Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

LABANATO

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

LABANATO

Poslaťod moschino » Pon 17.06.2019 12:53

Nejako sa s tými granulami u nás roztrhlo vrece :lol:
Teraz na mňa vyskočilo na instagrame https://www.labanato.sk/
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: LABANATO

Poslaťod elfinka » Pon 17.06.2019 13:02

Sušený losos 35%, zemiakové vločky 21%, zemiakový prášok 19%, sladké zemiaky 6%, ľanové semiačka 2.50%, jablká, hrach, slnečnicový olej, hydrolyzovaná kuracia pečeň, karobová múčka, mrkvové vločky, lososový olej, pivovarské kvasnice, čučoriedky, morské riasy, extrakt zo zeleného čaju, yucca schidigera, oregano, petržlen, majoránka, rozmarín, harmanček, šalvia, tymián, žihľava, koriander, púpava, sladké drievko, žerucha, divoký cesnak.

Hrubý proteín 30,50%, hrubý tuk 9.60%

Jak sa im podarili taketo hodnoty :oo: Ked cerstve maso z lososa ma pomer T/B 19/14
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Exor » Pon 17.06.2019 15:24

Ako pri vsetkych surovinach, ked ich vysusis, dostanes koncentrat. Taketo mucky maju aj 60-70% bielkovin a po zmiesani s inymi surovinami priemerne bielkoviny zasa klesnu.
Labanato vsak je len slovenska znacka, nie slove sky produkt. Takychto je viacej, napr. Dogs Chef.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 17.06.2019 15:42

Vďaka za vysvetlenie. Ja napr. ale nemám problém s tým, že krmivo nie je slovenské :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Exor » Pon 17.06.2019 15:46

Ved ani ja. Cely zivot som krmil zahranicnymi. Americkymi, ceskymi, anglickymi, najviac talianskymi. The best friend tiez okolo seba vytvara karmu slovenskeho produktu, ale vyraba sa v CR. Rovnako ako inde spominane Petfarm Family, ktore je tiez vyrabane v CR. To len na zaradenie a vycistenie pojmov.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 17.06.2019 16:23

Tak to ano a dobre vediet pre tych, co by kupovali s tym ze sa jedna o SR vyrobok
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pon 17.06.2019 16:27

Veď skoro 50% su zemiaky ,
Ja už ozaj neviem čo si o tychto vsetkych granuliach myslieť
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Exor » Pon 17.06.2019 16:46

Margita, ale to plati takmer pre vsetky za studena lisovane, cest vynimkam. Odvratena strana lisovania za studena, o ktorej sa nehovori. Bezna granula drzi pokope prave tym, ze vplyvom tepla cukry zmazovateju a tvoria tak lepidlo. Ale ak neextrudujes, ale len lisujes, teploty su nizsie a skroby do takej miery nemazovateju. Pri vacsom podiely masa by sulcek nedrzal pohromade. Vynimkou su polovlhke lisovane, kde voda (stava) tomu moze pomahat.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Floro F1 » Štv 08.08.2019 20:48

V tych 30,5% proteinov su zaratane aj rastlinne proteiny. Z tych živočišnych tam bude možno polovica.
Floro F1
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod bar_bora » Pon 19.08.2019 15:19

Exor píše:Ved ani ja. Cely zivot som krmil zahranicnymi. Americkymi, ceskymi, anglickymi, najviac talianskymi. The best friend tiez okolo seba vytvara karmu slovenskeho produktu, ale vyraba sa v CR. Rovnako ako inde spominane Petfarm Family, ktore je tiez vyrabane v CR. To len na zaradenie a vycistenie pojmov.

Na upresnenie - Pet Farm Family sú Slováci žijúci v Prahe, takže sa hlásia síce k Slovensku, ale je samozrejmé, že krmivo robia v ČR. :)
bar_bora
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Späť na Granule a konzervy