Trainer

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Trainer

Poslaťod Lena » Štv 23.04.2009 20:58

ehm :ach: vtipnéa poopravené....tvoju vetu mám brať ako fundovanú odpoveď na kvalitu granúl ktoré som opísala?
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Trainer

Poslaťod Amaguk » Štv 23.04.2009 21:17

kalcium 1,35%,
fosfor 0,85%

toto je nejaky zvlastny pomer :nwm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Trainer

Poslaťod Lena » Pia 24.04.2009 11:32

:nwm: tak som to opísala z toho papiera čo bol ku granuliam....a ostatné?
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Trainer

Poslaťod Amaguk » Pia 24.04.2009 21:32

myslim, ze Trainerka je celkovo v poho. tento top breader a professional nie su ich uplne top rada, ale mne pripadaju celkom solidne, v porovanani s tym, co je u nas bezne k dostani...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Trainer

Poslaťod Agility-ds » Pon 27.04.2009 15:02

ja som krmila doteraz fitminom mini light kvoli tomu,ze mam psa s epilepsiou,a keby pribral,tak by sa musela upravit aj dávka liekov ktoru dostáva.Na pretekoch sme vyhrali 4 kila traineru 2 kg takeho,co je pre psov v zátazi,co jej samozrejme dávat nebudem,lebo z toho by my mohla pribrat,a 2 kg na kozu a na srst......zlozenie sa mi zdá byt normálne.....vela masa a suseneho masa......... aj :kak: su super......mne sa to páci :jop:
http://www.youtube.com/user/RiayHolly
Agility-ds
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Pon 27.04.2009 16:46

.zlozenie sa mi zdá byt normálne.....vela masa a suseneho masa... Hmm a kolko ho tam vlatne je? Slovo vela moze byt aj 4%.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod Agility-ds » Pon 27.04.2009 19:04

no je ho tam asi viac ako vo fitmine......... :ua: porovnávan tieto 2 krmivá.....mne sa zdá byt lepsi trainer :no:
http://www.youtube.com/user/RiayHolly
Agility-ds
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Trainer

Poslaťod gaya » Str 29.04.2009 14:08

nazdar...ja mam naturalky a suka po stencoch sa mi dava doporiadku.....pred tym som krmila tiez trainerom a mala krasnu srst, zuby boli pekne a aj osvalena bola, potom som presla na K9....ehm no...... a pocas gravidity a laktacie sme davali RC giant baby a steniatka v pohode narastli a mala neskutocne vela mlieka.... a teraz mame trainerovu kuru.....dava sa doporiadku, lebo vyzerala hrozne
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Trainer

Poslaťod Agility-ds » Pia 01.05.2009 9:39

potrebovala by som poradit
chcem cez net objednat trainer pre border collie
ale neviem,ci mám kupit medium,alebo maxi,lebo eukanubu kupujeme medium,ale neviem,ako je to s trainerom....do kolkych kil sa ma kupovat medium,a kedy maxi ?
http://www.youtube.com/user/RiayHolly
Agility-ds
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Trainer

Poslaťod krista » Pia 01.05.2009 10:26

Agility-ds píše:potrebovala by som poradit
chcem cez net objednat trainer pre border collie
ale neviem,ci mám kupit medium,alebo maxi,lebo eukanubu kupujeme medium,ale neviem,ako je to s trainerom....do kolkych kil sa ma kupovat medium,a kedy maxi ?

:ahoj: mediumky sú od 10 - 25 kil,myslím že pre borderku určite toto :jop:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Trainer

Poslaťod Agility-ds » Pia 01.05.2009 11:08

:jop: dakujem
http://www.youtube.com/user/RiayHolly
Agility-ds
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Trainer

Poslaťod Atrioša » Pon 04.05.2009 22:49

Nám pes nepribral ani po zdvojených dávkach vysokoenergetického krmiva. :lol: Celkovo som počula, že energy granule sa nehodia na priberanie pre psa. Neviem, môže to ešte niekto potvrdiť? Ja by som nemala problém dávať aj tie energy, ale samozrejme ak je v hre aj choroba psa, tak to treba brať do úvahy.
Máme šteniatka - Vianočnú jedenástku. Pozrite ku nám na www.gordonseter.sk
Atrioša
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108

Re: Trainer

Poslaťod Lena » Uto 05.05.2009 6:59

myslím že každý pes má vlastný a jedinečný organizmus a plus k tomu štýl života. čiže zákonite by mal pribrať ale stáva sa že ten pes si to proste vybehá alebo mu to nič nespraví (aj ty keď si dáš na biely chlieb masť tak prijmeš viac energie ako pri celozrnnom s nízkotučným syrom a priberieš nie? ja hej, ale sú ľudia ktorí nie takže v tom je tá "inakosť") ja dúfam že môj z toho priberie, pretože nádej umiera posledná :lol:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Trainer

Poslaťod calwen » Uto 05.05.2009 9:16

Atrioša píše:Nám pes nepribral ani po zdvojených dávkach vysokoenergetického krmiva. :lol: Celkovo som počula, že energy granule sa nehodia na priberanie pre psa. Neviem, môže to ešte niekto potvrdiť? Ja by som nemala problém dávať aj tie energy, ale samozrejme ak je v hre aj choroba psa, tak to treba brať do úvahy.


Ja ti mozem dat jeden priklad :ha: Frajerova sucka bola krmena takymto krmivom pocas zimy a teraz je z nej taka gula :pac:
No a my sme akurat presli tiez na zatazovku, lebo zo stenancich nie a nie pribrat, takze uvidim :ahoj:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer

Poslaťod Amaguk » Uto 05.05.2009 10:37

kamaratka krmila zatazovkou hyperakativneho vyzliaka a pochvalovala si, ze mu konecne prestali trcat rebra :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy