Wolf of Wilderness

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Wolf of Wilderness

Poslaťod majus33 » Uto 30.08.2016 10:00

Ahojte, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s týmto krmivom, prípadne ak by mi niekto pomohol zhodnotiť vhodné zloženie pre Akitu. Kŕmila som ju s Trainerom, ale zo dňa na deň mi ich prestala jesť, keď som jej ich aj s niečím zmiešala, tak granule vypľula. preto som jej objednala Wolf of Wilderness, zatiaľ nie je problém, len by som sa chcela uistiť že sú pre ňu vhodné.
http://www.zoohit.sk/shop/akcie/aktualn ... sov/523243
majus33
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Wolf of Wilderness

Poslaťod Katharina321 » Uto 30.08.2016 10:52

Vyskúšaj timber wolf, sú drahé ale kvalitné :) dnes mi došli a mojmu psíkovi chutia. :) Ale myslím si že tvojmu psikovi by stačili purina pro alebo bosch sú fakt kvalitne,keďže ty nemáš psa ktorý je husky alebo proste nejaký druh vlka...
Katharina321
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Wolf of Wilderness

Poslaťod Vikiki22 » Uto 30.08.2016 11:05

Katharina321 píše:Ale myslím si že tvojmu psikovi by stačili purina pro alebo bosch sú fakt kvalitne,keďže ty nemáš psa ktorý je husky alebo proste nejaký druh vlka...

:lol: Naozaj odborná rada... :heh:
Majus, zloženie vyzerá celkom fajn, ak psovi chutia a prospieva mu,nie je problém. :jop:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Wolf of Wilderness

Poslaťod majus33 » Uto 30.08.2016 11:45

Problém som zatiaľ nepostrehla žiadny, chutia jej, :kak: v poriadku, ale prešla som veľa tém na fóre čo sa granulí týka až ma z toho hlava rozbolela :) a veľa krát sa spomínali skryté škodlivé látky, v tomto zložení sú antioxidanty, nie je ale napísané aké, preto sa pýtam, či sa niekto s tým stretol, aby tam nebolo pridané niečo čo tam nepatrí. :smile:
majus33
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Wolf of Wilderness

Poslaťod Slausa » Uto 30.08.2016 12:07

Katharina321 píše: Ale myslím si že tvojmu psikovi by stačili purina pro alebo bosch sú fakt kvalitne,keďže ty nemáš psa ktorý je husky alebo proste nejaký druh vlka...


Offtopic: Toto presuňte do vtipov :haha: :haha: :ach:

Sorry
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487


Späť na Granule a konzervy