Purina Pro Plan

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod renqa » Sob 05.04.2014 13:52

Neviete mi niekto povedať, či je v pro plane bht? Môjmu už tie morčacie nejak nechutia, tak som skúsila kúpiť narýchlo fitmin u nás v chováku, ale po zistení, že je konzervovaný pomocou bht som dosť sklamaná. :ua:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Rozdiel Purina Pro Plan

Poslaťod dzvondy » Pon 07.04.2014 22:32

http://www.zoofast.sk/purinaproplanadul ... 14245.html
http://www.zoofast.sk/purinaproplanadul ... -1003.html

Zdravím, ja by som sa chcel informovať, či viete, či je nejaký rozdiel medzi týmito dvoma krmiva (teda okrem ceny, hmotnosti a obalu). Lebo najpredávanejšie Puriny sú v tých čiernych obaloch (14kg), ktoré ale vychádzajú cenovo drahšie na kilo až o 30centov. Predsa, v tom obale to vyzerá ako keby to boli úplne iné granule, ale pritom názov je ten istý.

A co sa týka kvality, ako by ste zoradili tieto tri produkty (značky) od najlepšieho po najhorší: Royal Canin, Purina Pro Plan, Brit

Ďakujem :hi:
dzvondy
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod clupko » Uto 08.04.2014 10:15

pokial viem, je rozdiel len v baleni. vacsie balenie je "chovatelske", vyhodnejsie.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Marco Varhol » Uto 08.04.2014 18:26

Vyroba sa postupne prenasa do Madarska. A materska firma si bude robit rozvozy sama. Kvalita je otrasna, ale aspon ziju zo znacky. Kde je dobry stary Proplan?
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod alma » Uto 15.04.2014 9:30

Granulami Pro plan (Athletic Large a Original) kŕmim asi 5 mesiacov mojich NO. je to prvé krmivo po ktorých nieje moja čierna ovčiačka ryšavá a nemá lupiny!!! prešli sme asi 10 krmivami no stále bola ako líška a srsť veľmi riedka. aj napriek zlým recenziám na toto krmivo mojim psom sadli a v prípade žiadnych problémov nehodlám meniť. sem tam dostávajú aj surové mäso a kosti a každý deň pridávam lososový olej (na jar a na jeseň kupujem 1 balenie Canvit H50). srsť je nádherná lesklá, hustá a na chvoste 2 násobný objem ako veverica :lol: . výsledok zmeny krmiva som postrehla už po mesiaci kedy zmizli lupiny a srsť bola jemnejšia :jop: čo sa týka dávky na vreci je 380-480g na 25-35 kg psa ja dávam 200g na deň čo úplne postačuje pri plnej dávke by bola ako medveď. kŕmenie (0,50E/deň) s prídavkom oleja a občas mäsa (0,70E/deň) :smile:
alma
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod WarLord » Ned 12.10.2014 16:01

Tieto granule uz nikdy viac a ani ziadne granule od puriny :kak: Krmil som s nimi steniakto americkeho stafforda a stena nepriberalo vobec malo aj trochu podvahu... 10 dni uz davam granule calibra a stena viditelne pribralo na vahu aku ma mat... Nevravim o tom ze z Puriny Pro Plan nebolo nikdy najedene... Nikdy viac uz len Calibra
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
WarLord
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Košický kraj

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod Aris » Štv 19.05.2016 21:37

Ako je natom momentálne Purina Pro Plan? Patrí ešte medzi kvalitnejšie granule či už ani nie? Hľadám niečo len ako doplnok k BARFu, čiže tak na kŕmenie raz za dva týždne.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Purina Pro Plan

Poslaťod hriva » Pia 20.05.2016 12:19

Na kŕmenie raz za dva týždne to stačí... Ale kvalita uz neni co bývala
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy