Stránka 1 z 1

Arden Grange alebo Barking Heads

PoslaťNapísal: Pia 16.06.2017 9:47
od Mija
Ahojte prosim vas s ktorymi mate lepšie skusenosti ? Mam 14ročneho kokršpaniela, ale vzhladom na to že je stale velmi aktivny a skôr vekom pochudol ako pribral, lekar mu neodporučil zatial granule pre seniorov. Ďakujem za rady :hi:

Re: Arden Grange alebo Barking Heads

PoslaťNapísal: Pia 16.06.2017 20:24
od vavrena
Keďže psy sú individuality, je úplne jedno, aké má kto skúsenosti, tvojmu psovi nemusí sadnúť to, čo inému. Kúp si menšie balenie, vyskúšaj a uvidíš. Alebo si kúp raz také, raz také :nwm:

Re: Arden Grange alebo Barking Heads

PoslaťNapísal: Sob 17.06.2017 21:56
od Mija
Tak zmením trošku otázku. Ktore je podla Vás kvalitnejšie? :)

Re: Arden Grange alebo Barking Heads

PoslaťNapísal: Sob 17.06.2017 22:02
od Mija
vavrena píše:Keďže psy sú individuality, je úplne jedno, aké má kto skúsenosti, tvojmu psovi nemusí sadnúť to, čo inému. Kúp si menšie balenie, vyskúšaj a uvidíš. Alebo si kúp raz také, raz také :nwm:


Hej hej, to viem že každemu sadne iné. Ale ked niečo vyhovuje väčšine hafanov, tak je väčšia šanca že aj mojmu. Ide mi prednostne o kvalitu, hlavne o zaživanie a :kak: . Že chuti nie je u nas kriterium, doteraz zjedol všetko :D To striedanie sa prave velmi neodporuča čo sledujem, pri zmene sa stava že sa zhorši zaživanie, kym si telo navykne na nove zloženie granul a to aj pri miešani nove so starymi . A tomu ho chcem vyvarovať, už teraz to s nim nie je ukažkove.