WELLCAN GOLD

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

WELLCAN GOLD

Poslaťod janka6179 » Štv 27.03.2014 15:57

Ma niekto z Vas skusenosti s takymito granulami? WELLCAN GOLD PUPPY MAXI 27/16 15kg Chicken and Rice kuracie mäso a ryža
janka6179
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: WELLCAN GOLD

Poslaťod Marco Varhol » Štv 27.03.2014 21:26

Zle polozena otazka. Skusenosti? Ved je to privat label, ktory vyrobca v Holandsku pod roznymi nalepkami predava za 8 euro/15kg. U nas to bude urcite super premium s neuveritelnym mnozstvom masa a za neuveritelne nizku cenu. :aaa:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: WELLCAN GOLD

Poslaťod janka6179 » Pia 28.03.2014 7:30

Aha,no super.Dakujem za odpoved.Hladam akymi granulami mam zacat krmit svojho 2 mesacneho bernacika a nahodou som natrafila na tieto aj ked mi bola podozriva cena za balenie a zlozenie.Prosim vedeli by ste mi poradit akymi granulami mame zacat aby sme mu dali to najlepsie ako zaklad doteraz u povodneho majitela granulami krmený nebol.Uz som sa sice tu na fore pytala ale nik mi neodpovedal.Je taky obrovsky vyber krmiv ze mam z toho chaos v hlave a nic som nevybrala.Poradite mi prosim?!
janka6179
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: WELLCAN GOLD

Poslaťod Marco Varhol » Pia 28.03.2014 8:42

Do 20 mesiacov minimalne mu treba poskytnut kvalitnu stravu s podporou chondroprotektiv. Aj ked toto plemeno nie velmi vyberave, v tejto faze rastu je nutne mu ponuknut krmivo kde dusikate latky maju hodnoty niekde medzi 28-30%
a 8-10 mesiaci prechod na 26-27%. Je to z dovodu mozneho rychleho vytiahnutia (vysoky rast). Okrem ziv. zlozky potrebuje viacej uhlohydratov a vlakniny. Vyber si nejake krmiva co mas dostupne a skusim vybrat nieco vhodne.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: WELLCAN GOLD

Poslaťod janka6179 » Pia 28.03.2014 8:57

No ono mi na cene az tak nezalezi len mam niekolko typov a neviem z nich vybrat.velmi by ste mi pomohli.
ACANA PUPPY LARGE BREED
EMINENT
EUKANUBA
NUTRA GOLD
TRAINER
TASTE OF THE WILD
Ale nebrani sa aj keby ste mi poradili nieco ine pokial by to bolo vhodnejsie.Dakujem velmi pekne.Mame ho uz tyzden doma a uz je najvyssi cas zacat s granulovanim.
janka6179
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: WELLCAN GOLD

Poslaťod Marco Varhol » Sob 29.03.2014 8:40

Eminent nie je krmivo pre psov a ostatne je v pohode. Len si skontroluj hodnoty v analyze.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: WELLCAN GOLD

Poslaťod janka6179 » Sob 29.03.2014 11:31

Dakujem za odpoved ,rozhodla som sa pre Acana puppy large breed.Snad mu budu chutit. :no:
janka6179
Okoloidúci
 
Príspevky: 5


Späť na Granule a konzervy