Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod Luu » Sob 07.01.2017 10:48

Dobry den chcem sa opytat ci mal niekto takyto problem pri lrmeni granulami a co robit. Nasa fenka po velmi dlhom vymienani granul /varenej stravy konzerv atd a problemoch na odporucenie veterinara ma byt len na granulach nakolko sa jej vela a casto aj upchavali analne vacky ... Tak som vybrala krmivo timberwolf ktore jej aj chuti ale odkedy ho ma ma sice pevne ale velmi caste stolice a celkom velke a zacala sa mi pytat v noci von kakat.... Vacky su v pphode prestali sa plnit ale zas toto.... problem je ze ona nezerie tak ze rano jej dam misku a ona to zozerie naraz ale nechava si a potom si chodi uzobavat .... Ale aj tak nezozerie vela bohuzialani treningom ze sme misku zobrali ked nezozrala sme ju to nevedeli naucit naraz zozrat....Je to jazvecik a ohromne tvrdohlavy a ma 5 mesiacov
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod ZuzanaMax » Sob 07.01.2017 22:42

No, tak my mame ten isty problem, a je jedno akej znacky granule su, niektore chutili lepsie, ine nie, ale chodili casto na wcko, a to aj maltezak, aj bernsky pes, ale ked zeru surove mäso, tak taky problem nie je nikdy, preto granule len vynimocne, a tiez macky, ten isty problem, granule su sajrajt, samozrejmä, ze su aj znacky, ktore stoja vela penazi, obsahuju len to najlepsie, ale mäso je prirodzenejsie pre psov, obcas velka kost kvoli hre a zubom, surova, nemaju ziadny zubny kamen, moja skusenost, a aj viac ludi, co viem, najlepsia neklamliva reklama je zdravy pes, obcas k mäsu pridat ryzu varenu napr., ovsene vlocky, zeleninu surovu niektoru, obcas kysle mlieko, jablko. Nemam rada tie prehnane grafy a tabulky kolko coho a akeho zlozenia maju ludia ci zvierata zjest, staci pouzit zdravy rozum, a to funguje najlepsie, ale urcite informacie su dobre, porovnat, vyvodit zaver :aplause:
ZuzanaMax
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod Zappa » Ned 08.01.2017 7:37

Luu,

Presne tento problém som mal aj ja s granulami Timberwolf. Moje šteňa kadilo veľa :kak: a často . V noci vždy .Skrmil som 5kg balenie a zmenil granule.Moje doporucenie je zmeniť značku granúl .Moji psy okrem veľa :kak: z granúl časom aj zvracali a jedli trávu ako nikdy. Proste nesadlo.Tiez nesadol First mate. Veľa :kak: a občas zvracanie.
Zappa
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod wer » Ned 08.01.2017 7:51

Luu píše: bohuzialani treningom ze sme misku zobrali ked nezozrala sme ju to nevedeli naucit naraz zozrat....Je to jazvecik a ohromne tvrdohlavy a ma 5 mesiacov
:heh: Trening trval kolko? Dva dni? :joint:
Miska prec, 5 mesacne stena moze dostavat tak 3x denne. V presnych casoch jej ponuknite cast jej krmnej davky, nezerie, hned prec.
To, ze stena nezerie, je problem, ale tym, ze jej zradlo nechavate, to zhorsujete! Inak cast krmnej davky viete skrmit aj pocas dna pri cviceni...
Ale teda velke kopy skor znamenaju, ze zerie vela, alebo to nevie stravit.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod weron » Ned 08.01.2017 7:55

Presne,bud je toho vela alebo velku cast obsahu granul proste nestravi :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod Luu » Pon 16.01.2017 10:41

trenovali sme dlho len je to stena a tvrdohlave a ked nezrala raz dva dni a zacala mi od hladu grcat zlc tak mozem osrat cele treningy s prepacenim a trapenie psa....okrem toho granule uz mala acany ,mapr, timberwolf, potom jedny nemecke co su tam top a nechce ani jedny...co jej chutili jedine boli tie timberwolf lenze potom tie kopy dakujem pekne chodit 2x v noci von ked clovek vstava skoro rano do prace..vykaslali sme sa na granule uplne teraz krmime iba varenym/surovym a surove kosti+ prilohy. robit z psa pokusného kralika uz nebudem a nehovorim kolko penazi to stalo granule + to ze volaktore jej nesadli hnackovala inekcie hned aj lieky a furt cosi... takto sme spokojny aj my aj ona...stolica 2x za den.
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod wer » Pon 16.01.2017 10:47

:heh: trosku si odporujes, nie? :joint: :pac:
Luu píše: Nasa fenka po velmi dlhom vymienani granul /varenej stravy konzerv atd a problemoch na odporucenie veterinara ma byt len na granulach nakolko sa jej vela a casto aj upchavali analne vacky


a teda dufam, ze aj masko bude mat nonstop v miske. hlavne v lete :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod Luu » Pon 16.01.2017 13:24

mila wer !preco by som si mala odporovat ??? problemy boli z vymienani granul..ja som davala aj varene ale veterinar trval iba na granuliach o varenom ani pocut...
tak som spravila tak ako kazal a aj tak boli len dalsie problemy na ktore som sa tu pytala ci stym niekto takisto nema problem neprisla som si pre sproste komentáre a ustipacne poznamky a narazky ! takze ked mi nemas ako poradit iba kritizovat a vysmievat sa tak nekomentuj !
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod moschino » Pon 16.01.2017 13:35

ja dávam Timberwolf a žaidne veľké kopy nemá ani jeden zo psov :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod wer » Pon 16.01.2017 13:37

nevdacna luu. rady si dostala. nabuduce budes o :kak: :ahoj:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod Luu » Pon 16.01.2017 13:46

wer ano dostala a beriem si len tie ktore napisu bez sprostych poznámok typu ci neham maso v miske cely den aj v lete a ktomu 300 vysmievavych smajlikov....to je presne to :kak: maj sa krasne :ahoj:
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod Luu » Pon 16.01.2017 13:50

moschino píše:ja dávam Timberwolf a žaidne veľké kopy nemá ani jeden zo psov :nwm:
ona mala tie vykaly asi tak 2nasobok toho co zjedla...v podstate to uz neriesim robim tak ako to vyhovuje môjmu psovi k jeho spokojnosti..teraz sa to neda ani porovnat a my sa konecne vyspime :zz:
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod moschino » Pon 16.01.2017 14:07

ako môže vysrať viac ako zožerie? :nwm:
ok, tak ste spokojní, však nikto ťa tu nebude nútiť niečim krmiť :nwm:
(mne keď šteňa nežralo, tak som mu granulky kotúľala po zemi, nahaňal ich a zožral. Samozrejme rozdelené do viacerých menších dávok denne)
Offtopic: čo má tvrdohlavosť s tým, koľko žerie?
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod hriva » Pon 16.01.2017 14:19

Z nekvalitných granúl opticky viac vysere jak zožerie :heh: lebo to samy šrot, hovna obrovské nafuknute
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Granule a casta velka stolica (aj v noci)

Poslaťod Luu » Pon 16.01.2017 14:32

Jj ...a mne ich odporucili ako top ...a bohuzial aj boli jedine co mi zozrala ....ale medzitym som sa uz vykaslala na granule len ma to stalo kopa nervov a penazi a kazdy tyzden u veterinara pomaly ....
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15


Späť na Granule a konzervy