Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Bodreek

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Bodreek

Poslaťod wer » Pon 17.06.2019 10:07

wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod clupko » Pon 17.06.2019 10:25

ano, vsak hovorim, ze to je hlupe a detinske. take vyhovorky ako "v čase, keď som nemohol reagovať a brániť sa, som to skrátka zmazal" :ach: :heh:
ale na tych fb prispevkoch samotnych nevidim nic zle. napisal, ze je tu o tych granuliach diskusia, a ze bude rad, ked sa registrovani zapoja. no a? :nwm: vsak nech sa zapoja, ak to zvladnu na istej urovni.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 17.06.2019 10:29

lenze tu sa bavilo v dobrom o tych granuliach a on dosiel ako velka voda a hned zautocil, bez predchadzajucej suvislosti :nwm: osobne ucty nech si vybavuje mimo :nwm: a na to zvolal posilu - a nie na debatu o granuliach...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 17.06.2019 10:32

a co ti protirecim? :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pon 17.06.2019 10:33

Offtopic: Clupko neviem kde na FB si co citala. Ale exor uz vymazal zo svojho FB profilu tu cast diskusie, ktoru zacal Puk a v ktorej boli komentare dost na grc.
Caesar (15 r), Fergie (11 r), Aron (5 r)
foto (c) kennel de Bohemia Commander
https://animalfluencer.sk https://vegmapa.sk/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 17.06.2019 10:34

tiez mam rada tu granulovu skupinu a v podstate s Clupko suhlasim snad vo vsetkom napisanom v jej prvom prispevku. Teda ja tu skupinu vyuzivam dost casto
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 17.06.2019 10:35

no ja len, ze som mala pocit, ze ho obhajujes :heh: podla mna to nie je normalne a ja takeho cloveka nechcem podporovat :angel: ono to totiz nie su jedine granule na trhu.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pon 17.06.2019 10:41

Offtopic: A co take sa riesilo s tou granulovou skupinou? Som nezachytila nejak. Mne tiez pride, ze je fajn. Paci sa mi, co sa im podarilo vytvorit, a tiez tam vnimam tu nezaujatost. Ale tu mi ta nezaujatost akosi chybala
Caesar (15 r), Fergie (11 r), Aron (5 r)
foto (c) kennel de Bohemia Commander
https://animalfluencer.sk https://vegmapa.sk/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Pon 17.06.2019 11:02

sa mi nezda, ze sa tu nejak riesila ta granulova skupina, sa tu riesili konkretne granule a to, ze si pritom distributor a majitel znacky sere do huby a nedokaze jasne a zrozumitelne odpovedat na jednoducho polozenu otazku, je myslim, pri vybere granul dost dolezite.. ale o.k. pre niekoho mozno nie, ved staci, ze povie a tak to proste je :no:
Offtopic: a ked sme teda pri tej granulovej skupine, to je tiez dobra sekta :ha: exor je tam ako guru a okolo neho poletuju kometky, niekomu to mozno vyhovuje, ja tento typ skupin neznasam, exor nepotrebuje ani df na kritiku, akurat tu to nema tak jednoduche zmobilizovat svoje sleponasledujuce obdivovatelky ... pisala tam baba, ze je toho teda v poslednom case dost a uz je jej na grc z celych bodreek granul a hned sa tam do nej pustili, ze nedopraje :ach: dalsej, ze pokial sa hovorilo o jej znacke, tak je dobre, ale o inej a uz tiez nedopraje :heh: dalsi post s tym, ze co je to za chlp, srst, atd, je to v kazdej granuly, no tam sa spustila vlna kritiky, ze boooze to tak nasla chlp srst, ze teraz sa vsetci neposeru z toho, ze napisala post.. vsetky diskusie o bodreek su vedene ako utocna obhajoba, lepsie to vyjadrit neviem, proste aj tam kde netreba, tak hned obhajuju aj to, co sa nemusi :pac:
a to su ludia vnutri skupiny, nie tato nevymachana tlupa z df :heh:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 17.06.2019 11:06

Offtopic: ja by som chcel vediet ci vsetci pitvete vetky granule ktore ste kedy kupili, dostali a pisale ste vyrobcovi/ distributorovi o nejaky doklad o kvalite surovin, teda aj barfisti, mate doklad o povode spracovaneho masa? ci mate vsetko maso z domaceho zdroja?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 17.06.2019 11:16

kellee píše:Offtopic: ja by som chcel vediet ci vsetci pitvete vetky granule ktore ste kedy kupili, dostali a pisale ste vyrobcovi/ distributorovi o nejaky doklad o kvalite surovin, teda aj barfisti, mate doklad o povode spracovaneho masa? ci mate vsetko maso z domaceho zdroja?

Offtopic: ne, nepitváme :lol: ale :kak: na hlavu si taky nenechame :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 17.06.2019 11:18

kellee píše: Teda ja tu skupinu vyuzivam dost casto

k tomuhle jen jedno a plati to ted obecne - nikdy never jednomu internetovému zdroji - overuj i jinde :yes:
ono když se něco 100x napise - stava se to pak "pravdou" i když to pravda není :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Puk » Pon 17.06.2019 14:07

clupko píše:ale z oboch taborov tu boli popisane take hovadiny ze az.

Môžem poprosiť konkrétne ja, čo som k danému krmivu napísal podľa Teba akú blbosť? Lebo ja nie som "tábor", ja som ja... Ďakujem.
Puk
Big Dog

Poslaťod clupko » Pon 17.06.2019 14:34

omg, presne o tom hovorim.. podme sa teraz vsetci chytat za slovicka a hladat chyby a nepresnosti, co nahodou mohol kto napisat nekorektne :pac:
ked napisem, ze si myslim, ze ludia z oboch taborov popisali hovadiny, tak tym nemyslim, ze kazdy jeden zucastneny napisal blbost, a ani nemam zaujem sa v tom vrtat a vyhadzovat ludom na oci, co konkretne napisali. ci uz teraz, alebo pred 5 rokmi.
(co je podla mna jasne, ale v tejto teme sa zrejme uz treba vyjadrovat velmi opatrne a presne a korektne. a vsetko, co napises, treba mat podlozene aspon tromi nezavislymi vedeckymi studiami, inak to bude pouzite proti tebe.)

fakt nechapem, o co ide. zlozenie ziadnych inych granul sa tu nerozobera tak podrobne, ze z ktoreho konkretneho bitunku (alebo farmy alebo coho) je ten a ten druh masa... chapem, ze ked niekto povie, ze to je tajne, tak to smrdi. ale naco sa v tom vrtat. ked nepovie, tak nepovie. tusim tu ktosi pisal, ze tie zdroje su aj tak dohladatelne. tak kto ma zaujem, nech si dohlada a pripadne sa potom moze podelit s informaciami. budeme len radi. ale naco sa tu natahovat :ach: ved kto chce, tak tie granule kupi a vyskusa, kto nechce, nevyskusa, kto sa v tom chce vrtat, tak si snad vie najst informacie. hotovo, ci?

ale dobre, och, ked to potrebujes mat cierne na bielom: nemyslim si, ze si napisal nejaku blbost. a pardon za oznacenie "tabor", ked ty si ty, myslela som vseobecne vsetkych vrtajucich. a pardon, ak "vrtajuci" je urazka.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Puk » Pon 17.06.2019 14:46

Nepotrebujem to mať napísané. Ale nemám rád, keď sa zovšeobecňuje. Snažil som sa písať ku krmivu. Osoba jeho "autora" mi môže byť v podstate ukradnutá. Ale nemám jednoducho rád, keď niekto niečo haní a potom to akože sám robí a ešte to obhajuje. Nebol som to ja, kto útočil s osobnými invektívami ako prvý a to je dohľadateľné. Admin ma síce vyzval, nech ten zmazaný príspevok napíšem znovu. Nenapíšem, načo? Aj keď :kak: na hlavu si nenechám, zvlášť keď som nezačal ja. Už z tejto debaty na tomto vlákne vyplynulo podstatné ku značke : etiketa a jej text nie je v poriadku v porovnaní s tým, čo v tom vreci je. Mňa to však trápi najmenej, nekŕmim touto značkou a ani sa nechystám. Nechystám sa jej ani škodiť, ale ako vraví elis - je dobré pozrieť na fakty z viacerých ulov pohľadu... A ak by ma niekto nakrkol z pomstychtivosti - úprimne: bude mať čiastočne pravdu, pretože za dobré dobré, za zlé zlé. U mňa to jednoducho platí... Lenže je trochu rozdiel vo forme, spôsobe a štýle, aj keď ja som huba nevymáchaná... PS. Ak ako vŕtanie berieš vyjadrenie názoru, tak OK, vřtam.
Puk
Big Dog

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy