Exclusion

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Exclusion

Poslaťod bela2001 » Uto 21.08.2012 10:29

takze super,my mame napisane na vrci BHA to sa mi tam nepaci,inak super granule :jop:
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Exclusion

Poslaťod BarboraA » Str 22.08.2012 13:45

bela2001 - kde to mas presne napisane, kde to mam hladat? Poobzera som vrece, aj taliancinu lustila aj vsetko mozne ale nikde nemam napisane nic co by sa podobalo na BHA ... slepa som ci uz mam zradlo v novom obale?
Inak granule su pidi male a je tam dost vysoke davkovanie, co mi pride nevyhodne, ale ak psovi sadnu tak snad zakotvime.
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Exclusion

Poslaťod Snezienka123 » Str 22.08.2012 14:48

Offtopic: BarboraA:
Nekŕmiš náhodou s Puffins? Prečo meníš značku? Iba kvôli zmene alebo mu po čase nesadli alebo hľadáš niečo lepšie? Pýtam sa, pretože som chcela na skúšku kúpiť pre moju nežravú fenku yorkšírskeho teriéra práve Puffins. Síce ich tu ľudia ospevovali aj zatracovali, no neviem veľmi čo vymyslieť :ua: . Vyskúšali sme od pôvodného RC, cez Eukanubu, FirstMate, Acanu až po terajší Orijen. To nevravím, čo všetko sme pridávali, aby sme zvýšili žravosť (lososový olej, syr, zalievanie, prírodné dochucovadlá pre psov...), no všetko to zvýšilo chuť do granulí iba na pár dní. Nie, že by nejedla, ak nedostane nič iné, tak ako za trest odje aj z granuliek, ale vidno, že je to len z "povinnosti". Dennú dávku nezjedla snáď nikdy. Žiadne granulky jej nerobili problémy s trávením, ale žravosť minimálna, preto som chcela ešte vyskúšať Puffins, či by nezachutili.
Nie je ani vychudnutá, ani málo aktívna, len ten nešťastný pohľad, keď jej dávam granule do misky :ach:
Na varené nemám veľmi čas a na surové zasa odvahu, aj keď jej dávam minimálne raz do týždňa surovú mäsovú kosť, nech si žužle a čistí zuby. Mám pociť, že jej to pomáha viac než hocijaké bravčové uši a byvolie kože. Tým nepohrdne nikdy, na to sa vrhne hneď a prestane vnímať okolitý svet. Až je udychčaná, ako na nej pracuje :heh:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Exclusion

Poslaťod BarboraA » Str 22.08.2012 16:57

Offtopic: Snezienka - ja som bola s Puffkami velmi spokojna, lenze mam psa, ktry priberaj aj z vody a musim mu teraz dat krmenie, ktore ma vysoky podiel vlakniny a do 10% tuku. Keby nepriberal bola by som zostala pri Puffins, vyhovovali nam perfektne, cena dobra, :kak: absolutne ukazkove, chutili, spokojnost velka.
Ja neviem co s takym vyberavym psikom ako mas ty, lebo ja mam opak :D Puffky sa daju kupit po kile, to je vyhoda, ak ich nebude chciet zas tak moc nestratis. Drzim palce :no:
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Exclusion

Poslaťod Snezienka123 » Str 22.08.2012 19:32

Offtopic: BarboraA:
Ďakujem za odpoveď. Obávala som sa, že prechádzaš na iné z dôvodu, že sa časom dostavila nespokojnosť s týmto krmivkom. Už som sa rozhodla, že ich vyskúšam. Je to predsa len trošku niečo iné ako doteraz vyskúšané granulky a keďže je to dostať v kilovom balení, tak to prinajhoršom skrmíme ako odmeny...a ostaneme pri Orijenoch, po skŕmení tých čo máme, možno inej príchuti, lebo aj Orijen Puppy žerie len z nutnosti. Ako odmena u nás skončili vlastne aj Orijenky rybacie, pritom ryby miluje, napriek tomu na ne v miske pozerá znechutene. To som si myslela, že mám s istotou vyhrané a na 100% budú chutiť. Čiže ako jedlo nie, no ako odmeny za poslušnosť, to sa teší na ne, plní povely s radosťou, poprípade vyskakuje ako opica na gumičke, len nech sa pohnem a dám jej :pac:
Napriek tomu, že miluje rybaciu chuť, rybacie granulky v miske, ani lososový olej na granulkách nepomáha aby žrala s chuťou :nwm:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Exclusion

Poslaťod BarboraA » Uto 02.10.2012 21:18

No hlasime s Exclusion nezvykly problem, nezvykly lebo moj pes je mega pazros ... prestava mi tie granule papat :ua: Pravda je, ze sme dosli po troch dnoch z chaty kde mu kadekto potajomky pchal kadejake maso a podobne, ale vsimla som si uz predtym, ze tieto granulky zerie s mensou chutou.
Po prichode z chaty odmietol vcera veceru v podobe tychto granuli, tak som mu ich zobrala, ranajky dopadli rovnako, na obed pochopil ze ak nechce zhynut, musi ich zjest, tak teda zjedol. Ale netesi ma to, chudak :plac: Blbe je ze mame este balenie tak na mesiac aj viac :ua: No ked to nejako dopapa, asi budem musiet znovu vratit Puffins, Trainer je priserne problematicke dostat a Puffky vyhovovali na maximum. Njn...
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Exclusion

Poslaťod Phoenix7 » Uto 21.07.2015 8:44

Nechcete niekto balenie otvorenych 10kg granuli Venision&Potato?
Phoenix7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava

Re: Exclusion

Poslaťod katkariinka » Uto 25.08.2015 13:45

Exclusion ma aj menšie ako tie 12, 5kg vrecia?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Exclusion

Poslaťod Phoenix7 » Pia 28.08.2015 13:34

su aj pre steniatka 10 kg a pre small 7, 5 kg.
tie co predavam su tie normalne 12,5 ale je z nich uz odjedene.. :lol:
Phoenix7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava

Re: Exclusion

Poslaťod katkariinka » Pia 28.08.2015 15:39

Ja potrebujem kačacie
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Exclusion

Poslaťod Phoenix7 » Sob 17.10.2015 9:39

Ktore granule sa najviac zlozenim podobaju na exlusion Venision&Potato ?? toto su jedine granule co mu nesposobuju problemy ale nechce ich vobec zrat..Cize hladam granule bez kuracieho masa, bez obilnin a bez ryze. Poradte prosim ak viete niekto.
Phoenix7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava

Re: Exclusion

Poslaťod Lindchen » Sob 17.10.2015 9:49

Môžem odporučiť Trainer Fitness 3.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Exclusion

Poslaťod lenli » Sob 17.10.2015 12:47

Phoenix7 píše:Ktore granule sa najviac zlozenim podobaju na exlusion Venision&Potato ?? toto su jedine granule co mu nesposobuju problemy ale nechce ich vobec zrat..Cize hladam granule bez kuracieho masa, bez obilnin a bez ryze. Poradte prosim ak viete niekto.


A co vsetko ste uz skusali? Mna napada Firstmate - ma podobne jednoduche zlozenie akurat nie s divinou ale rybacie a jahnacie a pri alergiach sa casto odporuca. Potom Marp holistic - tam je varianta s jahnatom, lososom a potom red mix - vsetko bez kuracieho masa, bez obilnin a bez ryze ale aj s bylinkami, takze trosku komplexnejsia receptura. Ale pokial je problem len v tom ze Exclusion presta chutit, neskusal si len zmenit chut? Exclusion ma dalsie 3 chute v tej rade.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Exclusion

Poslaťod Phoenix7 » Ned 18.10.2015 12:32

Trainer Fitness ma teraz, prichut Horse and peas a je to katastrofa..
Firstmate obsahuju kuraci tuk, neviem ci mu to nebude teda robit problem.
Marp som neskusala ale tu na dogfore som nanho citala trocha negativne ohlasy tak som nevedela no, ale asi ten predsa skusim lebo uz neviem co ine..
Phoenix7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava

Re: Exclusion

Poslaťod Marco Varhol » Ned 18.10.2015 12:49

Myslim ze je mu podobny Hills a Natural Balance ci Brit care. Ale nie je v rovnakej kvalite. Fitness uz neexistuje skontroluj si zaruku. http://trainer.eu/immagini/prodotti/fit ... s-maxi.png. Ked je to katastrofa tak preco mu to davas. Exclusion ma tiez dalsie diety.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy