Krmenie cavaliera od stenata

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Krmenie cavaliera od stenata

Poslaťod justin88 » Sob 30.09.2017 16:43

Dobry den

Potreboval by som pomoct s vyberom vhodnych granul a konzier pre mojho psika. Jedna sa o cavalierika.
Momentalne ma 10 tyzdnou. Prve granulky sme jej kupili CALIBRA Dog HA Junior Small Breed na odporucanie veterinara pri ockovani. Zatial ich sama velmi nechce papkat. Davkujeme jej to 3x cca 30g.

Kedze sa pomalicky minaju potreujeme kupit dalsie a nevieme sa rozhodnut ake.
Viete mi poradit najvhodnejsie granule pre cavaliera cca od 4 mesiacov. Mozu byt aj viac druhov a postupne vyskusame.

Tiez sa chcem opytat na davkovanie a podavanie. Je vhodne rozdelit davku na 3 casti? Je vhodnejsie zalievat ganulky vodou alebo na "sucho"?

Tiez by sme chceli aj neake konzervy. Viete nam nieco odporucit? Tak isto ako ich podavat. Ci je vhodnejsie miesat to s granulami a kolko krat do tyzdna podavat?

Dakujem
justin88
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Košice

Re: Krmenie cavaliera od stenata

Poslaťod wer » Sob 30.09.2017 20:31

ja odpoviem len scasti... tak malinke steniatko krmit kludne aj 4x. krmit mozete aj v ramci cvicenia pocas dna - je mozne, ze tak si tie granule ochotnejsie vezme. :yes: takze dve muchy jednou ranou. a granulky podavat skor suche - prave tym hryzenim by sa mali trochu cistit zuby, inak vlhke skor psy hltaju. moj sa tym casto drhne - zhlce a potom vygrcne. :lol:

co sa tyka konzerv - ja osobne krmim rano konzervu a vecer granule... netvrdim, ze je to z vyzivoveho hladiska najtop, ale tak nezaznamenavam traviace problemy...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12686
Bydlisko: Záhorská Bystrica


Späť na Granule a konzervy