ANNAMAET

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

ANNAMAET

Poslaťod AL75 » Sob 09.01.2016 18:44

Ahoj. Chcel by som sa opytat akej kvality je toto krmivo a ci ma niekto nejake skusenosti. Chcem ho pre 11mes. bulika.

Konkretne Annamaet dog Ultra 32% protein.


Holistická receptúra, prirodzene konzervovaná
Receptúra bez kukurice a pšenice
Kurčatá použité pri výrobe sú chované bez použitia antibiotík a hormónov
Nízky podiel popola, vysoký obsah bielkovín v kuracej a menhadenovej múčke zvyšuje stráviteľnosť bielkovín a optimalizuje aminokyselinový profil
Chelátová forma minerálov – ľahšie využitie a posilnenie imunitného systému
Menhadenový olej (olej z rýb z čeladi sleďovitých) je vynikajúci zdroj omega 3- mastných kyselín
Zapojenie L-karnitínu v metabolizme tukov pomáha udržovať svalovú hmotu a podporuje kognitívne funkcie
Analytické zložky:
Bielkoviny 32%, tuky 20%, vláknina 3%, popol 6,8%, vlhkosť 10%, metabolizovateľná energia 4228 kcal/kg

ZLOŽENIE :

Kuracia múčka , hnedá ryža , kurací tuk ( konzervovaný zmesou tokoferolov prirodzeného pôvodu ( vitamín E ) ) , proso , sušené vajcia , múčka zo sleďov , sušená repná dužina , sušené pivovarské kvasnice , menhadenový olej ( konzervovaný zmesou tokoferolov prirodzeného pôvodu ( vitamín E ) ) , ľanová múčka , mrkva , zeler , petržlen , šalát , žerucha , špenát , lecitín , chlorid sodný , DL - metionín , chlorid draselný , L - lyzín , kyselina propiónová , vitamín E , vitamín C , niacínamid , biotín , vitamín B1 , L - karnitín , D - pantothenan vápenatý , vitamín B2 , vitamín B6 , vitamín A , vitamín B12 , vitamín D3 , kyselina listová , cholinchlorid , chelát zinku , betaín , chelát železa , kvasnice so selénom , chelát medi , chelát mangánu , jodičnan vápenatý .

Kedze po cca 6 mesacnom barfovani nam zacali kozne problemy tak hladam nahradu. Momentalne zme na BRIT CARE dog new PUPPY ale aj ked je stolica pevna a tmava, je jej moc a pes nepribera. Este som uvazoval nad FirstMate High Performance, ale tam udavaju popol az 10 co je asi uz moc.

Ak niekto pozna teda toto krmivo alebo sa moze vyjadrit ku kvalite dajte prosim vediet. Dakujem.
AL75
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: ANNAMAET

Poslaťod lenli » Sob 09.01.2016 22:25

U nas annamaet super ale pre 11 mesacneho by som nesla do ultry - je to moc. Skus extru. Tiez sme mali problem s chudostou u psa a annamaet pomohol, ale v 11 mesiacoch u vacsich plemien byva normal, ze su vychudnuty skade noha z tade ruka, u bulikov neviem ako, ale proste by som isla na to pomaly. Otazka je aj dovod koznych problemov a ci za tym nebola alergia a nesiahnut radsej po bezobilnej rade annamaetu - ta je tiez hodne vyzivna v zmysle vahy.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: ANNAMAET

Poslaťod AL75 » Ned 10.01.2016 11:01

Ja nehovorim ze je chudy. Ma 11mes a 26kg je tak akurat. Hovorim ze z krmiva na ktorom je teraz je velka stolica a nic sa nanho nelepi preto hladam najake ine. Tak vravis ze Annamaet ako znacka krmiva je OK?
AL75
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: ANNAMAET

Poslaťod lenli » Ned 10.01.2016 14:04

AL75 píše:Tak vravis ze Annamaet ako znacka krmiva je OK?


Jj. Ja som myslela, ze ked chces ultru dat, co je najbusenejsia verzia, ze sa ti prave zda chudy. Ak nie tak naozaj len extra. V ultre je uz dost tuku a bielkovin a je to pre psov v riadnej zatazi, nie pre stenata, a vysledkom by mohla byt redsia stolica.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava


Späť na Granule a konzervy