Purina Pro Plan

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod lulubel » Pia 02.08.2013 17:00

Obsahuje vela betakarotenu??? Bola by som nerada, keby z mojej zlatej kokrice bola rysava kokrica! :nie: :ua:
lulubel
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Thalia » Sob 17.08.2013 8:39

Myslím, že je to najlepšie krmivo ;)
Thalia
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod wolverine » Pia 18.10.2013 2:10

extreme píše:Ako je to s tým ProPlanom zo zoofastu? Chovateľské balenie http://www.zoofast.sk/purinaproplanadul ... 14247.html je u nich lacnejšie ako cez Profi Club PP ...


Uz som pisal, ze zoofast drzi na slovenskom eshope najnizsie ceny len koli DPH, ktore je v Polsku 7-10% a nie 20% ako na SVK.
Tovar je dovazany priamo zo skladov v Polsku ku koncovemu zakaznikovi. Aj fakturu ti daju v zlotych :). To je caro zoofastu. Z vlastnych skusenosti vsak viem, ze niektore krmiva si plnia resp. vyrabaju priamo poliaci. Napr. RC alebo Bosch nema "made in Germany" ale "made in EU". Otazkou ostava ci je to vlastne to iste krmivo.
wolverine
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod mirec2308 » Štv 12.12.2013 10:56

Aj my objednávame výlučne len zo stránky ZOOFAST a doteraz klop, klop, všetko bez problémov.
Našu 7 mesačnú labradorku kŕmime PRO PLAN puppy LARGE ROBUST a všetko v najväčšom v poriadku, granule chutia, :kak: bez najmenších problémov stavba tela krásne svalnatá a srsť lesklá.
Takže doteraz žiadne problémy z touto stránkou a bezkonkurenčne najlepšie ceny.
Nedávno nám nejako nevydalo objednanie a minulo sa vrece skôr ako dorazilo druhé, tak sme kúpili trojkilové balenie u veterinára a bolo to úplne to isté, čo sa týka konzistencie, vône... .
To je naša skúsennosť.
mirec2308
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Levice

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Marco Varhol » Štv 12.12.2013 18:17

Thalia: strucne Proplan sa stal typickym hypermarketovym krmivom, ktore maso len ofuklo. V Taliansku stoji pod 30 euro.

PRO PLAN puppy LARGE ROBUST:
Kuracie mäso (18%), pšenica, kukuričný lepok, dehydrované hydinové bielkoviny, kukurica, ryža (7%), živočíšny tuk, rastlinná vláknina, autolysat, sušená repná dužina, dehydrované rybie bielkoviny, sušené vajcia, rybí tuk, minerálne látky, kolostrum (0,1%)

Odpocitaj si vodu a hop necelych 6% kuracieho masa... a krmivo je cisto postavene na psenici a lacnych hydinovych bielkovinach. Toto je najvacsia ryza na tych, ktorych zlozenie vobec nezaujima.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod haff » Pon 23.12.2013 11:58

mám na vás otázku:mirec2308 /wolverine . ako je to z dopravou pri objednávke s zoofastu. myslím na ceny ? na íh stránke som to nejak nepochopil :-( rozvoz robia ako často? budem vďačný za odpoveď :no:
haff
Nováčik
 
Príspevky: 35

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod sarach » Pia 27.12.2013 7:58

haff píše:mám na vás otázku:mirec2308 /wolverine . ako je to z dopravou pri objednávke s zoofastu. myslím na ceny ? na íh stránke som to nejak nepochopil :-( rozvoz robia ako často? budem vďačný za odpoveď :no:


Neviem či je to ešte stále aktuálne, ale ... zoofast má dopravné zadarmo ak je objednávka minimálne 25 eur. Pod 25 eur je dopravné 3,20. :no: Rozvoz ... no je to eshop, takže keď objednáš, oni to vybavia ... niekedy sú dosť rýchly ...
Jedna rada, keď budeš zo zoofastu objednávať granule, prekontroluj si ich pred kuriérom ... viacerí sa sťažovali ... aj ja ...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod haff » Pia 27.12.2013 22:07

ďakujem za odpoveď,vychádzalo mi to tak no nebol som si istý :smile: prekontrolovať ? myslíte obal či nieje poškodený,alebo či prišli správne granule ? ............... :ahoj:
haff
Nováčik
 
Príspevky: 35

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod sarach » Sob 28.12.2013 6:52

Ano. Ja som mala vreco dotrhané a následne pooblepované ich páskou. Len som si to hneď nevšimla, lebo to bolo na spodku vreca. Takže netuším, či v ňom boli granule, čo mali byť, alebo či bola ich váha toľko, koľko mala byť. Viac by si sa dočítal v téme "Skúsenosti s eshopmi", kde bolo viac prípadov. Niektorí už kúpu granúl od nich neriskujú ... :ahoj:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod haff » Sob 28.12.2013 13:48

ešte raz ďakujem za informácie :jop:
haff
Nováčik
 
Príspevky: 35

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod ban » Ned 05.01.2014 21:27

Viacerí tu píšete o Profi cube PP, hľadal som ho na nete, ale našiel som len český, pre občanoch CR. Funguje niečo take aj na Slovensku?
ban
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: SK

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod renqa » Str 12.03.2014 20:33

My máme momentálne lososové pre malé plemená. Celkom mu chutia a zdá sa mi, že aj to zloženie je o niečo lepšie ako pri obyčajnom pro plane. Rozmýšľala som, ale že mu skúsim teraz kúpiť obyčajné alebo tie morčacie. Aké máte s nimi skúsenosti? Chutia psom?
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Marco Varhol » Str 12.03.2014 22:02

Celkom mu chutia a zdá sa mi, že aj to zloženie je o niečo lepšie ako pri obyčajnom pro plane...
A teraz to zlozenie. Ved je to otrasne krmivo. Kukuricne otruby, derivaty a poprasene lososom. Citaj za co platis. Pozri sa na mnozstvo toho lososa. Odpocitaj vodu a mas lacne hypermarketove krmivo. Ani sa necudujem, ze vyroba sa presuva do Madarska. Lacno vyrabat a tvarit sa ako spickove krmivo bez kvality.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod renqa » Štv 13.03.2014 3:07

No keď mám pravdu povedať, tak sa moc v tých zloženiach nevyznám. Chcem len normálne krmivo za normálnu cenu a aby mi to pes aj žral. Trainery mi jesť vôbec nechcel a mal aj problém s vyprázdňovaním a nájsť niečo normálne v podobnej cenovej triede je dosť problém. Ale ak vieš niečo normálne poradiť, tak budem len rada.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Angie a Mia » Pia 04.04.2014 20:26

Pridám aj ja svoju skúsenosť. Vyskúšala som viac značiek granúl , lacné aj drahé, ale žiadne mojej retrieverke dlho nechutili a zasa sme prešli na konzervy, až som vyskúšala proplan a nastala zmena. Ja teraz kupujem lososa, lebo je citlivá na kožu a je to super, papá ich s chuťou.
Práve som objednala senior, lebo už má 8 r. tak uvidíme. Máme aj štena a aj jej dávam pupy a ide sa zblázniť. Pár dní som musela dávať inú značku, kým som stihla objednať vrecia a oni to hneď poznali. A objednávam tiež zo Zoofastu, lebo sú tam najlacnejšie a doprava je zadarmo.
Angie a Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 93
Bydlisko: Viničné

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy