Keď psík slabo žerie

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Keď psík slabo žerie

Poslaťod Janka87 » Uto 05.01.2016 20:34

Ak tu táto téma už je, tak sa ospravedlňujem. Mám 7 mesačné šteňa nemeckého malého špica a on odmala nebol veľký jedák. Dostával granule, varila som mu a málokedy niečo z toho zjedol na jeden hlt. Je pravda, že som robila tú chybu, že som mu potravu nechala v miske aj pol dňa. A on si sem tam niečo zobol. Teraz sa ho snažím naučiť na nové granule a keď nezje do 10 min, nechám mu iba vodu a potom až večer. Ráno si dal 2 hlty, a večer tiež. Jemu zrejme nevadí, že je hladný.. Inak je to dosť živý psík. Je to mojím začiatočným zlým kŕmením? Doteraz som myslela,že všetky psy sú poriadny jedáci :ua:
Janka87
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Keď psík slabo žerie

Poslaťod vavrena » Uto 05.01.2016 20:46

Nie, občas nebývajú jedáci... Čiže granule veľmi málo, a mäso jedol? Čo si mu varila?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Keď psík slabo žerie

Poslaťod Janka87 » Str 06.01.2016 7:44

To bolo jedno ci granule , ci maso, stale sa toho len tak dotkol. Teraz sa snazim prejst na nove granule a ziadna vyhra..A varila som mu rozne druhy masa so zeleninou ,ryzou al. vlockami. Varit mu budem aj nadalej, len zatial chcem, aby si zvykol aj na tie nove granule a potom to budem striedat.
Janka87
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Keď psík slabo žerie

Poslaťod Bad » Str 06.01.2016 7:56

Janka, můžeš mu zkusit dávat syrové a klidně bez jakýchkoliv příloh, ty mu můžou vadit (mám takového doma, přílohy - pokud vůbec, tak v nepatrném množství a jak co!)
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Keď psík slabo žerie

Poslaťod pigie » Str 06.01.2016 7:57

U nas podobne ako Bad... Vekom sa to o hodne zlepsilo, ale to trvalo roky.... U neho mozno uz aj senilita :heh: Ale mne teda maso s mixovanou zeleninou ani prilohami nechcel. Len surove, len kusove a len hovadzie najlepsie - potom som prechadzala aj na ine typy. Napr. mleteho sa mi nedotkol tiez roky, akehokolvek, aj hovadzieho... Treba skusat... Na nieco sa isto chyti.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Keď psík slabo žerie

Poslaťod Janka87 » Str 06.01.2016 14:43

Ďakujem za rady :no:
Prečítala som si celkom dosť toho o nechuti do jedla u psíkov a zo všetkého mi vychádza skoro len to jedno - BARF. Tak som otvorila mrazničku, dala mu kúsky bravčového s olivovým olejom a nevedel sa ojesť. :lol: Teraz si to už len poriadne preštudovať, aby dostal všetko čo potrebuje. Bude to fuška, no čo preň neurobim :smile:
Janka87
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Keď psík slabo žerie

Poslaťod wer » Str 06.01.2016 16:44

:jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Keď psík slabo žerie

Poslaťod Romance1984 » Sob 23.01.2016 7:51

aby si zvykol aj na tie nove granule a potom to budem striedat.
ติดต่อ gclub
Romance1984
 


Späť na Granule a konzervy