výživa psov -psi šprintéri-

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

výživa psov -psi šprintéri-

Poslaťod Dominika.Sz » Pon 03.11.2014 21:26

Zdravím, mám do školy spraviť seminárku o výžive psov pri rôznej fyzickej záťaži, konkrétne psi-šprintéri, takže COURSING a pod .Mohli by ste mi prosím povedať, čím kŕmite? Konkrétne granule .Čo naviac potrebuje taký pes oproti nezaťaženému psovi? Za všetky príspekvky ďakujem :smile:
Dominika.Sz
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: výživa psov -psi šprintéri-

Poslaťod Marco Varhol » Pon 03.11.2014 22:15

Dominika.Sz píše:Zdravím, mám do školy spraviť seminárku o výžive psov pri rôznej fyzickej záťaži, konkrétne psi-šprintéri, takže COURSING a pod .Mohli by ste mi prosím povedať, čím kŕmite? Konkrétne granule .Čo naviac potrebuje taký pes oproti nezaťaženému psovi? Za všetky príspekvky ďakujem :smile:


Najskor si precitaj toto: http://www.gvfrrc.org/pdf%20files/articles/FEEDING%20SIGHTHOUNDS%20by%20Laurie%20Soutar.pdf
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: výživa psov -psi šprintéri-

Poslaťod x_mary » Pia 27.03.2015 1:48

Dominika.Sz píše:Zdravím, mám do školy spraviť seminárku o výžive psov pri rôznej fyzickej záťaži, konkrétne psi-šprintéri, takže COURSING a pod .Mohli by ste mi prosím povedať, čím kŕmite? Konkrétne granule .Čo naviac potrebuje taký pes oproti nezaťaženému psovi? Za všetky príspekvky ďakujem :smile:


aj ked to už asi nei je aktuálne, aj na túto tému, ale skôr všeobecne o výživových zložkách bolo v časopise "Psí sporty" v poslednom čísle. Na obalke boli severania, a nadpis neičo so Šediváčkovým longom :fizel:

Môžem to oscanovať ak by bol zaujem
Mary + Buddy
x_mary
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 287
Bydlisko: Bratislava, Stare Mesto

Re: výživa psov -psi šprintéri-

Poslaťod deny » Sob 11.04.2015 19:28

z mojej strany by bol, ak budeš taká dobrá :yes:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: výživa psov -psi šprintéri-

Poslaťod x_mary » Sob 11.04.2015 21:11

juuuj :lol: už som to niekam založila ... ale spravím ... hned ako ho nájdem :angel:
Mary + Buddy
x_mary
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 287
Bydlisko: Bratislava, Stare Mesto

Re: výživa psov -psi šprintéri-

Poslaťod deny » Sob 11.04.2015 21:20

To tak, keď nesledujem všetko naraz . A pozerám, že aký dátum tohto tvojho príspevku, či to nie je nejaký starší dátum a to je koniec marca, to je v rámci normy :ha: . Ak si teda nájdeš čas, tak to bude super :jop:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK


Re: výživa psov -psi šprintéri-

Poslaťod deny » Str 15.04.2015 21:15

obrázky mi nezobrazuje, ani linky mi nejdú, je chyba len u mňa? :nwm:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK



Späť na Granule a konzervy