Trainer Natural

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Trainer Natural

Poslaťod Silwuska » Str 27.08.2008 12:08

Ja prave tu skusenost mat budem ale neviem to povedat hned...protoze predtym sme mali puppy mini klasicke a teraz mam puppy mini naturalsky...a po klasickych mal na puppynach strasne kopiska hoviškove...takze za po par pokusoch dam vediet...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trainer Natural

Poslaťod Casey » Str 27.08.2008 12:10

super, dik silwi :aplause:
Casey
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 354
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Trainer Natural

Poslaťod lusy » Str 27.08.2008 12:26

Silwuska píše:...ked ja furt neviem ci on ej medium alebo mini :nwm: :lol:


no tak potkanika by som zaradila medzi mini. :joint:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Trainer Natural

Poslaťod Silwuska » Str 27.08.2008 12:30

No potkan by mohol byt mini...ale co Monty?? :nwm: :jazyk:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trainer Natural

Poslaťod lusy » Str 27.08.2008 12:46

Offtopic: jezinku a to monty je pes??? ja som myslela, ze to vencievas potkana. :lol: :jazyk:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Trainer Natural

Poslaťod Silwuska » Str 27.08.2008 12:47

Offtopic: :nie: to neny pes...to je šašo myšovitý :haha:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trainer Natural

Poslaťod Kyra9 » Str 27.08.2008 18:46

Ahojte, prave som u nas v chovaku kupila Trainer Natural pre bavoracku, tak som zvedava ci jej to sadne. Pre jazvecicku som zobrala fitness puppy mini fish&rice, len bud som slepa alebo nevidim, no vzadu je pisane, ze suroviny: ryza, dehydrovane jahnacie maso, ... no ziadne ryby, tak teraz neviem.
Kyra9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer Natural

Poslaťod Kyra9 » Str 27.08.2008 19:05

Noo, tak to Trainer fitness puppy mini 800g 120 skk a Natural adult medium pollo-riso-aloe vera 3 kg 355 skk. Priznam sa, vobec netusim kolko to priemerne stoji, zatim to idem vyskusat, ked sa to osvedci, bude chutit a kaky budu normalne, tak pozistujem ceny aj inde. Prip. ak chces, napis mi co presne potrebujes a ja tam skocim omrknut cenu a dam ti vediet, aby si sa zbytocne netrepala. Ja to mam na skok od baraku :)
Kyra9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer Natural

Poslaťod Phoebe-lubipapat » Štv 28.08.2008 8:59

Trainer natural puppy medium mame. Krpatej dost chuti a aj davkovanie je celkom nizke. Len to davkovanie, som uz niekde spominala, je pisane tak, ze kolko bude pes vazit v dospelosti. Dost blbe alebo, zeby som to ja zle pochopila? Kuknem este na nete jak to vlastne je. A tazko sa da zohnat. V jednom chovprodukte mi povedali, ze natural je rada namiesto fitness a vdruhom, ze namiesto professional a v inom zase ani nevedeli, ze nieco take je. Takze dost v tom maju zmatok :pac:
Och, nech uz je viiikkeeeend!!
Phoebe-lubipapat
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer Natural

Poslaťod Casey » Štv 28.08.2008 9:19

Trainer Natural nahradil vacsiu cast rady Trainer Professionale ( z tejto rady ostali len daily maxi, daily medium, power fish, energy a senior). Hypoalergenna holisticka rada Trainer Fitness normalne pokracuje......takze tak :lol:
Casey
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 354
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Trainer Natural

Poslaťod Kyra9 » Štv 28.08.2008 10:32

Phoebe-lubipapat píše:Trainer natural puppy medium mame. Krpatej dost chuti a aj davkovanie je celkom nizke. Len to davkovanie, som uz niekde spominala, je pisane tak, ze kolko bude pes vazit v dospelosti. Dost blbe alebo, zeby som to ja zle pochopila? Kuknem este na nete jak to vlastne je. A tazko sa da zohnat. V jednom chovprodukte mi povedali, ze natural je rada namiesto fitness a vdruhom, ze namiesto professional a v inom zase ani nevedeli, ze nieco take je. Takze dost v tom maju zmatok :pac:


Ahoj, vidim, ze si z Blavy, skus chovak na Dolnych Honoch (resp. Podunajske Biskupice) nad novym Tescom, tam to maju. Aj ti poradia, su tam mili a maju aj prehlad :lol:
Kyra9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer Natural

Poslaťod Phoebe-lubipapat » Štv 28.08.2008 11:58

Kyra, dakujem :no: . Ale presne v tom obchode som to zohnala... vlastne som si spomenula, ze mi ho typci spominali na vystave, tak som tam v sobotu vyslala kamosku, poradili jej a vzala mi 3 kg balenie. Tak som bola cela stastna, lebo to bolo na poslednu chvilu. Jedno je ale iste - tohto trainera krpata lubi zo vsetkych granul (co jedla) najviac :jop:
Och, nech uz je viiikkeeeend!!
Phoebe-lubipapat
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer Natural

Poslaťod Kyra9 » Štv 28.08.2008 12:52

No tak to je super, ze chuti. My to ideme o dva tyzdne vyskusat (bo teraz budem mimo SR, tak nech ich mozem sledovat), tak som zvedava, starsej ten natural a stendule jazvecika fitness, tak uvidim ako im sadne a dam potom vediet. :jop: :no: :ahoj:
Kyra9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Bratislava

Re: Trainer Natural

Poslaťod adavra » Štv 28.08.2008 14:24

My sme kupili Trainer Natural Junior 1-8, predtym sme mali 1 vrece baby maxi 1-8. Afganica ma strasne male :kak:. Myslim, ze jej sadli ... troska ozila a dokonca sme ju prichytili ako sa hra s krpatou. Srst sa jej konecne zacala lesknut ako predtym. Po Orijene prijemna zmena :jop: Striedame masove a granulove dni a uz ju ani po masovom neprehana. Pri orijene ju prehnalo aj ryze.
Stendo s Naturalkami nema ziadny problem. Chuti jej, aj ked ona radsej maso :smile:
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: Trainer Natural

Poslaťod Marco Varhol » Štv 28.08.2008 17:42

Ten chovak v Biskupiciach je volako moc chvaleny. No musim kuknut. Naposledy som bol v Zoodome v Ruzinove a podla mna dost slaby vyber. Pripominalo mi to uz nieco bliziace sa k hypermarketu. Konzervy okrem Animondy nic nomalne. Niektore konzervy otras obal dost predrazene ked si precitam zlozenie. Dobre nechapem pri dnesnej ponuke taka slabota.
Mozno je to tym, ze balia koli rucaniu budovy. :no:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy