ESSENTIAL

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: ESSENTIAL

Poslaťod lenli » Str 19.03.2014 9:25

Bad píše:No dle naší vyhlášky jsou popel a vláknina (zvlášť, ne dohromady) povinně deklarované znaky - to máš z pytle?


Jj, priamo z vreca - toto je foto zo Superior kde to je 8% (podciarknute cervenou):
Obrázok

Obrázok

A v cestine na tom istom vreci uz len popelovina, vlakninu nikde neuvadzaju:
Obrázok
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: ESSENTIAL

Poslaťod Bad » Str 19.03.2014 9:46

A teď jsme se dívala na jakýsi katalog E. a tam je, pravda v češtině, uveden termín "minerální látky" (k témže procentům), což je tuším popel, vláknina uvedena není....tož :nwm:, nejspíš zahodit údaje a řídit se psem
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: ESSENTIAL

Poslaťod Marco Varhol » Str 19.03.2014 14:01

Toto len dokazuje to co o tomto privat label krmive si myslim. Skupina obchodnikov si da vyrobit krmivo, pricom si nedokaze ani spravne uviest povinne deklarovane polozky na vreci. crude ash & fibre 8%. Uz len zmiesat tieto dve polozky je dokazom o neprofesionalite ludi co si toto krmivo dalo vyrobit. :haha:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: ESSENTIAL

Poslaťod lenli » Pon 08.09.2014 11:55

Ak niekto krmite tak upozornujem, ze od 15.9. by mali ist ceny hore cca o 100Kc - podla informacie od ceskeho dovozcu kvoli osilneniu britskej libry, dohvie ako to bude v Eurach.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: ESSENTIAL

Poslaťod Marco Varhol » Pon 08.09.2014 16:55

Neviem co sledujes ale britska libra koli Skotsku prepada.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: ESSENTIAL

Poslaťod lenli » Pon 08.09.2014 19:33

Marco Varhol píše:Neviem co sledujes ale britska libra koli Skotsku prepada.


Ja nic nesledujem len posuvam dalej info od dovozcu a to bolo taketo.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: ESSENTIAL

Poslaťod certovsky » Str 06.01.2016 17:25

Velka spokojnost, psiskovy chutia neskutocne a su to jedny z mala po ktorych nehnackuje ked ma cele jedlo granulove.. Normalne zerie barf, granule len za odmenu, alebo teda ked nemam rozmrazene maso tak ma granule..
certovsky
Šteniatko
 
Príspevky: 52

Re: ESSENTIAL

Poslaťod Denira » Str 13.01.2016 11:54

My sme nadmieru spokojni. Dovtedy maval hnacky a po prejdeni na tieto granule bez problemov, psovi velmi chutia (najviac asi tie s prichutou ryb).
Denira
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: ESSENTIAL

Poslaťod eviku53 » Pon 02.05.2016 10:15

Dobrý deň,
chcem sa spytat ci sa niekto stretol s opacne vytlacenym balenim.Cez internetoveho predajcu v sk som si objednala 12,5 kg balenie tychto granuli Essential foods the beginning, large breed. Moze u originalneho balenia byt pripad, ze je opacne nasackovane? Ked odstrihnem podla vyznaceneho vrch, tak musim otocit cele vrece akoby dolu hlavou. Neviem ci som to dobre opisala, a ci toto opacne nasackovanie nieco neznamena (napr.ze to nie je original)
Dakujem za radu. Mozno sa vam to bude zdat nepodstatne, ale som buduci majitel psika (za 3 tyzdne ideme ponho k chovatelovi) a chcem sa vyvarovat chyb. Majitelka psika nam tieto granule poradila, a aj som u nej videla to krmivo, ale jej 12,5 kg sacok bol vytlaceny normalne a nie dolu hlavou.
eviku53
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy