Zmena granul a odmietanie novych...

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Zmena granul a odmietanie novych...

Poslaťod Zora » Ned 09.04.2017 20:23

Dobry vecer zelam. Chcela by som radu mame 14 mesacnu sucku labradora krmili sme ju vet.radou Royaliek a teraz sme presli na Pro Natural28 ale psik sa moc do nich nehrnie a pritom tie predtym mal zjedene za par sekund...davame jej aj masko obcas tvaroh vajicka.Skusila som jej tieto nove ochutit tvarohom a zjedla aj ked nie vsetky ale pokial ich necham len suche ako tie predtym cuchne a neje.Neviem ci jej mam davat uz len raz za den zatial jej davame este rano aj vecer...Takze poradte je to krmivo az take nechutne pre psika? Kto nim krmite a papaju ho psiky v pohode? Dakujem za odpovede ...
Zora
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Zmena granul a odmietanie novych...

Poslaťod clupko » Pon 10.04.2017 8:23

prechadzali ste na nove granule postupne? skuste jej tam primiesat z tych predoslych. alebo preliat trosku vyvarom, alebo skusit inu znacku, niektore holt nechutia.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Zmena granul a odmietanie novych...

Poslaťod wer » Pon 10.04.2017 8:39

no ked uz to labrador nezerie... :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zmena granul a odmietanie novych...

Poslaťod vavrena » Pon 10.04.2017 19:59

Ani len ryžu neobsahujú, ale odpad pri spracovaní ryže. Nuž, zahoď tie granule. Vysyp sliepkam, keď máte.
Keď to ani labrador nežere, tak je niečo zle.

Zloženie: Kuracia múčka, kukuričná múka, pivovarská ryža, kukuričný glutén, kurací tuk, pšeničná múka, repa, sušené paradajky, ľanové semeno, sušená ďatelina, sušené kvasnice, prírodná aróma, lecitín, fosfát sódny, chlorid draselný, soľ, propionan vápenatý, mannan-oligosacharidy, cholin chlorid, extrakt z rozmarínu, výtažok z yuccy schidigery, sušený špenát, celý tymián.
Vitamín E: 82 mg/kg
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Zmena granul a odmietanie novych...

Poslaťod clupko » Pon 10.04.2017 20:51

Offtopic: fuj, ty vole, ja som ani zlozenie nehladala, predpokladala som, ze ludia si to pred kupou citaju a srotom by nekrmili :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Zmena granul a odmietanie novych...

Poslaťod Snezienka123 » Pon 10.04.2017 20:59

Offtopic: ...ale veď každé granulky majú predsa presne vyvážené zloženie pre zdravie našich psích miláčikov :smoke:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava


Späť na Granule a konzervy