Propesko

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Propesko

Poslaťod Nelly2010 » Ned 16.01.2011 21:52

katkariinka píše:Nelly
Ja si myslim, ze ked si niekto zadovazi 50kiloveho psa, mal by rata s tym, ze strava bude skratka draha zalezitost. A to ze mu chutia, skratka ako argument neobstoji, je to grc a treba sa vsetkym granuliam typu Propesko, Tesco, Pedigree, Jednota,... vyhybat.


ja sa vyhybam ale 10 rokcv ten pes nebol moj teda nai uz nieje ale svagor odcestoval a starostlivost ostala na mne....uz ked ma z granul odidene oblicky a zaludoik nic lespie ako golosi a science plan mu dat nemozem teda skolr som rada ze mu chuti aj nieco ine ako chappi......a hlavne som zmenila kvoli tomu ze moije stena mu granule kradlo tak nech sa aj ona nezhumpluje....na argument svokry ze sak uz je stary nic neurobim.....uz som jej vela krat povedala ale bohuzial...starym ludom nevysvetlis oni su predsa najmudrejsii
Nelly2010
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Re: Propesko

Poslaťod Kača » Ned 16.01.2011 22:03

Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Propesko

Poslaťod ivana1 » Pon 17.01.2011 19:29

Offtopic: No, myslím, že toto pravidlo pripúšťa výnimku: "To sa nevzťahuje na prípad, ak ide o uverejnenie príspevkov s väčším časovým odstupom, alebo odpovede na príspevky od rôznych užívatelov, ktoré navzájom nesúvisia." Vždy mi to menej vadí, než čo písala v téme Golosi.
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Propesko

Poslaťod tessi » Pon 24.01.2011 19:44

katkariinka píše:Nelly
Ja si myslim, ze ked si niekto zadovazi 50kiloveho psa, mal by rata s tym, ze strava bude skratka draha zalezitost. A to ze mu chutia, skratka ako argument neobstoji, je to grc a treba sa vsetkym granuliam typu Propesko, Tesco, Pedigree, Jednota,... vyhybat.



volakde pisala zhe to nebol jej pes, myslim že sa snaži najst lepsiu stravu ako predosli majitel ale ako tak citam len ste ju tu osocovali.....ze ked jedava chappy a pritom ona ich mu nedavala...
tessi
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Propesko

Poslaťod zuzlik » Pon 07.02.2011 15:08

kamoska ma kokricu, 8 rocnu, propeskom krmia uz .. hmmm asi 4 roky, predtym jedla zvysky od stola. Kokrica ma nejaky nador, problem s klbami, nemoze vela chodit a behat, je dost agresivna voci inym psom, a pachne jej z pusy .. to som si vsimla ja, z externeho pohladu, konkretne som sa s nou na tuto temu nebavila, kedze to nema zmysel. Nezda sa mi 8 rokov vela na kokrspanielku, zeby uz mala mat take vazne problemy.
Aj ked nejak velmi sa v tomto nevyznam :nwm:
A agresivita sa mi nezda byt sposobena zlou vychovou, lebo aj ked stravovanie je v prdely, vychovu ma havka dobru :smile: skor to vidim na nevyvazenost vsetkeho co je potrebne pre stastneho psa.
a pachnutie z pusy asi nebude zlymi zubkami, lebo tie som videla a boli v pohode, kamen minimalny.
zuzlik
Šteniatko
 
Príspevky: 98
Bydlisko: Košice

Re: Propesko

Poslaťod Katka- » Pia 10.08.2012 14:14

Kamarátke odkaz ze psikovi nerobi dobre tieto granule su hnoj a odpad ako mnohí povedali :nie:
Katka-
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Propesko

Poslaťod BarboraA » Pon 13.08.2012 10:19

zuzlik - naozaj sa skus v dobrom porozpravat s kamaradkou. Ja tomuto fakt nerozumiem, ze sa ludia vobec nezaujimaju, co tym svojim zvieratam daju do misky, ved to je hrozne :plac:
Moja znama krmila svojho krpca ties Propeskom, k tomu este prevazne konzervami, pes mal na stare kolena priserny chronicky zapal dasien a velke traviace problemy... Ono niet sa co cudovat, aj ked neskor mu stravu zmenila, lenze predosle dlhe roky sa "vymazat" nedali...
Mne to pride uplne trestuhodne, to je ako keby niekto krmil male dieta chipsami a hamburgermi, ved mu tym ublizuje :nie:
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Propesko

Poslaťod Mackie » Pon 13.08.2012 14:09

obcas mrknite aj na datumy prispevkov :no: a ci tu ten clovek vobec este chodi
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Propesko

Poslaťod Erika.Š. » Pon 20.08.2012 12:01

Kelina prepac ale to uz aka hroza ked niekto ma Chivavu a krmi ju Tesco granulami, konzervami ci Propeskom. Je mi zle ked to citam.


granule ako eukanuba a royal canin ved je to strašne drahé u nás stojí 1kg 8 eur...Moj pes je granule brunos a niekedy aj tesco a je krásny má krásnu srst a každý ho obdivuje aku ma krásnu a hebkú srst..A mne osobne také drahé granule psovi rodičia kupovat nedovolia..
***Pes je jediný tvor na svete, ktorý ťa má radšej ako sám seba.***
***Nech si ktokoľvek myslí, že si nula - pre tvojho psa si stred vesmíru.***
***Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.***

Obrázok
Erika.Š.
Junior
 
Príspevky: 260

Re: Propesko

Poslaťod bela2001 » Pon 20.08.2012 17:51

existuju aj lepsie granule ako je royal canin,kde je viac mäsa,menej kukurice a su lacnejsie este a nie su chem. konzervovane a netestuju na zvieratach
taky priklad je napr. Trainer,12,5 kg stoji 39 eur na zoohite mas ako zakaznik,kt. nakupuje 1. krat 10 percentu zlavu a to sa ti este znizi cena,takze ja by som tescom nekrmila,radsej by som uvarila mäso
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Propesko

Poslaťod Ginna » Štv 15.08.2013 9:47

Rauke píše: vacsina ludi jednoducho nema na to by svojim psom kupovali take drahe krmiva. a podla vas vacsina z tych psov predcasne uhynie lebo nedostali RC alebo Eukanubu? prepacte ale znie to smiesne.

ano, vela ludi si nemoze dovolit drahe krmiva. ja ale radsej nesetrim na vyzive a usetrim na veterinarovy ked bude starucky. naopak ty teraz usetris na granuliach ale az bude havo stary a dostavia sa problemy s klbmi a organmi, budes musiet platit za ochorenia mozno sposobene aj nevhodnou stravou. a granule nie su jedina psia strava, mozes mu aj zdravo varit :jop:
Ginna
Snoopy
 
Príspevky: 112
Bydlisko: psia búda

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy