Sam's Field

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Sam's Field

Poslaťod Šaňo » Sob 13.09.2014 21:03

ďakujem, on mi to vyriešil tým, že druhú vzorku sam´s field odignoroval. aj tak sa mi barking heads páčili viac aj na pohľad, aj na omak. takže to skúsim s menším balením, jednak uvidím, ako sadnú a či ho po týždni neomrzia a jednak teda budem za ten čas ešte študovať granulové témy, lebo keby som mala čakať s výberom a objednaním niečoho, kým si to naštudujem, tak by mi dovtedy umrel od hladu :lol:
Šaňo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Žilina

Re: Sam's Field

Poslaťod RudoCH » Štv 15.03.2018 10:49

Zdravim,dnes som kupil toto premium krmivo ako nahradu za royalky ktore som daval 8 rokov mojmu jackovi.Chcel by som len poradit ci je to kvalitou lepsie ako royal ktore som mu kupoval doteraz alebo len zase marketingovy trik.Je uz starsi tak by som mu chcel kupovat nieco kvalitne nech sa nam dozije co najdlhsie :)Cital som uz tolko ze neviem co uz je kvalitne a co nie kedze sa tu ludia stale hadaju na tuto temu pomaly pri kazdom krmive.Kupil som kuracie a maju aj jahnacie.
RudoCH
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Sam's Field

Poslaťod lenli » Štv 15.03.2018 20:10

Oproti royalu je to urcite krok vpred najme co sa tyka konzervacie, ale aj obsahu masa. Ale pravdaze su aj lepsie. Zalezi co ti sadne cenovo a co sadne psikovi.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Sam's Field

Poslaťod RudoCH » Štv 15.03.2018 20:20

Len nemozem pochopit ako krmivo ktore je oznacovane za superpremiove je lacnejsie ako royal za ktore som platil do 6 eur kilo a sams ktore by mali byt kvalitnejsie len 3.50 za kilo.
RudoCH
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Sam's Field

Poslaťod Slausa » Štv 15.03.2018 20:36

U royalu platíš hlavne za reklamu a 'popularitu' krmiva
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1479

Re: Sam's Field

Poslaťod lenli » Štv 15.03.2018 20:46

To mas ako s ludskymi potravinami. Ziju z reklamy a povesti - kedysi bol royal super, aj eukanuba ale to uz je davno. Kupili ich nadnarodne firmy a postupne sa zlozenie zhorsovalo. A kolki studuju pri kupe kazdeho vreca zlozenie resp. vobec studuju zlozenie? A co sa tyka oznacenia premiove, super premiove, atd. tak toto nie je nikde v predpisoch kedy sa tak krmivo moze oznacit - je to len trik na cloveka.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Sam's Field

Poslaťod RudoCH » Štv 15.03.2018 21:38

Niekde som sa docital ze to je rovnaky vyrobca ako aj brit.Aky je tam rozdiel ? Mam moznost kupovat aj brit premium.Rozmyslal som aj nad acanou ale u nas to nikto nepredava kedze to je drahe krmivo.
RudoCH
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Sam's Field

Poslaťod Elis » Štv 15.03.2018 21:51

RudoCH píše:Niekde som sa docital ze to je rovnaky vyrobca ako aj brit


ano, delaji se -ve stejne tovarne.
jestli brit -tak brit care - ne ten modry, premium.

ani SF ani BC nejsou uplna spicka - delaji se z masokostních moucek, ale je to dobry prechod z RC.
Jestli 8 let zral jen RC -opatrne s temi prechody, nemel bys mu dat uplne ze top granule, to by byl velky skok.

osobne bych ten pytel SF zkusila a uvidíš, jak bude pes reagovat.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Sam's Field

Poslaťod RudoCH » Štv 15.03.2018 22:03

Tak ono asi ziadne krmivo nie je dokonale len uz neviem comu verit.Teraz ked pozeram jednu znacku za druhou tak ani nemozem uverit tomu kolko toho je a kolko druhov dokaze ten vyrobca ponukat.Zatial dakujem a ak ma niekto skusenosti s krmivom prosim napiste.
RudoCH
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy