Fun Dog

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Fun Dog

Poslaťod Retuska » Uto 05.03.2013 17:10

co vravite na tieto granule?su obrovske zlo ci sa daju?

http://www.mountfield.sk/fun-dog-lamb-1 ... M1002.html
poprosim nazor tych co nekrmia svojich 100eurovymi ranulkami ;) ja davam ranule max za hrst denne takze to nieje hlavna potrva a doteraz som krmila eminentom
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod Mackie » Uto 05.03.2013 19:14

Ako cloveku vobec napadne, ze taketo granule by mohli byt dobre? Pre psa?
Ked uz nic ine, aspon ta cena dava jasne najavo, ze 6 eur za 10 kil "niecoho" je adekvatna tak pre vrece odpadu, nie krmiva pre psa. Ale ono v podstate od toho Eminentu sa to asi ani velmi nelisi.

Ak davas tych granuli za hrst, tak balenie ti vydrzi kolko, 2 roky? Aj z takehoto pohladu ti je luto dat 100 eur? Nehovoriac o tom, ze ani slusne granule tolko nestoja, ale ovela menej?

Ale teda k otazke, nie nedaju sa, je to odpad, ruky prec.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod bela2001 » Uto 05.03.2013 19:26

eminent je od tohoto lepsi trochu,ved tady je len mäsova mucka,ktora je az na 3. mieste!! a na 4. mieste je dalsia mäsova mucka,ktorej tam je IBA 5 % !!!!
To urcite nekupuj! :kak:
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod Marco Varhol » Str 06.03.2013 14:12

Strucne a jasne povedane je jedno velke :kak: Nebezpecny srot aj pre hydinu!
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod Exor » Str 06.03.2013 14:31

Retuska, ssi sa ti nechce prelistovať si staršie témy, ale je tu pár krmív, kde by si vedela kúpiť neškodnú triedu granúl v cene okolo 30€. Píšem neškodnú preto, lebo to krmivo zdraviu asi neprospeje. Keď dávaš fakt iba za hrsť denne, kúp hocičo iné, bude to lepšie. :ahoj:
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod Retuska » Sob 09.03.2013 15:52

listovala som,studovala som aj starsie temy,ale tieto granule som tu nenasla.zaujimali ma konkretne tieto,kedze su v akcii a niekto nvm na akejs tranke ich celkom pochvaloval :)
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod sarach » Sob 09.03.2013 16:46

Ako ich môže niekto pochvaľovať? Veď sa stačí pozrieť na zloženie. Je to hádam ešte horšie ako tie supermarketové. Aj v Pedigree som čítala aspoň nejaké to malé percento mäsa a vedľajších produktov. Tu sú samé múčky a ako prvá zložka kukurica. Netvrdím, že mu máš kúpiť niečo mega drahé, ak píšeš, že to nieje jeho hlavné krmivo, ale aspoň nejaké to mäso nech to obsahuje...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod bela2001 » Sob 09.03.2013 16:54

ved to mozes zrovna kupi Tesco granule a nie sa tu pytat na ne
precitaj si co by mal pes jest a potom zlozenie ,porovnaj a potom pis ze su dobre pre psa
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod Patuska » Sob 09.03.2013 16:59

dobré pre peňaženku či psa? :heh:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod Retuska » Ned 10.03.2013 14:50

bela,ja som netvrdila ze su dobre ale soms aradila na zakalde tohoz e to niekto vravel!tak sa skludni...
ale vidim ze tieto asi fakt neisu naj :) nevadi pozriem ine,ale mnohi aj na Eminenty vraveli aky humus a pritom nasa s tym nema absolutne ziaden problem :)
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod bela2001 » Ned 10.03.2013 15:01

no keby si sa najprv pozrela na zlozenie,tak to musi kazdy vidiet,ze su velmi zle a este sa aj na to pytas.
Ved ano,nemala s nimi problem,len keby to jedla stale,tak by mala problem,ved to su same obilniny v tych granuliach
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod rybicka » Ned 07.07.2013 16:32

Mounfield ponuka este jedny granule. Ja som o nich nikdy nepocula http://www.mountfield.cz/carnis-polomek ... M1008.html zvlastne je, ze pri 2kg baleni sa pise uplne inak zlozenie ako pri 10kg baleni
http://www.mountfield.cz/carnis-granule ... M1012.html
zvlastne je, ze pri 2kg baleni je "az" 14% masa a vedlajsich produktov, zatial co pri 10kg su 4% hydiny a 4% hovadzieho... :nwm:
Obrázok
rybicka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 659
Bydlisko: Skalica

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod Marco Varhol » Pon 08.07.2013 14:54

rybicka strucne a vystizne pre zakaznikov Mounfieldu. Velmi dobre hmojivo pre vasu zahradku. :haha:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Fun dog alebo Carnis

Poslaťod PatriciaJessie » Ned 03.11.2013 13:31

Granule Carnic.....už nikdy a pes potom iba trpí a takto dopadne že berie antibiotika a injekcie príklad môjho http://www.macenauer.sk/index.php/clank ... -ochorenia
PatriciaJessie
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Granule a konzervy