Purina Pro Plan

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod sarach » Sob 16.03.2013 19:59

Amis, to máš 50 na 50. Buď trafíš, alebo nie. Niektorí bez problémov kupujú odtiaľ, a sú spokojní, ja som raz, a už nebudem nikdy. Ono to ťažko povedať / napísať. :nwm:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Patuska » Ned 17.03.2013 12:57

Zavolaj tam nech ti prečítajú šaržu na obale granúl. Ak tam bude IT alebo FR, ber :smile:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod petuska:) » Ned 24.03.2013 10:44

tiez by som chcela proplanky a na zoofaste je super cena ale kamoske raz otial prisli otvori mech a proplany to teda neboli...takze jej dosli nejake ine prebalene granule....teraz mam obavy, ale ze predtym jej prisli v poriadku...tak neviem?stalo sa aj vam nieco podobne?
petuska:)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: pk

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod sarach » Ned 24.03.2013 14:19

petuska:) píše:tiez by som chcela proplanky a na zoofaste je super cena ale kamoske raz otial prisli otvori mech a proplany to teda neboli...takze jej dosli nejake ine prebalene granule....teraz mam obavy, ale ze predtym jej prisli v poriadku...tak neviem?stalo sa aj vam nieco podobne?


Prečítaj si túto tému: viewtopic.php?f=14&t=2837&start=1830
Daj si v nej vyhľadať priamo zoofast, a nájdeš rôzne reakcie. Možno Ti to pomôže. :smile:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Nikkita » Pia 05.04.2013 21:26

Ahojte! Neviete niekto poradit, kde by som kupila konkretne tito granulky? http://krmivo-psy.heureka.cz/pro-plan-d ... on-2-5-kg/ Ale najlepsie v predajni alebo na SK stranke. Pri objednavani z CR mam zle skusenosti, a na SK sranke som ich nenasla. Diky.
Nikkita
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Nitra

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod bat » Pon 06.05.2013 18:33

co hovorite na tieto nove granule?
http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/p ... ice/352858
Zloženie:
losos (15%), pšenica, kukurica, dehydrované kuracie bielkoviny, kukuričné otruby, pšeničný lepok, živočíšny tuk, sušená repná dužina, ryža (4%), autolyzát, minerálne látky, pšeničné otruby, propylénglykol, sušené vajcia, rybí tuk, sladová múka
Prídavné látky:
nutričné prídavné látky:
vitamín A (28.200 IE/kg), vitamín D3 (920 IE/kg), vitamín E (610 IE/kg), vitamín C (220 mg/kg), síran železnatý monohydrát (220 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý (2,9 mg/kg), síran meďnatý pentahydrát (45 mg/kg), síran manganatý monohydrát (90 mg/kg), síran zinočnatý monohydrát (380 mg/kg), seleničitan sodný (0,27 mg/kg)
technologické prídavné látky:
výťažky tokoferolu prírodného pôvodu (40 mg/kg)
bat
Šteniatko
 
Príspevky: 71

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Marco Varhol » Pon 06.05.2013 19:09

V minulosti velky fanda tejto znacky uz dnes mozem len spominat na kvalitu. Nestle priviedlo tuto znacku na pokraj hrozy!
Zloženie:
losos (15%), pšenica, kukurica, dehydrované kuracie bielkoviny, kukuričné otruby :kak: , pšeničný lepok :kak: , živočíšny tuk :pac: , sušená repná dužina, ryža (4%), autolyzát :pac: , minerálne látky, pšeničné otruby :kak: , propylénglykol :pac: , sušené vajcia, rybí tuk, sladová múka

Teda to je brutal produkt.

Propylenglykol to uz im fakt hrabe!
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod bat » Pon 06.05.2013 19:44

ved to,ja som myslela,ze purina vyraba dobre granule,ale ked som toto videla,tak to je nieco :kak:
bat
Šteniatko
 
Príspevky: 71

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Dzana » Uto 07.05.2013 10:54

My tiez krmime aj Purinou a nasa kocka je s nou spokojna. Nemame sancu chodit do Madarska, ale dobre ceny su aj na www.krmivoplus.sk - dokonca po prvej objednavke nam poslali kupon na zlavu na dalsiu objednavku, takze v pohode. ked to porovnam s petcentrom - no asi o 20% je to lacnejsie. :no:
Dzana
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Dzana » Uto 07.05.2013 11:01

Inak videli ste ze ZOOFAST sa riadi polskymi pravami? cize preto oni predavaju aj veterinarne lieciva... my sme tiez od nich raz objednali carna.. ale carna vyzeraju inak. mala som pocit akokeby to tam pancovali, hrozne. rovno som to vyhodila a radsej kupim u slovenskeho dovozcu, aj ked niekedy mozno drahsie, ale minimalne zlozenie sedi. celkom sa nam aj www.krmivoplus.sk osvedcilo, tam sme aspon kupon na zlavu dostali po prvej objednavke. ale z polska uz asi nikdy viac...
Dzana
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod 733thunder » Ned 19.05.2013 8:45

Prajem pekne nedelne dopoludnie. Prosim vas,ake pro plany su vhodne pre labradora? robust alebo atletic? Predsa len,je to povodne polovne plemeno.Tak si myslim ze skor atletic,alebo sa pletiem? Za odpoved vopred dakujem. :ahoj:
733thunder
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod estix » Štv 23.05.2013 19:43

neviem ako ostatni, ale ja by som tej stranke www.zzofast.sk velmi neveril, hoci maju dobre ceny a dopravu zadarmo :hmm:
Ked som si porovnal zlozenie Purina Pro Plan Dog Adult Sensitive Salmon 14 kg a ich produktu PURINA PRO PLAN Adult Sensitive Salmon & Rice 14kg, tak na prvy pohlad si clovek vsimne, ze z ich nazvu vypadlo slovko "Dog", cize asi to ich krmivo nebude velmi vhodne pre psov :no: a aj ked som porovnaval zlozenie, tak v originalnej Proplanke je losos a ryza po 22% a v tom polskom je losos 20% a ryza 11% a ostatne "drobnosti sa mi nechcelo porovnavat
a ked som na ich stranke pri doprave nasiel toto:
-Osobné prevzatie v sklade CENSORED 703, 32-002 Węgrzce Wlk. POĽSKO
tak som hned vedel, preco tu niektori prispievatelia pisali, ze tie granule zo zoofastu mali ulne inu farbu, vonu a tvar a psy ze z nich hnackovali :au:
estix
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod pimpa » Sob 01.06.2013 10:15

Nikkita píše:Ahojte! Neviete niekto poradit, kde by som kupila konkretne tito granulky? http://krmivo-psy.heureka.cz/pro-plan-d ... on-2-5-kg/ Ale najlepsie v predajni alebo na SK stranke. Pri objednavani z CR mam zle skusenosti, a na SK sranke som ich nenasla. Diky.

tu maju 700g ale isto sa bude dat aj vacsie. aspon ja mam len a len dobre skusenosti :yes: http://www.atos-dog.sk/product/pro-plan ... almon-rice
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Marco Varhol » Ned 02.06.2013 10:29

losos a ryza po 22% a v tom polskom je losos 20% a ryza 11%... Bohuzial toto nie je pravda musis si odpocitat vodu a potom zistis ze to mas poprasene lososom. Toto je vsak jedina kvalitna zivocisna zlozka v krmive. To ostatne dehydrované bielkoviny z lososa a hydrolyzované vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu je len ukazka toho ako Nestle likviduje vlastnu znacku takymto odpadom v krmive. Tak za toto je niekto ochodny dat 30ci 40euro? :pac:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod extreme » Str 31.07.2013 21:37

Ako je to s tým ProPlanom zo zoofastu? Chovateľské balenie http://www.zoofast.sk/purinaproplanadul ... 14247.html je u nich lacnejšie ako cez Profi Club PP ...
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy