Exclusion

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Exclusion

Poslaťod Phoenix7 » Ned 18.10.2015 13:06

Hills obsahuje ryzu, Brit mi pride uz dost nekvalitne krmivo. :nwm:
Ten trainer som mu kupila tento tyzden trojkilove balenie na vyskusanie, lebo nic ine uz nema na jedenie (neviem na tom obale nikde najst datum spotreby).
Nejak pochybujem, ze ina prichut od Exclusionu mu bude chutit. :nwm: Ale tak kupim asi ten Marp, a ked to nesadne vratim sa k Exlusionu a budem mu ho s niecim miesat nech to zere.
Phoenix7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava

Re: Exclusion

Poslaťod Marco Varhol » Pon 19.10.2015 14:54

Ten trainer som mu kupila tento tyzden trojkilove balenie na vyskusanie, lebo nic ine uz nema na jedenie (neviem na tom obale nikde najst datum spotreby).
Hmm tak ho vratim spat. Nemozes krmit krmivom kde nemas datum spotreby. Ty mas teda odvahu.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Exclusion

Poslaťod renetke1 » Uto 09.02.2016 17:02

Ahojte moja lilin westik ma 9 rokou. Od malicka bojujeme zo silnou alergiou .prejavuh3 sa to vyrazkami na kozi, skrabanim sa na nosteku a slzenim oci. Doktor predpisal prednison este ked mala 3 roky a brali sme ho asi tak kazdy 3 den 1/4ku. Po 5 rokoch trapenia a staleho utekania zaveterinarom sme sa rozhodli ukoncit lieky a prejst na potravinovu dietu . Momentalne sme na exclusion VD fish potato konzervoch. Granule moja lilin od malicka nepapa, resp. len v malom mnozstve ako doplnok stravy . Stav sa jej zlepsil. Moja otazka je ci je vhodne psika krmit len rybacim masom ?

Odoslané z SM-T550 pomocou Tapatalku
renetke1
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Exclusion

Poslaťod zuzkabluzka » Sob 27.08.2016 12:43

Nemáte skúsenosti s veterinárnym Exclusion... ktoré sú pre psa najchutnejšie? Duck/Horse/Venison?
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Exclusion

Poslaťod Lindchen » Sob 27.08.2016 12:58

Aris hovorí, že najviac je Horse a potom Rabbit.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy