Tak toto ma dnes dostalo - Krmivo z Mountfieldu

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Tak toto ma dnes dostalo - Krmivo z Mountfieldu

Poslaťod adwe » Štv 13.11.2014 23:26

Vážení zákazníci,

… vetrí Váš pes, keď idete okolo predajne Mountfieldu? Nečudujte sa. Vysvetlíme Vám prečo.

V minulosti sme na Vaše želanie rozšírili náš sortiment pre psov a mačky o krmivo štandardnej kvality Carnis. Najprv sme opatrne našľapovali, pretože sme nevedeli, aký bude záujem Vás, našich zákazníkov. Dopyt po krmive však prevýšil naše očakávania (v našich 17 Mountfield centrách sme za rok 2014 predali takmer 12,5 mil. kilogramov) :heh: a naplnil náš pôvodný zámer – umožniť všetkým našim zákazníkom (1,5 milióna) nakupovať to, čo je inde také predražené. Predaj krmiva totiž chápeme ako špeciálnu službu svojim zákazníkom.

Sme radi, že Vám teraz môžeme predstaviť absolútnu novinku, PRÉMIOVÉ krmivo pre psov a mačky VIVAVITA. Trvalo 8 mesiacov, než sme dohodli podmienky s renomovanou talianskou spoločnosťou MONGE, výrobcom VIVAVITA, a mohli rozšíriť našu špeciálnu službu pre Vás. Veríme, že budete opäť spokojní.
Navyše pri nákupe v e-shope nad 20 € DOPRAVA ZADARMO
Prémiové krmivo VIVAVITA Vám ponúkame za skvelé CENY, presvedčte sa v malej ukážke:
Krmivo Predajná cena Akciová cena
Granule pre dospelých psov 15 kg 42,20 € 16,60 €
Granule pre šteňatá 15 kg 48,80 € 19,70 €
Granule pre aktívnych psov 15 kg 52,40 € 21,80 €
Granule pre mačiatka 1,5 kg 11,20 € 4,75 €
Granule pre domáce mačky 1,5 kg 10,45 € 4,00 €
Granule pre kastrované mačky 1,5 kg 9,10 € 3,65 €

Takze nech uz su horeuvedene krmiva akokolvek chutne a vyzivne :lol: podme k tomu predaju.... 12,5 miliona kg predaneho krmiva za rok v SR je asi 830 000ks 15kg vriec. Ak vychadzam z informacii, ktore som vygooglil, v SR mame asi 500 000 psov (velkych aj malych). Dovolim si tvrdit, ze 2/3 su mensi psi. Jeden velky pes zje 1ks 15kg vreca priblizne za 1 mesiac (ak je krmeny iba krmivom).
Nechce sa mi to tu vsetko rozpisovat no z clanku mi vychadza ze nezname krmivo ktore tam predavaju zeru skoro vsetci psi v SR a ostatnych dalsich 100 znaciek (znamych aj menej znamych) na trhu sa predava len v malom mnozstve (citaj skoro nic). To naozaj si myslia ze zerieme travu? Asi hej no potom nepotrebujeme ani ich kosacky...

Nehovoriac uz o tzv. zlave, ktoru su nam ochotni dat...Ak niekto predava 15kg vrece za 16€, aka je asi kvalita ked na nom este zarobi....a ze normalne stoji 40€ :joint:
adwe
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Tak toto ma dnes dostalo - Krmivo z Mountfieldu

Poslaťod Marco Varhol » Sob 15.11.2014 1:54

Neboj hlupakov nachytaju dost. A teraz blizsie k tymto hnojivam. Monge je taliansky vyrobca ku ktoremu presli po uspechu so srbskym krmivom od Farmina. Ich hnoj uspesne predavali skoro rok.
A teraz k tejto dalsej privat label od Mountfieldu. Toto ma vsetky znaky klamlivej reklamy! :joint:
Je to copy Special Dog, ktory ma nasledovne zlozenie: Cereali, carni e derivati (pollo min. 5%), sottoprodotti di origine vegetale (polpa di barbabietola), oli e grassi, estratti di proteine vegetali, pesci e
sottoprodotti dei pesci, F.O.S. (Frutto-oligosaccaridi), Yucca Schidigera, sostanze minerali.
Predava sa bez zlavy napr. v 20kg baleni MOC za 17 euro a v 15kg baleni 14-17 euro. Najdrahsie krmivo, ktore vyrabaju sa predava cca za 35 euro/15kg zn. Monge speciality line.
Ak si zadate vyrobu tohto hnojiva tak ponuky su od 5-6 eur/15kg. Chlapci z Mounfieldu pokracuju vo svojom uspesnom predaji... :haha: Lutujem tych psov a macky!
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Tak toto ma dnes dostalo - Krmivo z Mountfieldu

Poslaťod adwe » Ned 16.11.2014 23:03

Tak to teda je klamlivá reklama! Najhoršie na tom je že sa s ňou stretávame skoro všade a netreba veriť všetkému čo sa nám snažia vtlačiť do hlavy a trochu aj rozmýšlať.
V dnešnej dobe sa veľa predajcov snaží tlačiť stále nové a nové veci na už aj tak preplnený trh, viď napr. Mountfield, pred pár rokmi by ste tam hľadali krmivo pre psov márne. Ale tržby mu uchmatli iní predajcovia záhradnej techniky, tak sa už hrabe inde...najnovšie už predávajú aj víno...V NAY už kúpite záhradnú techniku, čakám kedy tam dorazí krmivo pre psov... :lol:
Keby prri tom aspoň tak neklamali...tvrdia, že je to kvalitné krmivo (prémiové) a že nám ho predávajú za akciovú cenu o 60% nižšiu? Len aby sme my boli spokojní :jop:
Ďalšia vec je že dnes už si veľa dovozcov krmív píše o dovážaných krmivách že sú prémiové alebo dokonca superprémiové, ale podľa čoho? Veľakrát len umelo navyšujú hodnotu krmiva, ktorú to krmivo zjavne nemá...
adwe
Okoloidúci
 
Príspevky: 5


Späť na Granule a konzervy