Ako"naučiť"psa jesť

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Ako"naučiť"psa jesť

Poslaťod _Elinka_ » Pia 09.05.2014 20:52

no tak tá cena kebyze je fakt tak nízka,tak to by bolo super.. lebo toľko penazí minúť mesačne na granule a konzervy je na takeho krpca myslim dost...a milionárka niesom :lol: co sa tyka tych kosti.aj keby ich mohla jest...asi by som sa bála ich dať lebo ajtak je extrémne háklivá a hocičo a sme v priemere skoro 2x do mesiaca u veterinára s nejakym problémom..minule mi za 5 hodín cez noc zvracala 20x :ua: potom usny svrab, teplota, kliest..a bla bla bla...mám ju od decembra a už som na ňu minula minimálne 800€ :pac: ale je o ňu postarané na 110%..takže mi to až tak nevadí, je to moje malé bábo :jazyk:
Obrázok
_Elinka_
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32

Re: Ako"naučiť"psa jesť

Poslaťod katkariinka » Pia 09.05.2014 20:57

Zacnes maskom, ked si zvykne, das malicky kusok kosti a takto postupne zistite co a ako.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Ako"naučiť"psa jesť

Poslaťod Snezienka123 » Sob 10.05.2014 0:58

Ja som začala hneď bez prechodu, dávam ráno mäso (kuracie, hovädzie, ryby) s prílohami a doplnkami, večer iba mäsové kosti (najčastejšie a najobľúbenejšie sú kuracie krky a krídla). Morku a zajaca veľmi nechce, bravčové dávam zatiaľ minimálne.
Začínala som pri 3% váhy psa, no skončili sme pri vyššej dávke, lebo jej to bolo málo.
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako"naučiť"psa jesť

Poslaťod _Elinka_ » Sob 10.05.2014 9:44

Takze denna davka ma byt cca 3% z hmotnosti psa??? teda k zaciatku,casom asi zistim sama kolko..ci je to dost ci nie
Obrázok
_Elinka_
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy