Trainer

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Trainer

Poslaťod Majky12 » Ned 02.10.2011 14:28

Ahoj ja ponukam trainer granule za vyborne ceny. Ja mam nap. 20 kg vrece za 37 eur pre stredne plemena a som s nimi velmi spokojny.
Majky12
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trainer

Poslaťod mima :) » Sob 14.04.2012 13:17

prosím vas kde v nr kupujete trainer granule ? uz som to tu viac krat čitala ze sa daju v nr zohnat ale kde konkretne ?
ObrázokObrázok
mima :)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer

Poslaťod luciiik » Sob 14.04.2012 14:09

Mima v NR maju Trainer vo ferenitke na mostnej, v N centre v ani-pete a za najlepsie ceny maju pri starom divadle v tej ulicke. :smile:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1616
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer

Poslaťod mima :) » Sob 14.04.2012 14:27

luciiik dakujem hned v pondelok utekam kupit :smile:
ObrázokObrázok
mima :)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer

Poslaťod luciiik » Sob 14.04.2012 14:45

Za malicko. :-)
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1616
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer

Poslaťod Deni1994 » Pon 04.06.2012 22:48

ja zvazujem tiez prejst na toto krmivo,teraz mame brit care,celkom sedia,ale snazim sa najst aspon o kusok nieco kvalitnejsie,myslite ze trainerky su lepsie? po precitani celej temy mi ale este nie je jasny rozdiel medzi radou natural a fittnes,vie to niekto "ludsky" vysvetlit? v chemii sa vobec nevyznam :-(
Deni1994
Snoopy
 
Príspevky: 159

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Uto 05.06.2012 19:23

A co tak ujo google alebo ujo www.youtube.com a do vyhladavaca dat slovo novafoods.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod Deni1994 » Str 06.06.2012 11:09

mne to stale nie je jasne,neviem si vydedukovat ze ktora rada je lepsie ci trainer natural alebo fittnes..psica nema ziadne alergie ani nic podobne..
Deni1994
Snoopy
 
Príspevky: 159

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Str 06.06.2012 13:40

Kazdy vyrobca kvalitnejsej linie granul ma postavene portfolio na jednotlive kategorie. Vacsinou je klasicka superpremiova rada, postavena na klasickych surovinach ako je kura morka jahna... Dalsia rada moze byt formulovana ako veterinarna teda presnejsie urcena pre rozne druhy diet a dalsia ako prevencia vacsinou oznacovana ako hypoalergenna alebo monoproteinova, ktora sa pouziva v intolerancnych metodach.

V tvojom pripade je dolezite najskor vediet plemeno a vek psika.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod Deni1994 » Str 06.06.2012 17:06

Je to fenka, bígel, má 2 a stvrt roka :no: a je hrozne hyperaktívna... ale nejake narocne sporty alebo pravidelné s nou nemozem robit,kvoli mojmu operovanému kolenu..takze ma taku beznu normalnu zataz,alergiu zatial nema ziadnu..doteraz sme krmili brit care lamb and rise a este aj ten lososovy. a cez vikend jej varim masko,niekedy aj cez tyzden,podla moznosti..hladam vsak co mozno najkvalitnejsie krmivo,ktore sa zmesti do financneho rozmedzia,ktore su ochotny moji rodicia dat za granule pre psa..takze asi tak.. :smile: a teraz sa neviem rozhodnut,ani neviem posudit,ktora rada z traineru je najkvalitnejsia..
Deni1994
Snoopy
 
Príspevky: 159

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Pia 08.06.2012 8:31

Lososvy zla volba. S ryzou opartne radsej hladat ine karbohydraty. Kludne psenica idealne zemiaky atd.
Krmivo by malo obsahovat repne odrezky. Je to velmi dolezita vlaknina pre jeho traviaci trakt. Krmivo musi byt vo vyssej enegretickej hodnote. Maso idealny kralik, kura, morka, kacica, koza, baran, bazant. Ryby ani konske maso mu nedavaj.

Brit nie je spatne krmivo avsak pouzite mucky patria skor medzi tu nizsiu kvalitu. Vynimkou je Brit care kde je kvalita mucky v standarte i ked by mohli pouzit aj kvalitnejsie mucky, ale chapem ze cena je dnes rozhodujuca.
Trainer nema kvalitnejsiu ci horsiu radu ma to rozdelene podla druhu pouzitia. Ak mas zdraveho psa tak natural, ak chces energetike krmivo tak personal a ked chces krmit inymi druhmi masa tak fitness3 tiez ako prevencia i ked Beagle nema caste problemy s intoleranciou.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod Deni1994 » Pia 08.06.2012 9:16

no krmila som tym brit care...ale aj tak vacsinou dostava varene masko :no: ..a inak preco jej nemam davat ryby? ved tie su zdrave nie?...ok,tak nabuduce objedname fitnes 3 kralik a zemiaky :lol: nuz,ale teraz sme uz objednali beef,rice and gingsen :pac:
Deni1994
Snoopy
 
Príspevky: 159

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Pia 08.06.2012 10:50

Proste pre toto plemeno su ryby nevhodne a dokonca mozu byt pre neho skodlive. Suvisi to opat s nedostatocnou asimilaciou mineralu Ca cez vit.D3. Pokial by pes dostaval Ca v prirodzenej forme mozno by to bolo v pohode, ale preco riskovat ked ponuk inych druhov masa je velmi dobry. O skodlivosti konzervacie rybich mucok hadam uz netreba pisat. Vsimaj si jeho temperament, neskutocnu vydrz a na to potrebujes aby organizmus mal pevny a silny kosterny skelet. Este si skontroluj ci mas v krmive chondroprotektiva.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod Deni1994 » Pia 08.06.2012 11:04

aha,to som vobec nevedela o tych rybach :oo: :oo: a inak podaavam jej doplnok na klby,je to taky prasok,takze s tym by problem nemal byt..a su teda lepsie brit care alebo tieto trainer? :nwm:
Deni1994
Snoopy
 
Príspevky: 159

Re: Trainer

Poslaťod Bendy » Sob 16.06.2012 20:58

Kupili sme na skusku fitnes 3 kralik a zemiaky a pekne ich spapa, co sa cudujem, lebo nas granule vo vseobecnosti nemusi, ale tieto ma zatial rad. :no:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy