Madarska vyzla+NO granule

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Madarska vyzla+NO granule

Poslaťod tomankubik » Pia 01.04.2016 15:14

to lenli: velka vdaka tak som bezal kupil N&D Low Grain DOG Adult Chicken & Pomegranate Hrubý protein 30%, čisté tuky a oleje 18%, hrubá vláknina 2,9%, popel 6,8%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%, Omega-6 3,3%, Omega-3 0,9%, DHA 0,5%, EPA 0,3%, glukosamin 1200 mg/kg, chondroitin 900 mg/kg

a Lola to zjedla celkom s chutou aj ked tie granule su dost velke, ale hovorila mi predavacka ze nebude problem....tak uz len pockam na hovienka ze ake budu
dakujem vsetkym
tomankubik
Nováčik
 
Príspevky: 27

Re: Madarska vyzla+NO granule

Poslaťod tomankubik » Pon 11.04.2016 7:31

zdravim, len rychla otazka, neviete kde sa da v BA, SC pripadne Pezinok kupit ND krmivo? akosi nam skoro doslo. :lol: dik
tomankubik
Nováčik
 
Príspevky: 27

Re: Madarska vyzla+NO granule

Poslaťod lenli » Pon 11.04.2016 8:13

tomankubik píše:zdravim, len rychla otazka, neviete kde sa da v BA, SC pripadne Pezinok kupit ND krmivo? akosi nam skoro doslo. :lol: dik


V Bratislave v Zoodome a to potrebujete okamzite, inak viacere eshopy dodavaju dalsi den.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Madarska vyzla+NO granule

Poslaťod tomankubik » Pon 11.04.2016 8:27

dakujem
tomankubik
Nováčik
 
Príspevky: 27

Re: Madarska vyzla+NO granule

Poslaťod tomankubik » Pon 11.04.2016 22:11

Dakujem lenli ešte raz. Tak kúpil som, fajn obchod, ok prístup. Len žiaľ ceny zodpovedajú nákladom (priestor, sklady, personál, atď.) takže 12kg puppy maxi stalo 52eur a bravčové ucho tuším 1,2.
Apropos nemáte niekto dobrý typ na mlsky ricvicni a tak,zatiaľ som to riešil balíčkami sušeného masa ktoré som si dával na menšie kúsky. A raz som kúpil akúsi odmenu v Lidli. Myslíte že treba veľmi pozerať aj to zloženie mlsiek?

Včera sme prvýkrát kúpali, šampón Tatrapet puppy, zdal sa mi málo ak vôbec parfmovany. Máte niekto skúsenosť? Mne ako laikovi prišiel fajn a stojí cca toľko čo môj sampon,. [emoji12]

Odoslané z Lenovo A3500-FL pomocou Tapatalku
tomankubik
Nováčik
 
Príspevky: 27

Re: Madarska vyzla+NO granule

Poslaťod Sunny » Uto 12.04.2016 8:17

Granule sa oveľa viac oplatí objednávať z netu, sú o hodne lacnejšie. V obchodoch kupujem len keď veľmi súrne treba.
Šampón - vonkajšie psy kúpem šampónom tak raz do roka, na jar, psicu posteľnú tak možno dva krát do roka. A šteňa by som nekúpala vôbec, ak sa teda nevyváľa v niečom "voňavom". Ja používam šampóny značky KW (na teriéra na drsnú srsť, na husky s nejakým olejom tuším, ani neviem, mám ho už večnosť :heh: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Madarska vyzla+NO granule

Poslaťod wer » Uto 12.04.2016 8:38

aj mlsky cez net. :yes: vyjdu lacnejsie a teda - radsej pozerat aj na kvalitu (platit za srot velke peniaze?). alebo vyrabat doma. tu najdes aj recepty a aj spolocne objednavky z eshopov, kde sa mozes pridat a rozdeli sa postovne. :smile:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy