Trainer

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Str 03.09.2014 11:24

Juraj1973 to prve je pre nizkoprijmove obyvatelstvo. Uz zo zlozenia vidis, ze sa jedna o tzv. economic radu.
N-latky a tuky nie je ukazovatelom kvality. Hodnoty dosiahnes bud perim alebo s prepalenym olejom.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod Juraj1973 » Str 03.09.2014 12:05

ďakujem za reakciu.. u toho prvého sú trochu skúpi na informácie ohľadom zloženia (hlavne %) ..neviem, či som nízkopríjmový obyvateľ , ale niečo lacnejšie by som predsa len uvítal..

otázka stojí tak, či by som svojmu psovi vyslovene ubližoval, keby som ho kŕmil tým lacnejším krmivom (nechcem polemizovať nad tým, či vôbec kŕmenie aj granulami ako takými je to najšťastnejšie riešenie), alebo by to bolo len tak že mu nedoprajem až takú "mňamku" ako by si zaslúžil ?
Juraj1973
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Trainer

Poslaťod Marco Varhol » Str 03.09.2014 13:11

Tu mas od uja Google:
http://www.topbreeder.it/cane/catalogo- ... dotti-2014

Ked spracovavas hydinu a mas technologiu na zapracovanie cerstveho masa ostava vela odpadu. Kosti, koza, vnutornosti, odrezky. Asak staci to pomlet a vyrobit tzv. separat. Casto marketing to meni na masovy separat alebo ho najdes v zlozeni pod slovickom kura, morka atd.

Cereálie ako kukurica a ryza maju tiez nejaky odpad.

No a toto vsetko najdes v krmive, ktory si uviedol. Teda rozdiel medzi prvym a druhym krmivom je podiel svaloviny a kvality cerealnych zloziek v krmive. A samozrejme vacsi podiel nestravitelnej vlakniny.

Ublizovat hmm na to sa neda spravne odpovedat. Budes citat nazory, ze krmim tym najlacnesim krmivo a pes sa dozil neuveritelneho veku.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trainer

Poslaťod Juraj1973 » Str 03.09.2014 14:49

:jop: :jop:

Ďakujem za výbornú a vyčerpávajúcu odpoveď ktorá splnila to čo som od otázky očakával i keď priznám sa trochu som to tak nejak tušil.

.. dohodneme sa že moja sučka mi nebude závidieť drahšie pivo (občas si ho dávame spolu) a ja je nebudem závidieť drahšie granule (tie koštovať ale radšej nebudem) :no:

ešte raz vďaka za čas a ochotu
Juraj1973
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Trainer

Poslaťod stella karpatica » Ned 12.03.2017 7:58

Trainer ide kvalitou rok od roka radikalne dolu. Moje psy na Traineroch vyrastli, ale bola to vtedy diametralne odlisna kvalita, chutilo im kazde vrece, kazda rada. Naposledy som kupil profibalenie, daval som kazdemu z nich o 50% viac ako pri inych znackach ako napr. Acana a ine......ale vseci moji borderi isli s hmotnostou dole. Ako keby zrali polystyren....
Dnes uz by som toto krmivo neodporucil.
Casy sa menia.
stella karpatica
Nováčik
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Trainer

Poslaťod luciiik » Ned 12.03.2017 13:27

Ktorou radou Traineru si kŕmil?
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: Trainer

Poslaťod tonamie » Sob 10.02.2018 12:42

Receptury Trainer personal na citlive travenie a druha na oblickove problemy.
Prílohy
20180210_122459.jpg
20180210_122514.jpg
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Trainer

Poslaťod tonamie » Sob 10.02.2018 12:44

Trainer personal
Prílohy
20180210_094612.jpg
20180210_094600.jpg
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy