKEN & RICE & ALOE

Viete mi niekto poradiť? Ak je možnosť tak čo najskôr?
Vopred ďakujem!


S pozdravom,
Ivka
Poshtola
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trainer

Poslaťod Poshtola » Ned 27.04.2014 11:03

Rozhodli sme sa pre TP Sensiintestinal, dnes sa nám podarilo (relatívne lacno vzhľadom ku končiacej záruke) kúpiť trojkilové balenie, tak som zvedavá ako psíkovi sadne :smile: Dám vedieť potom aká bola skúsenosť.
Poshtola
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trainer

Poslaťod Poshtola » Ned 04.05.2014 13:21

Tak sme super spokojny s TP Sensiintestinal, za len jeden týždeň čo ho s ním kŕmime (a ešte stále z malej časti miešame s Britom aby sa minul aj ten, plus cez deň zopár granuliek Acana ako odmena (tiež nám ešte zvyšujú)) sa trávenie pekne upravilo, kaká pravidelne 2x denne, hovienko je pevné, tmavé a menej zapácha :smile:

Len neviem či je vhodné pri tomto krmive zostať aj naďalej (máme 3kg balenie - psik je len 10 kilový), pri kúpe nového balenia radšej zostať pri tom istom, alebo prejsť na normálne krmivo z rady Trainer Natural...
Poshtola
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trainer

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 05.05.2014 10:03

Poshtola, ja by som radšej pri krmive, ktoré mu upravilo trávenie, zostala dlhšie (osobne min. 6 mesiacov až rok) a neexperimentovala. Najmä, ak to mal také zlé, ako si to opisovala. Psíky z útulku môžu mať problémy s trávením, treba tomu dať čas. Aj ja som odkázaná na "špeciálne" krmivo. Kupovala som za priaznivú cenu na zoofaste.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1720

Re: Trainer

Poslaťod Juraj1973 » Pon 05.05.2014 13:30

Čo sa stalo s týmto krmivom.. ??? nikde ho nemajú a kde ho majú je strašne drahé .. naposledy som v marci kupoval dvojbalenie Trainer Natural Maxi Beef, Rice & Ginsening- za 69.90 teraz neviem nájsť nič v normálnej cene

teraz jednobalenie za 41, 99
Juraj1973
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Trainer

Poslaťod Elis » Pon 05.05.2014 13:55

Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Trainer

Poslaťod Juraj1973 » Pon 05.05.2014 15:03

Ďakujem veľmi pekne, budem zlý googlista.. i keď som pravdepodobne zadával zlé vstupné údaje.. ešte raz vďaka
Juraj1973
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Trainer

Poslaťod Elis » Pon 05.05.2014 16:08

vubec neni zac:-)
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Trainer

Poslaťod ElNina » Pon 05.05.2014 17:43

Juraj1973 píše:Čo sa stalo s týmto krmivom.. ??? nikde ho nemajú a kde ho majú je strašne drahé .. naposledy som v marci kupoval dvojbalenie Trainer Natural Maxi Beef, Rice & Ginsening- za 69.90 teraz neviem nájsť nič v normálnej cene

teraz jednobalenie za 41, 99


Treba pozerat slovenske eshopy nie polske alebo ceske odnoze.

http://www.atos-dog.sk/product/trainer- ... kura-18-kg chovatelske balenie kupujem ja :)

http://www.atos-dog.sk/product/trainer- ... gsen-125kg
ElNina
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Trainer

Poslaťod Poshtola » Pon 05.05.2014 21:54

zuzkabluzka píše:Poshtola, ja by som radšej pri krmive, ktoré mu upravilo trávenie, zostala dlhšie (osobne min. 6 mesiacov až rok) a neexperimentovala. Najmä, ak to mal také zlé, ako si to opisovala. Psíky z útulku môžu mať problémy s trávením, treba tomu dať čas. Aj ja som odkázaná na "špeciálne" krmivo. Kupovala som za priaznivú cenu na zoofaste.



Ďakujem za radu :smile:
Poshtola
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trainer

Poslaťod mathiaz » Pia 23.05.2014 8:42

Ahojte, ja kupujem natural trainer junior maxi na shopakva.sk lacnejsie som aktualne inde nenasiel.
mathiaz
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32

Re: Trainer

Poslaťod Juraj1973 » Str 03.09.2014 10:09

zdravím,

týmto trainer-om je úplne že zle kŕmiť ?? http://abc-zoo.sk/10304-trainer-top-bre ... -20kg.html majú ho tam pre veľké plemená.. doteraz som kŕmil http://www.atos-dog.sk/product/trainer- ... kura-18-kg

na bežný pohľad vidím rozdiel u "len" proteiny/tuky u toho druhého väčšie

s tým prvým krmivom spravím z môjho psa veľkého vegetariána ?

ďakujem za reakciu
Juraj1973
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy